آرن ویلهلمسن ، بنیانگذار شرکت Royal Royal Caribbean Cruises Ltd. در 90 سالگی درگذشت

میامی، 11 آوریل 2020 / PRNewswire / – آرن الکساندر ویلهلمسن، یکی از بنیانگذاران Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) و یک استراتژیست بینایی صنعت مدرن کشتی دریایی ، درگذشت شنبه ، 11 آوریل 2020، در پالما ، اسپانیا. او 90 ساله بود. تمام خانواده رویال کارائیب ، تسلیت صمیمانه خود را به خانواده ویلهلمسن تسلیت عرض می کنند.

ویلهلمسن از زمان تأسیس تأثیر مداوم بر این شرکت داشت و بیش از سه دهه در هیئت مدیره شرکت خدمت کرد. به همراه اولین مدیرعامل شرکت ، دیررس ادوین استفان، ویلهلمسن امکاناتی را برای صنعت کشتی تفریحی نوپا دید که دیگران چنین نکردند.

وی گفت: “در زمانی که بقیه جهان فکر می کردند کشتی دریایی استفاده طاقچه برای آسترهای قدیمی فراتر از اقیانوس اطلس است ، آرن در حال حاضر شاهد درخشش هایی برای رشد ممکن بود.” ریچارد فینرئیس و مدیرعامل RCL. “وی دیدی از صنعت مدرن كروز را داشت كه شاید” این صنعت “ده ها کشتی مورد استفاده بوده باشد.”

بینش اصلی آنها: ساخت کشتی های جدید که بطور خاص و منحصر به فرد برای مسافرت در هوای گرم طراحی شده است. صنعت از رشد نكرد نیویورک، مرکز حمل و نقل سنتی؛ آمد میامیبا کشف روشی کاملاً جدید برای تعطیلات ، به خود منطقه کمک می کند.

ویلهلمسن پتانسیل سفر دریایی را برای تبدیل شدن به سریعترین بخش در صنعت تعطیلات رو به رشد را مشاهده کرد. وی که یک معتقد به اقتصاد مقیاس است ، یک بار یادآوری کرد ، “چالش اولیه من متقاعد کردن شرکا و مدیریتم در این کشور بود میامی برای ساخت کشتی های بزرگتر و کارآمدتر به منظور رشد این شرکت. “با توجه به دیدگاه وی ، این شرکت اکنون 61 کشتی را ارسال می کند که از هر هفت قاره فراخوانی می کنند و ناوگان آن دارای بزرگترین کشتی های دریایی در جهان است.

متولد شد 15 ژوئن 1929، که در اسلو، نروژ، ویلهلمسن MBA خود را در این رشته کسب کرد دانشکده تجارت هاروارد و به عنوان دستیار منشور برای کار کرده است نروژ EB Lund & Co. و بعداً به عنوان فروشنده کشتی در نیویورک. وی پس از پیوستن به مشاغل خانوادگی در سال 1954 ، وی در سال 1961 رئیس جمهور شد. بخش عمده نگرانی حمل و نقل نروژی – آندرس ویلهلمسن و شرکت AS – او بیشتر زندگی خود را در مشاغل خانوادگی گذراند ، از جمله زودگذر به عنوان یک دکخاند.

فین گفت: “آرن برای ده ها سال حضور و نشاط مداوم در هیئت ما داشت.” وی گفت: “و در سال 2003 ، هنگامی که او حاضر به عقب نشینی شد ، پسرش” الکس “که درگیری خانواده ویلهلمسن را در ترسیم دوره شرکت ما در دهه ششم خود انجام داده است ، در هیئت مدیره RCL موفق شد. شرکت ، اصرار ما برای تعالی در عملیات و طراحی ، و عزم ما برای استقامت همه مدیون چشم انداز بلند مدت آرن ، الکس و خانواده ویلهلمسن است. ما به دوست خود سلام می کنیم ، و ما عزیز او را از دست خواهیم داد. “

درباره سفر دریایی کارائیب کروز با مسئولیت محدود Royal Caribbean Cruises Ltd. (NYSE: RCL) یک شرکت مسافرتی جهانی در زمینه سفرهای دریایی است که چهار مارک جهانی را کنترل و اداره می کند: Royal Caribbean International، Celebrity Cruises، Azamara و Silversea Cruises. ما همچنین 50٪ صاحب سرمایه گذاری مشترک با برند آلمانی TUI Cruises و 49٪ سهامدار در برند اسپانیایی Pullmantur Cruceros هستیم. این مارک ها با هم در مجموع 61 کشتی با 17 سفارش اضافی دارند 31 دسامبر 2019. آنها برنامه های متنوعی را در سرتاسر جهان انجام می دهند که از هر هفت قاره فراخوانی می کنند. اطلاعات اضافی را می توان در سایت های www.royalcaribbean.com ، www.c Celebritycruises.com ، www.azamara.com ، www.silversea.com ، www.tuicruises.com ، www.pullmantur.es یا www.rclinvestor.com یافت.

SOURCE Royal Caribbean Cruises Ltd.

لینک های مربوطه

http://www.rclcorporate.com

پاسخی بگذارید