ابتکار عمل THOR Industries America ، خانواده ها را با روشی ساده برای تأثیرگذاری در این روز زمین فراهم می کند

وی گفت: “در این مواقع نامشخص ، بیرون رفتن می تواند فرار لازم را از اضطراب روزمره و راهی برای ارتباط مجدد با محیط طبیعی گسترده ما فراهم کند.” باب مارتین، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت THOR Industries، Inc. “ما بیش از 450 درصد از هدف تعهد خود در Pick 2019 America پیشی گرفتیم و به دنبال ادامه این روند مثبت هستیم. امید ما این است که یک تغییر طولانی مدت را برای حفظ زیبایی و طبیعی خود بسازیم. چشم انداز.”

از زمان معرفی این برنامه در سال گذشته و با هدف اصلی 50 تن زباله وعده داده شده برای برداشت ، این تیم 468،699 کیسه قول داده شده را داشته است که تقریبا 234 تن است.

وی گفت: “در حالی که اقامت در منزل به ترتیب در خانه ما وجود دارد ، ما به طور مداوم به دنبال راه هایی برای سرپوش گذاشتن و مفید بودن و کمک به محیط زیست هستیم.” گلی گلیسون، یک صاحب گذرگاه RV و شریک THOR. “خانواده ما مفتخر به حمایت از جنبش Pick Up America هستند که به نوبه خود فعالیتی سرگرم کننده را برای آموزش بچه های ما در مورد حفاظت و استفاده از انرژی اضافی آنها ایجاد کرده است. این یک روش عالی برای کمک به پاکسازی منطقه ما و تشویق دیگران به انجام آن است. همان ”

برای شرکت و تعهد ، به سادگی مراجعه کنید PickUpAmerica.com. شرکت کنندگان باید علاوه بر پوشیدن دستکش برای ایمن برداشتن زباله ، نظارت بر کودکان در طول فرایند و رها کردن سطل زباله با مسئولیت پذیری ، از کلیه دستورالعمل های دوری و امنیت اجتماعی محلی پیروی کنند. برای نمایش در وب سایت Pick Up America و نمایش حمایت از این ابتکار ، شرکت کنندگان می توانند با ارسال در کانالهای اجتماعی خود با استفاده از هشتگ #PickUpAmerica ، “انتخاب” را ثبت کنند.

درباره صنایع THOR
THOR Industries تنها مالک شرکتهای تابعه عملیاتی است که در کنار هم بزرگترین تولید کننده RV های جهان را تشکیل می دهند. تاسیس در سال 1980 توسط وید تامپسون و پیتر ارتووین با خرید Airstream ، الخارت ، INمبتنی بر THOR هم از نظر ارگانیک و هم از طریق تمایلات استراتژیک رشد کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات آن ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: https://www.thorindustries.com/.

منابع THOR

لینک های مربوطه

https://www.thorindustries.com

پاسخی بگذارید