اتحادیه اقیانوس آرام تغییر جلسه را برای نشست سالانه 2020 سهامداران خود اعلام کرد

اماحه ، نبو.، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – برای محافظت از سلامت و ایمنی سهامداران ، کارمندان و سایر ذینفعان خود در طول بیماری کرونوی ویروس ، اتحادیه اقیانوس آرام (NYSE: UNP) امروز اعلام کرد که نشست سالانه خود را در سال 2020 سهامداران (“نشست سالانه”) برگزار می کند. فقط از طریق یک نشست صوتی مستقیم انجام می شود و دیگر شامل یک رویداد حضوری نخواهد بود. تاریخ و زمان قبلاً اعلام شده در جلسه سالانه (14 مه 2020، در ساعت 8:00 بامداد. زمان نور روز مرکزی) ، و موارد تجاری که در جلسه سالانه مورد بررسی قرار می گیرند ، یکسان باقی می مانند. با این حال سهامداران نمی توانند حضوری در جلسه حضور یابند. تصمیم اتحادیه اقیانوس آرام برای میزبانی یک نشست سالانه صوتی تنها به نشست سالانه 2020 آن مربوط می شود.

همانطور که در مطالب پراکسی که قبلاً برای نشست سالانه توزیع شده بود ، توضیح داده شد ، تمام سهامداران اتحادیه اقیانوس آرام از زمان نزدیک به مشاغل 20 مارس 2020، تاریخ ضبط نشست سالانه ، برای دسترسی و شرکت در جلسه صوتی زنده دعوت شده است. هر سهامدار واجد شرایط که می خواهد به جلسه بپیوندد ، رأی دهد یا سؤالاتی را برای جلسه ارسال کند ، می تواند با مراجعه به سایت www.virtualshareholdermeeting.com/UNP2020 این کار را انجام دهد. وارد کردن شماره کنترل 16 رقمی سهامدار واجد شرایط موجود در کارت پراکسی ، فرم دستورالعمل رأی دادن ، اطلاع از دسترسی به اینترنت مواد پراکسی یا ایمیل ، در صورت درخواست ، قبلاً ارسال شده یا در دسترس سهامداران. و دستورالعمل های موجود را دنبال کنید

ورود به سیستم آنلاین تقریباً 15 دقیقه قبل از شروع نشست سالانه در دسترس خواهد بود. هر سهامداری که برای دسترسی یا شرکت در جلسه سالانه با مشکلات روبرو شود ، باید با شماره های ذکر شده در صفحه ورود به سیستم ، با تیم پشتیبانی تماس بگیرد.

در صورت بروز نقص فنی یا شرایط دیگر ، شروع جلسه سالانه را بیش از سی دقیقه به تأخیر می اندازد ، رئیس یا دبیر مجمع سالانه این جلسه را تشکیل می دهند. 9:00 صبح CDT بر 14 مه 2020 و در خیابان 1400 داگلاس ، اوماها ، نبراسکا صرفاً به منظور به تعویق انداختن جلسه به یک تاریخ ، زمان و مکانی که در آن زمان توسط رئیس یا دبیر جلسه اعلام شده است. در چنین شرایطی ، اتحادیه اقیانوس آرام اطلاعات مربوط به اطلاعیه رئیس را در وب سایت خود به نشانی https://www.up.com/investors ارسال خواهد کرد.

از کلیه سهامداران دعوت می شود تا قبل از جلسه با یکی از روشهای توصیف شده در مواد پروکسی ، رأی دهند و پروکسی های خود را ارسال کنند. کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اطلاع از دسترسی به اینترنت که قبلاً توزیع شده است ، به روز نمی شود تا این تغییر در قالب جلسات را منعکس کند و ممکن است برای رأی دادن سهام در رابطه با نشست سالانه مورد استفاده قرار گیرد. سهامدارانی که پیش از این پروکسی ارسال کرده بودند ، یا به صورت تلفنی یا از طریق اینترنت رأی دادند ، نیازی به اقدام بیشتر ندارند.

جزئیات بیشتر درباره نشست سالانه در https://www.up.com/investors در دسترس خواهد بود

در مورد اتحادیه مقدس

اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن شرکت اصلی عامل اتحادیه اقیانوس آرام (NYSE: UNP) است. یکی از شناخته شده ترین شرکت های آمریکایی ، اتحادیه اقیانوس آرام راه آهن 23 کشور در دو سوم غربی این کشور را با راه آهن به هم وصل می کند و یک ارتباط مهم در زنجیره تأمین جهانی دارد. مجموعه تجاری متنوع راه آهن به گروه های تجاری فله ، صنعتی و پریمیوم تقسیم می شود. اتحادیه اقیانوس آرام در خدمت بسیاری از مراکز پر جمعیت در حال رشد ایالات متحده است ، از کلیه بنادر مهم ساحل غربی و خلیج فارس تا دروازه های شرقی فعالیت می کند ، با کانادا سیستم های ریلی و تنها راه آهن است که در خدمت شش مرکز اصلی است مکزیک دروازه ها اتحادیه اقیانوس آرام با ارائه محصولات با روشی ایمن ، قابل اعتماد ، کارآمد با سوخت و سازگار با محیط زیست ، ارزش تقریباً 10،000 مشتری خود را فراهم می کند.

شرکت اتحادیه منابع اقیانوس آرام

لینک های مربوطه

www.up.com

پاسخی بگذارید