اثر COVID-19 در بازار زیرساخت های EV و EV

شیکاگو، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – ارسال COVID-19 ، اثر COVID-19 در بازار زیرساخت های EV و EV توسط وسایل نقلیه (اتومبیل های مسافری و وسایل نقلیه تجاری) ، پیشرانه (BEV ، PHEV و FCEV) ، ایستگاه شارژ (معمولی و فوق العاده) و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2021 “، پیش بینی می شود اندازه از 3.42 میلیون واحد در سال 2020 ، با CAGR 22.1٪ ، تا سال 2021 به 4.18 میلیون واحد برسد. پیش بینی می شود که برای سال 2021 در مقایسه با تخمین پیش از COVID 34٪ کاهش یابد ، افزایش دامنه وسایل نقلیه برقی برای خودروهای برقی و حساسیت رو به رشد دولتهای مختلف نسبت به یک محیط تمیزتر از عوامل اصلی رشد تولید برقی جهانی است. وسایل نقلیه و بازار زیرساخت های آن پیشرفت های فنی در شارژ EV و سرمایه گذاری قابل توجهی از سوی خودروسازان در EVs ، برخی از عوامل اصلی رشد وسایل نقلیه برقی است. بنابراین ، انتظار می رود بازار خودروهای برقی در آینده نزدیک رشد چشمگیری داشته باشد.

TOC در عمق را مرور کنید بازار زیرساخت EV و EV “

23 – جداول

14 – ارقام

53 – صفحات

درخواست بروشور PDF:

https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=181970499

“انتظار می رود آسیا اقیانوسیه طی دوره پیش بینی بازار را هدایت کند”

انتظار می رود آسیا اقیانوسیه به دلیل افزایش تقاضا برای حمل و نقل سبزتر به همراه چندین ابتکار عمل از سوی سازمان های خصوصی و همچنین دولت ها بزرگترین بازار وسایل نقلیه برقی باشد. بحران COVID-19 باعث کاهش سرعت آن شده است چین رشد اقتصادی. با این وجود ، این کشور از نظر بزرگترین بازار EV در رده های پیشرو قرار دارد و پس از آن اروپا و ایالات متحده ، از این رو آسیا اقیانوسیه را به عنوان رهبر بازار در طی دوره پیش بینی تبدیل کرده است.

دولت های اقتصاد در حال توسعه پتانسیل رشد بازار وسایل نقلیه برقی را به رسمیت شناخته اند و از این رو ، اقدامات مختلفی را برای جذب OEM ها برای تولید وسایل نقلیه برقی در بازارهای داخلی انجام داده اند. به عنوان مثال ، در مارس 2019دولت هند مرحله دوم FAME – II را اعلام کرد که شامل راه اندازی 2700 ایستگاه شارژ در شهرهای مترو است. همچنین ، دولت هند در نظر دارد 40 درصد از ناوگان خود را به عنوان وسایل نقلیه الکتریکی در اختیار شرکت های تعقیب و گشاده کابین Ola و Uber قرار دهد.

چین همچنین برای تولید وسایل نقلیه الکتریکی تجاری با برنامه هایی برای صادرات ، سرمایه گذاری زیادی کرده است. OEM هایی مانند BYD قصد دارند کارخانه هایی را در سایر نقاط جهان برای تولید اتوبوس برقی و کامیون برقی برای تأمین تقاضای منطقه ای باز کنند. با وجود تأثیر COVID-19 ، زیرساخت شارژ EV در ژاپن در حال حاضر در مرحله پیشرفته است. بنابراین ، پیش بینی می شود که در آینده نزدیک بازار فروش EV و ایستگاه های شارژ وسیله نقلیه الکتریکی رشد چشمگیری داشته باشد. همه این عوامل بازار وسایل نقلیه الکتریکی را در منطقه آسیا اقیانوسیه سوق خواهد داد.

“بازار ایستگاه شارژ برای وسایل نقلیه برقی در بالاترین CAGR بین سالهای 2020 و 2021 رشد می کند.”

شیوع COVID-19 و اقدامات حرکتی مستقر در آن چین منجر به اختلال گسترده در فعالیت های اقتصادی شد که ضربه بزرگی به اقتصاد وارد کرد. بنابراین ، اکثر دولتها از مناطق آسیب دیده به عنوان یک روش محرک اقتصادی به بازسازی زیرساخت متوسل شده اند. بخش زیرساخت شارژ وسایل نقلیه برقی از COVID-19 تأثیر کمتری داشته است. به عنوان مثال ، دولت چین بسته های تحریک کننده را به منظور تقویت توسعه شبکه ایستگاه های شارژ وسیله نقلیه برقی اعلام کرد. افزایش تمرکز بر زیرساخت های شارژ EV به این معنی است که این بخش می تواند رشد نمایی را در بازار داغ مشاهده کند.

درخواست جزئیات بیشتر در مورد:

https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=181970499

“پیش بینی می شود بخش فوق شارژ در بالاترین CAGR رشد کند”

تسلا پیشگام نصب ایستگاههای شارژ در سراسر جهان بود. این ایستگاه های شارژ سریع سریع می توانند باتری EV را در مدت زمان 30 دقیقه شارژ کنند. با این حال ، شارژرهای فوق العاده فقط مختص Tesla EV هستند و در مدل های تولید کننده دیگر عملکردی ندارند. همانطور که از ژانویه 2019، تسلا بیش از 1400 ایستگاه شارژ در سراسر جهان داشت. با تولید برنامه ریزی شده نصب شده Tesla EV که قرار است طی چند سال آینده به بازار عرضه شود ، انتظار می رود بخش فوق شارژ در پشت سر هم رشد کند.

برخی از بازیکنان اصلی در زیرساختهای وسایل نقلیه الکتریکی و برقی بازار عبارتند از تسلا (ایالات متحده) ، BYD (چین)، بی ام و (آلمان) ، فولکس واگن (آلمان) و نیسان (ژاپن) ، LG Chem (S. کره) ، پاناسونیک (S. کره) و Bosch (آلمان) بین دیگران.

گزارش مرتبط را مرور کنید:

بازار ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه برقی با سطح شارژ (سطح 1 ، سطح 2 و سطح 3) ، کاربرد (عمومی و خصوصی) ، شارژ زیرساخت ها ، شارژ اتوبوس برقی ، نصب (شارژر قابل حمل و شارژر ثابت) ، نوع و منطقه ایستگاه شارژ – پیش بینی جهانی تا سال 2027

شارژ بی سیم برای بازار خودروهای برقی توسط منبع تغذیه (3–<11, 11–50, & >50 KW) ، کاربرد (صفحه اصلی و تجاری) ، کانال توزیع (Aftermarket & OE) ، کامپوننت ، سیستم شارژ ، پیشرانه ، نوع خودرو و منطقه – پیش بینی جهانی تا 2027

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، اجتناب و دفاع” ، نوشتن منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم برای رقبا اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا همراه است. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

“فروشگاه دانش” پرچمداران پرچمداران MarketsandMarkets ، بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. سانجی گوپتا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده : + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/covid-19-impact-on-electric-vehicle-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com
منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/covid-19-impact-on-electric-vehicle.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید