ارزش تقسیم اتومبیل تا سال 2026 تا 9B USD عبور خواهد کرد: Global Market Insights، Inc.

SELBYVILLE ، دل.، 12 آوریل 2020 / PRNewswire / – طبق آخرین گزارش “بازار اشتراک گذاری اتومبیل براساس مدل (P2P ، مستقر در ایستگاه ، شناور رایگان) ، مدل تجاری (سفر دور ، یک طرفه) ، برنامه (تجارت ، خصوصی) ، چشم انداز منطقه ای ، روند قیمت ، سهم بازار رقابتی و پیش بینی 2026 “توسط Global Market Insights، Inc. ، ارزیابی بازار تقسیم خودرو عبور خواهد کرد 9 میلیارد دلار تا سال 2026

افزایش تقاضا برای راه حل های جدید تحرک شهری برای کاهش ازدحام ترافیک باعث می شود تا بازار به اشتراک گذاری خودرو سوق پیدا کند. علاوه بر این ، چشم انداز مثبت جوانان نسبت به مالکیت وسایل نقلیه مشترک برای کاهش اثرات مضر انتشار گازهای گلخانه ای وسایل نقلیه در انتظار بازار پیش بینی شده است.

درخواست نمونه این گزارش تحقیق در

https://www.gminsights.com/ Ask-sample/detail/719

انتظار می رود با توجه به افزایش شخصی سازی خدمات و گزینه ای برای انتخاب بین انواع وسایل نقلیه ، بازار اشتراکی اتومبیل مستقر در ایستگاه تا سال 2026 شاهد رشد مداوم باشد. خدمات اشتراکی اتومبیل مستقر در ایستگاه ، به مشتریان خود نیاز دارد تا خودرو را در همان ایستگاهی که از آن برداشت شده ، دور بریزند. این امر مزایای مختلفی از قبیل افزایش دسترسی به نقاط پارکینگ رایگان و گزینه های پیشرفته رزرو را برای کاربران ایجاد می کند.

خدمات مستقر در ایستگاه همچنین به مشتریان اجازه می دهد وسایل نقلیه مسافت طولانی را وسایل نقلیه خود را اجاره دهند ، همراه با گزینه ای برای پرداخت تا ساعت. این نوع خدمات به اشتراک گذاری اتومبیل موجب صرفه جویی در هزینه های جابجایی مجدد وسیله نقلیه می شود که توسط ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاری ماشین یک طرفه انجام می شود و به رشد بازار دامن می زند.

تقاضای فزاینده در بازار تقسیم اتومبیل های یک طرفه را می توان به افزایش انعطاف پذیری برای رها کردن خودرو در مکانی متفاوت از محل وانت نسبت داد. خدمات مشترک یک طرفه اتومبیل به کاربران امکان می دهد از خدمات اشتراک گذاری اتومبیل ، همراه با حمل و نقل عمومی ، مانند قطار و اتوبوس استفاده کنند.

به عنوان مثال ، Sixt ، ارائه دهنده خدمات جهانی به اشتراک گذاری اتومبیل ، به مشتریان خود اجازه می دهد تا اتومبیل ها را از مکان های مناسب مانند قطار و ایستگاه های اتوبوس در سطح شهر اجاره کنند. این امر به مشتریان این امکان را می دهد تا از خدمات مشترک یک طرفه اتومبیل در کنار خدمات حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

بازار تقسیم اتومبیل با افزایش شهرنشینی و نبود امکانات مناسب حمل و نقل عمومی در چندین کشور در سراسر جهان هدایت می شود. ازدحام بیش از حد وسایل حمل و نقل عمومی ، با توجه به تعداد فزاینده مسافر ، تقاضا برای وسایل حمل و نقل جایگزین مانند خدمات اشتراک خودرو را برآورده می کند.

حالت های مختلفی از خدمات اشتراک گذاری شخصی خودرو ، مانند P2P ، مستقر در ایستگاه و شناور رایگان ، گزینه های مختلفی را برای کاربران به شما ارائه می دهد تا بتوانند از خدمات اشتراکی اتومبیل بهره مند شوند و از این طریق تعداد وسایل نقلیه شخصی موجود در جاده کاهش می یابد.

برای خرید این گزارش در این قسمت استعلام کنید

https://www.gminsights.com/inquiry-before-buying/719

ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاری ماشین های شخصی به طور فزاینده ای به سمت مدل شناور آزاد حرکت می کنند تا به مشتریان خود اجازه دهند با توجه به راحتی خود ، خدمات درخواستی را تهیه و رزرو کنند. تصویب روزافزون EVs با افزایش سرمایه گذاری در شارژ زیرساخت ها ، باعث تقویت رشد بازار خصوصی می شود.

پیش بینی می شود که بازار اشتراك خودرو در آمریكای شمالی رشد قابل توجهی را از سال 2020 تا 2026 مشاهده كند ، به رهبری تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان خدمات به اشتراک گذاری خودرو در منطقه. عوامل اصلی مسئول رشد در منطقه شامل افزایش آگاهی در مورد خدمات به اشتراک گذاری ماشین ، سیاست های حمایتی دولت و تمایل مصرف کننده به اتخاذ راه حل های جدید تحرک است.

برخی از یافته های مهم گزارش بازار تقسیم خودرو شامل موارد زیر است:

  • خدمات اشتراک گذاری اتومبیل امکان استفاده مشترک از اتومبیل بین افراد مختلف را برای رفت و آمد در مسافت کوتاه فراهم می کند.
  • افزایش شهرنشینی ، همراه با افزایش ازدحام ترافیک در جاده های اطراف اروپا، آمریکای شمالیو آسیا و اقیانوسیه، از تقاضای خدمات اشتراك خودرو پشتیبانی می كند.
  • نگرانی های زیاد درباره امنیت و امنیت کارکنان شرکت ها را ترغیب به ارائه خدمات به اشتراک گذاری اتومبیل به کارمندان خود کرده و باعث رشد بازار می شود.
  • تصویب روزافزون وسایل نقلیه برقی در کشورهای جهان رشد بازار را تقویت می كند.
  • بازیکنان اصلی فعال در بازار اشتراک گذاری اتومبیل عبارتند از: Turo، Inc. شرکت DriveNow GmbH & Co. KG ، Car2Go ، Carrotshare ، Hour Car ، و شرکت هرتز.
  • برای پایداری در بازار رقابتی ، بازیکنان برای افزایش تجربه مشتری در خدمات اشتراکی خودرو ، بر توسعه اتحادهای استراتژیک با ارائه دهندگان فناوری متمرکز شده اند. آنها برای گسترش مشتری خود مزایای دیگری را که با دستگاه های هوشمند مانند دستیاران صوتی در اختیار شما قرار می دهد ، ارائه می دهند.

فهرست مطالب (ToC) گزارش:

فصل 3. بینش بازار تقسیم اتومبیل

3.1 تقسیم صنعت

3.2 چشم انداز صنعت ، 2015 – 2026

3.3 تجزیه و تحلیل اکوسیستم صنعت

3.3.1. ماتریس فروشنده

3.4 فناوری و چشم انداز نوآوری

3.4.1. فرکانس رادیویی (RF)

3.4.2. ناوبری مبتنی بر GPS

3.4.3. وسایل نقلیه خودمختار

3.4.4. وسایل نقلیه الکتریکی

3.5. منظر نظارتی

3.5.1.1. آمریکای شمالی

3.5.1.2. اروپا

3.5.1.3. آسیا و اقیانوسیه

3.5.1.4. آمریکای لاتین

3.5.1.5. میا

3.6. نیروهای تأثیر صنعت

3.6.1. درایورهای رشد

3.6.2. مشکلات و چالش های صنعت

3.7 مدل کسب و کار به اشتراک گذاری خودرو

3.8 تکامل تحرک مشترک

3.8.1. چشم انداز فروش بین المللی خودرو

3.9 تجزیه و تحلیل بالقوه رشد

3.10 تحلیل پورتر

3.10.1. قدرت تأمین کننده

3.10.2. قدرت خریدار

3.10.3. تهدید تازه واردها

3.10.4. تهدید جانشین

3.10.5. رقابت داخلی

3.11 چشم انداز رقابتی ، 2019

3.11.1. تجزیه و تحلیل سهم بازار شرکت

3.11.2. داشبورد استراتژی (توسعه محصول جدید ، M&A ، تحقیق و توسعه ، چشم انداز سرمایه گذاری)

3.12 تجزیه و تحلیل PESTEL

فهرست کامل مطالب (ToC) را در اینجا مرور کنید

https://www.gminsights.com/toc/detail/carsharing-market

درباره Global Market Insights، Inc.

بازار جهانی بینش ، شرکت ، با دفتر مرکزی دلاور، ایالات متحده ، یک ارائه دهنده خدمات تحقیقاتی و مشاوره ای در زمینه بازار جهانی است و گزارش های تحقیقاتی سندیکا و سفارشی را به همراه خدمات مشاوره رشد ارائه می دهد. گزارشهای تحقیقاتی و اطلاعاتی در زمینه فعالیتهای تجاری و تجاری ما به مشتریان با بینشهای نافذ و دادههای عملی در بازار که به منظور کمک به تصمیم گیری استراتژیک طراحی و ارائه شده است ، ارائه می دهد. این گزارش های جامع از طریق یک روش تحقیق اختصاصی طراحی شده و برای صنایع کلیدی مانند مواد شیمیایی ، مواد پیشرفته ، فناوری ، انرژی های تجدید پذیر و بیوتکنولوژی در دسترس هستند.

با ما تماس بگیرید:

آرون هگده
فروش شرکت ، ایالات متحده
بازار جهانی بینش ، شرکت
تلفن: 1-302-846-7766
تلفن رایگان: 1-888-689-0688
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

تقسیم جهانی-اتومبیل-بازار-رشد.jpg
رشد جهانی به اشتراک گذاری اتومبیل در 24٪ تا سال 2026 پیش بینی شده است: GMI
آمریکای شمالی پیش بینی می شود بازار تقسیم اتومبیل رشد قابل توجهی را از سال 2020 تا 2026 به رهبری تعداد فزاینده ای از ارائه دهندگان خدمات ارائه دهنده خدمات در منطقه مشاهده کند.

لینک های مربوطه

تحرک در روند بازار تقاضا

روند بازار حمل و نقل هوشمند

SOURCE بازار جهانی Insights ، Inc.

پاسخی بگذارید