اعتماد میدان جنگ آمریكا برای کمک به محققان از کشف داستانهای والا در درختان خانوادگی خود ، با نیروها و Fold3® به نیروها پیوسته است

واشنگتن، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – اجداد® و Fold3® ده ها سال است که به مردم کمک می کنند تا زندگی اجداد خود را درک کنند. اکنون ، آنها در حال پیوستن به نیروها با Battlefield Trust در آمریکا هستند تا کاربران بتوانند جانبازان را در گذشته خانواده خود پیدا کنند و از تاثیر تجربه جنگی خود بر نسلهای بعدی مطلع شوند. ادغام با جنگ داخلی آغاز شده است و درگیری های دیگر گسترش می یابد. در www.fold3.com/projectregiment بیشتر بدانید.

“Battlefield Trust American از همکاری با Ancestry هیجان زده است® و Fold3® برای کمک به غنی سازی تحقیقاتی که توسط متخصصان غده شناس ، اعم از حرفه ای و آماتور انجام می شود ، در سرتاسر جهان. ” جیم لایت لیزر.

برایان هانسنمعاون ارشد رئیس و مدیر کل ، مشاغل نوظهور ، می افزاید: “اطلاعات تاریخی با کمک Trust ، سوابق خدمات نظامی را که کاربران Ancestry هنگام کاوش در میلیارد ها سوابق تاریخی در شبکه های ما کشف می کنند ، متناسب می سازد.”

Trust که بیش از 52000 جریب در جبهه های جنگ در 24 ایالت محافظت کرده است ، بر روی Ancestry ساخته خواهد شد® و Fold3® تمرکز خود را بر روی “چه کسی” بگذارید و زمینه را به “کجا” اضافه کنید. پیش از این ، هنگامی که یک محقق فهمید که پیشگویی در جنگ داخلی جنگیده است ، آنها هنگی را که به آن شخص اختصاص داده شده ، آموخته اند. اکنون ، آنها با محتوای Trust در مورد مکانهایی که فرد با آن جنگیده است ، ارتباط خواهند داشت.

در مورد اعتماد میدان جنگ آمریکا
اعتماد میدان نبرد آمریکایی به حفظ میادین جنگ نبردهای مقدس آمریکا و آموزش به مردم درمورد آنچه اتفاق افتاده است و چرا اهمیت دارد امروز اختصاص یافته است. سازمان غیر انتفاعی و غیر حزبی بیش از 52000 هکتار در ارتباط با انقلاب آمریکا ، جنگ 1812 و جنگ داخلی محافظت کرده است. در www.battlefields.org بیشتر بدانید.

درباره Ancestry®
Ancestry® ، رهبر جهانی در تاریخ خانواده و ژنومیک مصرف کننده ، سفرهای کشف شخصی را برای غنی سازی زندگی توانمند می کند. با مجموعه بی نظیر ما از 24 میلیارد پرونده و بیش از 16 میلیون نفر در شبکه در حال رشد ما ، مشتریان می توانند داستان خانواده خود را کشف کرده و بینش های عملی در مورد سلامتی و سلامتی خود کسب کنند. برای بیش از 30 سال ، ما با میلیون ها انسان که ما را به عنوان سکوی کشف ، حفظ و به اشتراک گذاشتن مهمترین اطلاعات در مورد خود و خانواده خود انتخاب کرده اند ، روابط قابل اعتماد برقرار کرده ایم.

SOURCE اعتماد میدان نبرد آمریکا

لینک های مربوطه

www.battlefields.org

پاسخی بگذارید