اعلامیه تماس تلفنی و کنفرانس Tenneco First Quarter 2020 2020

LAKE FOREST ، Ill.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت Tenneco (NYSE: TEN) نتایج مالی سه ماهه اول سال 2020 خود را قبل از شروع بازار گزارش خواهد داد جمعه ، 8 مه 2020 و میزبان کنفرانس پخش وب در همان روز در 9:30 بامداد ET. هدف از این فراخوان بحث در مورد نتایج مالی شرکت برای سه ماهه اول سال 2020 و همچنین ارائه سایر اطلاعات در مورد مواردی است که ممکن است روی چشم انداز شرکت تأثیر بگذارد.

برای پخش “فقط گوش دهید” ، به وب سایت شرکت مراجعه کنید www.investors.tenneco.com. مطالب ارائه در بخش سرمایه گذار وب سایت ما در دسترس خواهد بود.

برای شرکت از طریق تلفن ، لطفاً با استفاده از کد عبور “Tenneco Inc.” 1-833-366-1121 (داخلی) یا 1-412-902-6733 (بین المللی) تماس بگیرید.

پخش تماس به مدت یک هفته و تقریباً یک ساعت پس از پایان تماس ، در دسترس خواهد بود. برای اتصال ، لطفاً با شماره های 1-877-344-7529 (داخلی) ، 1-412-317-0088 (بین المللی) ، 855-669-9658 تماس بگیرید (کانادا) با استفاده از کد دسترسی مجدد 10142697.

درباره Tenneco
دفتر مرکزی در دریاچه فارست ، ایلینویز، Tenneco یکی از طراحان پیشرو در جهان ، تولید کنندگان و بازاریابان محصولات Aftermarket ، Ride Performance ، Clean Air و Powertrain و راه حل های فناوری برای بازارهای متنوع از جمله وسایل نقلیه سبک ، کامیون تجاری ، خارج از بزرگراه ، صنعتی و بعد از فروش با درآمد 2019 است. از 17.45 میلیارد دلار و تقریباً 78000 کارمند در سراسر جهان. بر 1 اکتبر 2018، Tenneco به دست آوردن Federal-Mulul ، یک تامین کننده پیشرو در جهان برای تولید کنندگان تجهیزات اصلی و پس زمینه. در آینده ، این شرکت انتظار دارد که بخش های خود را جدا کند تا دو شرکت جدید و مستقل جدید تشکیل دهد: DRiV ، یک شرکت Aftermarket و Ride Performance و New Tenneco ، یک شرکت فناوری Powertrain.

بندرگاه امن
این نسخه حاوی جملات آینده نگر است. این اظهارات آینده نگر ، از جمله دیگر ، جمله هایی در رابطه با برنامه های ما برای تفکیک دو شرکت مستقل است. اظهارات رو به جلو در معرض خطرات و ابهامات متعددی است که می تواند نتایج واقعی را از لحاظ مادی با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود ، از جمله دوره همه گیری COVID-19 و تأثیر آن بر کلی اقتصادی ، تجاری و بازار متفاوت باشد. شرایط ، توانایی (یا ناتوانی) ما در اجرای برنامه های ما برای پاسخگویی به بیماری همه گیر COVID-19 و برنامه Accelerate قبلاً اعلام شده و تحقق مزایای پیش بینی شده از این اقدامات ، انعطاف پذیری مالی ما در پرداختن به تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 این احتمال وجود دارد که Tenneco ممکن است جدایی کسب و کار Aftermarket & Ride Performance را از تجارت فناوری Powertrain تکمیل نکند (یا به برخی یا تمام مزایای پیش بینی شده چنین جدایی دست یابد). این احتمال وجود دارد که جدایی تأثیر منفی بر ترتیبات موجود با Tenneco بگذارد ، از جمله موارد مرتبط با انتقال ، خدمات تولید و تأمین و امور مالیاتی. توانایی نگهداری و استخدام پرسنل کلیدی و حفظ روابط با مشتریان ، تأمین کنندگان یا سایر شرکای تجاری. خطر اینکه فواید جدایی کاملاً محقق نشود یا ممکن است برای تحقق بیش از آنچه انتظار می رود طول بکشد. خطر این جدایی ممکن است استراتژی تجاری Tenneco را پیش نبرد. انحراف بالقوه توجه مدیریت Tenneco ناشی از جدایی. و همچنین عوامل خطر و اظهارات احتیاطی موجود در گزارش های دوره ای و جاری Tenneco (فرم های 10-K ، 10-Q و 8-K) که هر از گاهی به SEC ارسال می شود. با توجه به این ریسک ها و عدم قطعیت ها ، سرمایه گذاران نباید اتکا به بیانیه های آینده نگر را به عنوان پیش بینی نتایج واقعی قرار دهند. مگر در مواردی که عنوان شده باشد ، اظهارات آینده نگر در این نسخه از تاریخ این ارتباط ساخته شده است ، و به جز آنچه در قانون مقرر شده است ، Tenneco هیچگونه تعهدی را برعهده نمی گیرد و از هرگونه تعهد خودداری می کند تا تجدید نظرها یا به روزرسانی های عمومی را علنی کند. اظهارات آینده نگر اطلاعات تکمیلی در مورد این عوامل خطر و عدم قطعیت ها هر از گاهی در پرونده های SEC شرکت به تفصیل شرح داده می شود ، شامل گزارش سالانه آن در فرم 10-K برای سال منتهی نشده است. 31 دسامبر 2019.

SOURCE Tenneco Inc.

پاسخی بگذارید