انتظار می رود بازار جهانی درآمد غیر هوایی فرودگاه جهانی 46.93 میلیارد دلار در طی دوره 2020-2024 با پیشرفت در CAGR 9٪ در دوره پیش بینی رشد کند.

نیویورک، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / –

بازار جهانی فرودگاههای غیر هوایی فرودگاه جهانی 2020-2024
این تحلیلگر در حال نظارت بر بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه بوده است و انتظار می رود که رشد کند 46.93 میلیارد دلار در طول دوره 2020-2024 در CAGR 9٪ در دوره پیش بینی پیشرفت کرد. گزارشات ما در مورد بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه ، یک تحلیل جامع ، اندازه بازار و پیش بینی ، روندها ، محرک های رشد و چالش ها ، و همچنین تجزیه و تحلیل فروشنده را در حدود 25 فروشنده ارائه می دهد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04877155/؟utm_source=PRN

این گزارش تجزیه و تحلیل به روز در مورد سناریو فعلی بازار جهانی ، آخرین روندها و رانندگان و محیط کلی بازار را ارائه می دهد. بازار از طریق ترمینال های پیشرفته پیشرفته فرودگاه ، رشد حمل و نقل و انتقال مسافر و اجرای شبکه توپی و گفتاری رانده می شود. علاوه بر این ، در حال تحولات پایانه های پیشرفته فرودگاهی نیز برای رشد بازار نیز پیش بینی شده است.
تجزیه و تحلیل بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه شامل بخش خدمات و مناظر جغرافیایی است
بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه مانند بخش زیر تقسیم می شود
توسط سرویس
• صالحین
• کرایه پارکینگ و کرایه اتومبیل
• اجاره زمین
• اجاره ترمینال توسط شرکتهای هواپیمایی
• سایر خدمات

توسط مناظر جغرافیایی
• APAC
آمریکای شمالی
اروپا
• MEA
آمریکای جنوبی

این مطالعه پیشرفت شهرهای فرودگاهی و مفاهیم فرودگاهی را یکی از دلایل اصلی رانندگی رشد بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه طی چند سال آینده معرفی می کند. همچنین ، توسعه استراتژی های فرودگاهی هوشمند و تحول هتل های کپسولی برای مسافران منجر به تقاضای قابل توجه در بازار می شود.
“تحلیلگر با تجزیه و تحلیل پارامترهای کلیدی ، تصویری دقیق از بازار را با روش مطالعه ، ترکیب و جمع آوری داده ها از منابع متعدد ارائه می دهد. بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه ما مناطق زیر را در بر می گیرد:
اندازه بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه
• پیش بینی بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه
• تجزیه و تحلیل صنعت بازار درآمد غیر هوایی فرودگاه

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p04877155/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید