انتظار می رود که بازار Telematics Diagnostics جهانی (OBD) جهانی 1.74 میلیارد دلار در طول سالهای 2020-2024 رشد کند و در CAGR 10٪ طی دوره پیش بینی رشد کند

نیویورک، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / –

بازار جهانی Telematics Diagnostics Diagnostics (OBD) 2020-2024
این تحلیلگر در حال نظارت بر بازار telematics تشخیص داخلی (OBD) بوده است و آماده است تا رشد کند 1.74 میلیارد دلار در طول دوره 2020-2024 در CAGR 10٪ در دوره پیش بینی پیشرفت کرد. گزارشات ما در مورد بازار تله مگس تشخیصی (OBD) ، تجزیه و تحلیل جامع ، اندازه بازار و پیش بینی ، روند ، محرک های رشد و چالش ها ، و همچنین تجزیه و تحلیل فروشنده را در حدود 25 فروشنده ارائه می دهد.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05881900/؟utm_source=PRN

این گزارش تجزیه و تحلیل به روز در مورد سناریو فعلی بازار جهانی ، آخرین روندها و رانندگان و محیط کلی بازار را ارائه می دهد. بازار توسط مدل UBI هدایت می شود تا تقاضا برای Telematics OBD و تحولات سیستم های Telematics ناوگان OEM افزایش یابد. علاوه بر این ، پیش بینی می شود که مدل UBI برای افزایش تقاضا برای Telematics OBD ، رشد بازار را نیز تقویت کند.
تجزیه و تحلیل بازار telematics تشخیص داخلی (OBD) شامل بخش های نوع و مناظر جغرافیایی است

بازار telematics تشخیص داخلی (OBD) به شرح زیر تقسیم می شود:
براساس نوع
• اتومبیل های مسافری
• وسایل نقلیه تجاری

توسط منظره جغرافیایی
• APAC
اروپا
• MEA
آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی

این مطالعه ابتکارات دولت را افزایش می دهد تا تصویب سیستم های telematics OBD به عنوان یکی از دلایل اصلی رانندگی رشد تله مگس تشخیصی (OBD) در طی چند سال آینده شناخته شود.
این تحلیلگر با تجزیه و تحلیل پارامترهای کلیدی ، تصویری دقیق از بازار را با روش مطالعه ، ترکیب و جمع آوری داده ها از منابع متعدد ارائه می دهد. بازار telematics تشخیص داخلی (OBD) ما موارد زیر را در بر می گیرد:
اندازه بازار telematics تشخیصی (OBD)
• پیش بینی بازار Telematics تشخیص داخلی (OBD)
• تجزیه و تحلیل صنعت telematics تشخیص داخلی (OBD) بازار صنعت

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05881900/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید