اندازه بازار خرید و فروش کشتی متصل تا سال 2027 ارزش 9.1 میلیارد دلار است

سانفرانسیسکو، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود حجم جهانی کشتی متصل به هم برسد 9.1 میلیارد تا سال 2027ثبت نام CAGR 5.4٪ طبق گزارش جدید Grand View Research، Inc در طول دوره پیش بینی ، انتظار می رود با توجه به نفوذ روزافزون اینترنت به صنعت حمل و نقل و لجستیک در سراسر جهان ، رشد قابل توجهی داشته باشد.

پیشنهادات اصلی گزارش:

 • پیش بینی می شود که بازار به دلیل تأکید روزافزون به گردشگری دریایی شاهد رشد چشمگیر ثبت CAGR 5.4٪ باشد.
 • پیش بینی می شود که بخش مربوط به ورزش نوع CAGR را در طول دوره پیش بینی شاهد افزایش تصویب آن در برنامه های شخصی و ورزشی باشد.
 • کشتی های متصل به طول 20ft تا 50ft در بخش طول کشتی های متصل پیش بینی می شود که به دلیل کم کارایی ، تعمیر و نگهداری و مصرف سوخت آن ، رشد بیشتری در مقایسه با سایر بخشها داشته باشد.
 • آسیا و اقیانوسیه پیش بینی می شود شاهد CAGR بالایی در بازار کشتی های متصل در طول دوره پیش بینی شده به دلیل ابتکارات دولت برای تقویت گردشگری دریایی همراه با افزایش درآمد یکبار مصرف جمعیت طبقه متوسط ​​در منطقه باشیم.
 • این بازار از نظر ماهیت الیگپولیستی است و در آن بازیگران اصلی بازار یعنی شرکت جنرال الکتریک تسلط دارند. شرکت نیکون؛ شرکت المپوس؛ گروه Mistras ، شرکت

گزارش پژوهشی 80 صفحه ای با ToC را در مورد “گزارش اندازه بازار حمل و نقل حمل و نقل ، اشتراک و روند گزارش بر اساس نوع کشتی (تجاری ، دفاعی) ، بر اساس نوع نصب (پردازنده ، دریایی) ، بر اساس برنامه ، منطقه ، و پیش بینی های قطعه ، 2020 – 2027 ” در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/connected-ship-market

بازار تا حد زیادی تحت تأثیر افزایش سریع حمل و نقل مرزی است که به نوبه خود تقاضای بالایی برای کشتی های متصل ایجاد کرده است. تأکید اقتصادهای بزرگ به سمت جهانی سازی برای تقویت توافق نامه های تجارت آزاد مانند NAFTA (توافق نامه تجارت آزاد آمریکای شمالی) ، TPSEP (مشارکت اقتصادی استراتژیک ترانس اقیانوس آرام) ، منطقه تجارت آزاد ملل جنوب شرقی (AFTA) بازار را هدایت می کند.

انتظار می رود رشد و پیشرفت در تجارت و لجستیک بازار را به حرکت درآورد. همچنین عواملی همچون تکامل گاز شیل ، افزایش صادرات و واردات مواد شیمیایی ، صنعت پتروشیمی در حال بازیافت بر رشد بازار تأثیر مثبت دارد. همچنین ، حمل و نقل کانتینر به طور فزاینده ای در سطح جهانی برای حمل و نقل کالا اتخاذ می شود. این کشور به عنوان محرک اصلی بازار حمل و نقل بار در هر دو کشور توسعه یافته و در حال توسعه عمل می کند.

حجم تجارت بین المللی دریانوردی در سال 2016 در سال 2017 به میزان 10289.0 منگنز ثبت شده و در سال 2017 به 10702.0 Mn تن افزایش یافته است. پیش بینی می شود امسال با افزایش سالانه تجارت دریای دریا نیز تاثیر قابل توجهی در بازار کشتی های متصل در سال های آینده داشته باشد. حمل و نقل در حال ظهور در دریا ، تولید کنندگان را وادار به سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه در زمینه پیشرفت فناوری از جمله فن آوری کشتی های متصل می کند ، ضمن اینکه امکان تبادل اطلاعات از طریق یک شبکه واحد باعث می شود تا امنیت و امنیت بیشتری حاصل شود. تصویب راه حل کشتی متصل اجازه می دهد تا صاحبان پشته موقعیت واقعی حمل و نقل ، کنترل عملکرد کشتی و مدیریت ترافیک کشتی را بدست آورند. برنامه های IoT صنعتی با استفاده از حجم عظیمی از داده های موجود ، خدمات ابری ، و همچنین تجزیه و تحلیل تجارت و قابلیت های تحرک سازمانی ، به تجزیه و تحلیل و بهینه سازی عملیات حمل و نقل می پردازند.

ابتکارات دولت به ویژه در اقتصادهای نوظهور مانند چین و هند، جهت دستیابی به ردیابی و همچنین برای اهداف امنیتی ، به سمت دیجیتالی سازی کشتی متمرکز شده اند. همچنین ، انتظار می رود که رشد صنایع شیمیایی در این کشورها تأثیر مثبتی بر رشد بازار داشته باشد. همچنین ، برای جلب مشاغل بیشتر ، مشاهده می شود که دولت ها در حال بازسازی سیاست های تجاری و زیرساخت ها هستند که پیش بینی می شود بازار در دوره پیش بینی رونق بگیرد.

اروپا به دلیل حضور تولید کنندگان کلیدی در منطقه ، سهم قابل توجهی در بازار را به خود اختصاص داده است. بریتانیا.، آلمانو فرانسه در بین پنج کشور برتر با بیشترین حجم محموله بسته در منطقه قرار دارد. با این حال، آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود با توجه به رشد چشمگیر بخش تجارت الکترونیکی و افزایش نفوذ اینترنت ، بالاترین CAGR را در طول دوره پیش بینی شاهد باشد.

Grand View Research بازار جهانی کشتی های متصل بر اساس نوع کشتی ، نوع نصب ، برنامه و منطقه را تقسیم بندی کرده است:

 • نوع چشم انداز کشتی های متصل (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • نوع نصب چشم انداز کشتی های متصل (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز برنامه کاربردی کشتی های متصل (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • مدیریت ترافیک کشتی
  • عملیات ناوگان
  • عملیات بهداشتی ناوگان
 • چشم انداز منطقه ای کشتی های متصل (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • آمریکای لاتین
  • خاورمیانه و آفریقا

گزارش های تحقیق بیشتری را در مورد آن پیدا کنید صنعت خودرو و حمل و نقلتوسط Grand View Research:

 • بازار حمل و نقل بار پیش بینی می شود بازار جهانی حمل و نقل بار مطالبات قابل توجهی را به دست آورد و بازار عمدتا از رشد اقتصادی جهانی ناشی می شود.
 • بازار خودروهای تحویل خودکار شیوع نمایی کوراو ویروس افراد و مشاغل را وادار به متوقف کردن عملیات رفت و آمد ناپذیر خود نموده و آنها را ترغیب به دنبال مسافت های اجتماعی در سراسر جهان کرده است.
 • بازار تدارکات ایمن اندازه بازار لجستیک ایمن جهانی در آن ارزش داشت 48.19 میلیارد دلار در سال 2015 به دلیل افزایش گردش مالی پول در سراسر جهان.

دسترسی به قطب نما بزرگBI ما پایگاه داده تحقیق بازار بصری 10،000+ گزارش را فعال کرد

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیقات و مشاوره در بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی و خدمات مشاوره ای اختصاصی و همچنین پژوهشی اختصاصی را ارائه می دهد ثبت نام شده در کالیفرنیا و مقر آن در سانفرانسیسکواین شرکت بیش از 425 تحلیلگر و مشاور تشکیل می دهد و سالانه بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به بانک اطلاعات گسترده خود می افزاید. این گزارشها تحلیلی عمیق در 46 صنعت در 25 کشور اصلی جهان ارائه می دهند. Grand View Research با کمک یک بستر اطلاعاتی تعاملی در بازار ، به شرکت های Fortune 500 و موسسات دانشگاهی مشهور کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کنند و فرصت های پیش رو را سنجیده کنند.

مخاطب:
شری جیمز
متخصص فروش شرکت ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: + 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
با ما دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research ، Inc


پاسخی بگذارید