اولین General Motors-Ventec Critical Care V + Pro Ventilators آماده تحویل

كوكومو، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت جنرال موتورز (NYSE: GM) امروز تولید انبوه Ventec Life Systems V + Pro را برای مراقبت های حساس و بحرانی تحت قرارداد با وزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی آغاز کرد.

“هزاران زن و مرد در GM ، Ventec ، تأمین کنندگان ما و کوکوو جامعه برای حمایت از همسایگان خود و متخصصان پزشکی در خط مقدم این بیماری همه گیری کرده اند. ” ماری بارا. “هر کس می خواهد کمک کند تا موج زندگی کند و زندگی را نجات دهد. دیدن شور و اشتیاق مردم در این کار الهام بخش و فروتن است.”

سعید دستیار کاخ سفید رئیس جمهور پیتر ناوارو: “جنرال موتورز در زمان ترامپ سریع اقدام به تولید یكی از مهمترین وسایل نجات بخش در جنگ آمریكا علیه تاج ویروس كرده است. بسیج سریع جنرال موتورز از تولید آمریكا در دفاع از كشور ما می تواند یك سلام و احترام به نبوغ مهندسین خود باشد ، حقیقی است. کارگران امارات متحده عربی در این خط ، و پزشکان ، پرستاران و سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی در حال جنگ برای زندگی ما در خط مقدم هستند. به سرعت به بیمارستان های اعزام می شوند گری، شیکاگو، و بسیار فراتر از آن. ”

در کمتر از یک ماه ، شرکت های زنجیره تامین Ventec ، جنرال موتورز و تیمهای تولید ، تدارکات ، قانونی و استعدادیابی آن توانستند با پشتیبانی از مارشال برای ارائه سفارش 30،000 واحدی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریكا استفاده كنند.

مدیر عامل شرکت Ventec Life Systems گفت: “تا زمانی که واکسن وجود نداشته باشد ، ونتیلاتورهای مراقبت های ویژه ابزار لازم را برای مبارزه با این بیماری و نجات جان به متخصصان پزشکی می دهند.” کریس کیپل. “این همکاری یک تلاش تاریخی و یادآوری بزرگی است از آنچه می توان با قدرت نوآوری آمریکایی و مهارت تولید آمریکایی متحد شد و در اطراف یک مأموریت واحد برای نجات جان انسانها جمع می شوند.”

این تلاش برای جذب صدها قسمت و مجامع از تأمین کنندگان بود. طراحی یک فرایند تولید جدید؛ تحول GM کوکوو کارخانه؛ استخدام مداوم بیش از 1000 عضو تیم تولیدی؛ و اجرای پروتکل های گسترده ایمنی و بهداشتی در محیط کار.

در طی این تلاش ، جنرال موتورز از رهبری کارگران متحد اتومبیل متحده ، از جمله وزارت UAW-GM و UAW Local 292 ، گروه های جامعه و مقامات منتخب حمایت جدی داشت. کوکوو، سازمان غذا و داروی ایالات متحده ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریكا و دفتر سیاست و تجارت و ساخت كاخ سفید.

در این ماه بیش از 600 دستگاه تهویه ارسال می شود ، تقریبا نیمی از سفارش تا پایان ماه ژوئن پر می شود و سفارش کامل تا پایان ماه اوت انجام می شود. جنرال موتورز در صورت نیاز ظرفیت ساخت دستگاه های تهویه بیشتر را پس از ماه آگوست دارد.

احساس اضطراری شدید از ابتدا وجود داشت:

  • مدیران GM و Ventec نخستین کنفرانس خود را فراخوانده بودند سه شنبه 17 مارس و چهارشنبه 18 مارس برای کشف اینکه چگونه GM می تواند به ونتک کمک کند تا تولید ونتیلاتور را افزایش دهد.
  • روز بعد ، یک تیم جنرال موتورز پرواز کرد سیاتل برای دیدار با تیم ونتک و آستین هایشان را جمع کردیم تا کمک کنند.
  • بر جمعه 20 مارس، جنرال موتورز پایگاه عرضه جهانی خود را درگیر کرده و در مدت 72 ساعت ، آنها برنامه هایی را برای تهیه 100 درصد از قطعات لازم تهیه کرده بودند.
  • رهبری ملی و محلی امارات متحده عربی این پروژه را پذیرفت و از آن پس چهارشنبه 25 مارس، خدمه شروع به آماده سازی کوکوو سایت تولید.
  • بر چهارشنبه 8 آوریلوزارت بهداشت ، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده قراردادی را طبق قانون تولید دفاعی به ساخت 30،000 دستگاه تهویه مطبوع Ventec V + Pro اعطا کرد.

جنرال موتورز و ونتك متعهد هستند كه به روزرسانی های مربوط به پیشرفت ، عکس ها و فیلم ها را برای مستند سازی کار این مشارکت در میکروسایت جدید ، یعنی www.VentecGM.com ارائه دهند.

جنرال موتورز (NYSE: GM) یک شرکت جهانی است که متعهد به ارائه راههای ایمن تر ، بهتر و پایدارتر برای دسترسی به مردم است. جنرال موتورز ، شرکتهای تابعه و شرکتهای سرمایه گذاری مشترک آن ، وسایل نقلیه را تحت برندهای شورولت ، بیوک ، GMC ، کادیلاک ، هولدن ، باوجون و وولینگ به فروش می رسانند. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت و شرکت های تابعه آن ، از جمله OnStar ، یک رهبر جهانی در زمینه ایمنی و وسایل نقلیه وسایل نقلیه ، و Maven ، نام تجاری تحرک شخصی آن ، می توانید در http://www.gm.com پیدا کنید.

سیستم های زندگی Ventec در حال تعریف مجدد مراقبت های تنفسی برای بهبود نتایج بیمار و کاهش چالش های مراقبتی از بیمارستان به خانه است. محصول پیشرو Ventec ، VOCSN ، اولین و تنها وانسیلرور چند منظوره است که به طور یکپارچه پنج دستگاه را در اختیار دارد – یک ونتیلاتور مراقبت حساس ، 6 لیتر در دقیقه اکسیژن کنسانتره اکسیژن ، دکمه لمسی کمک به سرفه ، درجه مکش بیمارستان و یک نبوایزر با کارایی بالا – به یک سیستم تنفسی یکپارچه که سبک و متحرک است. VOCSN برای رفع نیازهای بیمار در کودکان و بزرگسالان کاملاً قابل تنظیم است. در VentecLife.com بیشتر بیاموزید و با Ventec در فیس بوک ، لینکدین ، ​​یوتیوب ، توییتر و اینستاگرام ارتباط برقرار کنید.

SOURCE General Motors

لینک های مربوطه

http://www.gm.com

پاسخی بگذارید