باب ون دیجک نامزد انتخاباتی در هیئت مدیره هلدینگ Booking شد

NORWALK ، اتصال.، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – هیئت مدیره شرکت Booking Holdings Inc. (NASDAQ: BKNG) امروز اعلام کرد که نامزدی کرده است باب ون دیکمدیر اجرایی ناسپرس – یک گروه جهانی اینترنت و یکی از بزرگترین سرمایه گذاران فناوری در جهان – برای انتخاب هیئت مدیره در نشست سالانه سهامداران در شرکت ژوئن سال 2020.

آقای ون دیک مدیرعامل گروه ناسپرس در سال شد آوریل 2014با فرض نقش اضافی مدیر عامل شرکت Prosus در لیست خود در بورس اوراق بهادار Euronext در آمستردام در سپتامبر 2019، و بیش از دو دهه تجربه در مدیریت شرکت های رشد آنلاین دارد. وی به عنوان مدیرعامل گروه آلگرو در گروه ناسپرس پیوست اگوست 2013 و به مدیرعامل تجارت جهانی تجارت الکترونیک در سال ارتقا یافت اکتبر 2013. پیش از این ، آقای ون دیک نیز در چندین پست مدیریت عمومی با eBay و Schibsted خدمت کرده بود. پیش از آن ، آقای ون دیک کارآفرین در محصولات مالی آنلاین بود. او کار خود را در مک کینزی با تمرکز بر ادغام و ادغام و رسانه آغاز کرد. آقای ون دیک دارای مدرک MBA Hons از INSEAD و کارشناسی ارشد (laude laude) در اقتصادسنجی از دانشگاه اراسموس، روتردام.

وی گفت: “تجربه گسترده باب با شرکت های اینترنتی جهانی با رشد بالا ، ارزش و مشاوره فوق العاده ای را به تیم رهبری هیئت مدیره و هلدینگ ما ارائه خواهد داد. جفری H. بویدرئیس هلدینگ رزرو “ما از استقبال باب در تیم خوشحالیم.”

علاوه بر این ، هیئت مدیره تغییرات زیر را در مدیریت هیئت مدیره اعمال کرده است که در زمان نشست سالانه شرکت سهامداران در ژوئن سال 2020:

  • رابرت (باب) جی. میلود جونیورمدیر فعلی و عضو کمیته جبران خسارت ما رئیس هیئت مدیره خواهد شد. رئیس فعلی هیئت ، جفری H. بوید مدیر هیئت مدیره خواهد ماند
  • چارلز (چاک) H. Noskiمدیر فعلی و رئیس کمیته حسابرسی ما ، مدیر مستقل رهبر و رئیس کمیته انتخاب و مدیریت شرکت خواهد شد.
  • ونسا A. ویتمنمدیر فعلی و عضو کمیته حسابرسی ما رئیس کمیته حسابرسی خواهد شد.

بوید گفت: “ما باب ، چاک و ونسا را ​​به خاطر نقش جدیدشان در هیئت مدیره ما تبریک می گویم. ارزش آنها تا به امروز برای تجارت ما ضروری است و ما از آنها برای ادامه فداکاری آنها تشکر می کنیم.” “باب میلود نقش من به عنوان رئیس هیئت را بر عهده خواهم گرفت. با داشتن بیش از 20 سال باب از اولین روزهای حضور در شرکت ما ، می توانم به هیچ کس فکر نکنم که بتواند این نقش را به عهده بگیرد. “بوید افزود:”چاک نوسی برای پنج سال گذشته عضو ارزشمند هیئت مدیره ما بوده است ، و ما مفتخریم كه وی را به سمت نقش جدید خود در كارگردان مستقل مستقل بردارد. ”

مدیر ارشد اجرایی Booking Holdings گفت: “من می خواهم از جف بخاطر همه مشارکت های او در کار ما در طی دو دهه گذشته تشکر کنم.” گلن فوگل. “رهبری جف این شرکت را از طریق تکامل خود از یک راه اندازی کوچک در ایالات متحده به کسب و کار جهانی و چند مارک امروزی هدایت کرده است. دانش ، غریزه و تعهد او تأثیر حیرت انگیزی در تجارت ما ، کارمندان و کارمندان ما داشته است. رهبران ، من مشتاقانه منتظر ادامه کار با جف به عنوان یک عضو قابل اعتماد در هیئت ما و همچنین با آنها هستم باب میلود در نقش جدید خود به عنوان رئیس هیئت ما. “

شرکت Booking Holdings نیز اعلام کرد که مدیر نانسی پرتسمان و مدیر مستقل رهبری جیمز (جیم) M. Guyette تصمیم به بازنشستگی از هیئت مدیره رزرو ، در جلسه سالانه شرکت در ماه ژوئن موثر است.

بید گفت: “ما همچنین از نانسی و جیم بخاطر تعهد خستگی ناپذیر خود به Booking Holdings در طی حدود بیست سال گذشته تشکر می کنیم.” “آنها هر دو به خوبی به سهامداران ما خدمت کرده اند ، و ما به خاطر سهم عظیم آنها در موفقیت Booking Holdings در طول سالها سپاسگزاریم. ما در تلاشهای آینده آنها برای هر دو بهترین آرزو داریم.”

درباره هلدینگ رزرو
Booking Holdings (NASDAQ: BKNG) رهبر جهانی در سفر آنلاین و خدمات مرتبط است که در بیش از 230 کشور و کشور از طریق شش مارک اصلی به Booking.com ، KAYAK ، priceline.com ، agoda.com ، اجاره اجاره به مصرف کنندگان و شرکای محلی ارائه می شود. .com و OpenTable. رسالت Booking Holdings این است که جهان را برای همه راحت تر کند. برای اطلاعات بیشتر ، به Bookingholdings.com مراجعه کنید.

SOURCE Booking Holdings Inc.

لینک های مربوطه

http://Bookingholdings.com

پاسخی بگذارید