بازار جهانی روباتیک (تأثیر COVID-19) و حجم (صنعتی و خدمات رباتیک) ، تجزیه و تحلیل بازیکنان کلیدی

نیویورک، 22 آوریل 2020 / PRNewswire / – بازار جهانی روباتیک تقریباً مورد ارزیابی قرار گرفت 34 میلیارد دلار آمریکا در سال 2019 و انتظار می رود که بازار CAGR دو رقمی را برای دوره پیش بینی سال 2020 – 2025 ثبت کند. پیش بینی می شود بازار رباتیک در طول دوره پیش بینی رشدی بصورت تصاعدی داشته باشد که منجر به مزایایی مانند کاهش هزینه ، بهبود کیفیت ، افزایش تولید و بهبود سلامت و ایمنی در محل کار. اتخاذ روبات ها در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساخت ، مراقبت های بهداشتی ، دفاعی و امنیتی ، لجستیکی ، بازرسی و نگهداری ، خودرو ، الکترونیک و مواد غذایی و نوشیدنی باعث تسریع در رشد بازار شده است. روبات ها محصولات و خدمات با کیفیت بهتر و با هدر رفت کمتر و بدون ایجاد آسیب های جسمی به انسان ها را به دلیل ماهیت خودمختار ، با کارایی بیشتری ارائه می دهند. استفاده روز افزون از روباتیک باعث رشد بازار در آینده آینده خواهد شد. با این حال ، سرمایه گذاری اولیه بالا و نگرانی در مورد ایمنی انسان ، رشد بازار را محدود می کند.

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05620863/؟utm_source=PRN

تأثیر COVID-19 در بازار روباتیک

شیوع COVID-19 به یک تست استرس جهانی تبدیل شده است. با افزایش تعداد مبتلایان به ویروس در سرتاسر جهان ، عدم اطمینان در مورد رشد اقتصادی جهانی افزایش می یابد. بیماری COVID-19 بیش از 1.8 میلیون نفر در سراسر جهان را آلوده کرده است ایالات متحده حدود 30٪ موارد را تشکیل می دهد. براساس آخرین آمار جهانی Worldometers (از همان سال ، تعداد کشته ها در 110860 فراتر رفته است) 12 آوریل 2020) تعداد آنها همچنان در حال رشد است و مدت زمان پیشگیری از این بیماری هنوز دشوار است. به دنبال کاهش تقاضای جهانی روبات های صنعتی به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، پیش بینی می شود که عمده فروشندگان ربات های صنعتی در طول سال 2020 دست به مبارزه بزنند.

coronavirus رمان باعث افزایش علاقه به روبات ها ، هواپیماهای بدون سرنشین و هوش مصنوعی شده است. این فناوری ها می توانند به مقابله با کمبودهای گسترده پرسنل در مراقبت های بهداشتی ، تولیدی و زنجیره های تأمین کمک کنند. نیاز به “دوری اجتماعی؛” و تشخیص و درمان به عنوان مثال ، روباتیک خدمات نقش مهمی در مراقبت های بهداشتی بازی می کنند ، آنها مداخله انسان را در همه سطوح به حداقل می رسانند ، از معاینه بیمار گرفته تا مراقبت از بیمار و مکانیسم انتقال دارو. این ویروس فرصتی مناسب برای شرکت ها برای نمایش روبات ها برای برنامه های عمومی است. روابط عمومی ، نجات و امنیت ، بازرسی ، نظافت ، پایش و ردیابی همه جنبه های اصلی کنترل همه گیر است. به عنوان مثال ، UVD ربات ضد عفونی از زمان شیوع بیماری همه گیر COVID-19 تقاضای زیادی داشته است.

بازار رباتیک صنعتی – بررسی اجمالی

بازار جهانی روباتیک صنعتی احتمالاً از این بازار فراتر خواهد رفت 24 میلیارد دلار آمریکا تا سال 2025 تقاضا برای رباتیک صنعتی پیش بینی می شود که در طول دوره پیش بینی با مزایایی از قبیل کاهش هزینه ، بهبود کیفیت ، افزایش تولید و بهبود سلامت و ایمنی در محل کار ، به صورت تصاعدی رشد کند. اتخاذ اتوماسیون برای اطمینان از تولید با کیفیت و پاسخگویی به تقاضای بازار و افزایش تقاضای بنگاههای کوچک و متوسط ​​در کشورهای در حال توسعه باعث رشد بازار رباتیک صنعتی در سطح جهان می شود.

بازار رباتیک صنعتی – تجزیه و تحلیل قطعه

بر اساس سگمنت ، صنعت خودرو بیشترین سهم از بازار روباتیک صنعتی را به خود اختصاص داده است. حدود 32٪ از کل نصب ربات های صنعتی در صنعت خودرو اتفاق می افتد. بازار روباتیک صنعتی در صنعت برق و الکترونیک احتمالاً از بیشترین بحران تجاری چین و آمریکا به عنوان کشورهای آسیایی است (به عنوان مثال ، بازار رباتیک صنعتی). چین، ژاپنجمهوری کره) رهبران تولید محصولات و قطعات الکترونیکی هستند. صنعت فلز در سالهای اخیر شاهد رشد شتاب بخش پذیرش روباتیک صنعتی بوده است. پیش بینی می شود که هر دو واحد حمل و نقل و درآمد فروش از رشد چشمگیری در دوره آتی 2020-2025 برخوردار باشند. صنایع شیمیایی ، لاستیک و پلاستیک چهارمین بازار بزرگ در زمینه تولید روباتیک صنعتی است ، در حالی که صنایع غذایی کمترین سهم از بازار جهانی روباتیک صنعتی را به خود اختصاص داده اند.

بازار روباتیک صنعتی – تحلیل منطقه ای

از نظر مناطق جغرافیایی ، آسیا/استرالیا قویترین بازار رشد جهان برای روبات های صنعتی است. این منطقه بیش از 67 درصد از بازار رباتیک صنعتی را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. محرک اصلی این رشد تقاضا برای روبات های صنعتی از بنگاه های کوچک و متوسط ​​در چین، ژاپن، کره جنوبیو هند. از سال 2013 ، چین با بزرگترین رشد پویا ، بزرگترین بازار ربات در جهان بوده است. پنج بازار عمده از جمله چین، ژاپنجمهوری کره ، ایالات متحده و آلمان حدود 75٪ از کل حجم فروش رباتیک در سال 2019 را تشکیل می دهد. اروپا دومین منطقه پیشرو در بازار روباتیک صنعتی است و به دنبال آن قاره آمریکا است.

بازار جهانی خدمات روباتیک – بررسی اجمالی

بازار جهانی خدمات روباتیک بیش از پیش ارزش گذاری شده است 17 میلیارد دلار آمریکا در سال 2019 و انتظار می رود رشد قابل توجهی را در دوره پیش بینی نشان دهد ، که ناشی از صعود در پذیرش آن به دلیل هزینه بالای کار ، نبود نیروی کار ماهر ، افزایش سرمایه گذاری های تحقیقاتی و توسعه ، افزایش آگاهی در مورد مزایای روبات های خدماتی و افزایش تقاضا برای اتوماسیون در بین بخش های حرفه ای و شخصی. روبات های خدماتی به دلیل مزایایی از جمله قابلیت استفاده پیشرفته ، ارائه خدمات دقیق و با کیفیت بالا ، قابلیت اطمینان و کاهش هزینه های عملیاتی و خطاهای انسانی ، شاهد استقبال گسترده ای در بین برنامه های مختلف حرفه ای و شخصی بوده اند. روبات های خدمات حرفه ای در صنایع مختلفی از جمله پزشکی ، دفاعی ، کشاورزی ، لجستیک ، بازرسی و نگهداری ، نجات و امنیت ، ساخت و ساز و نظافت حرفه ای در بین سایر افراد به کار گرفته می شوند ، در حالی که از روبات های خدمات شخصی برای مصارف خانگی و سرگرمی و اوقات فراغت استفاده می شود. سرمایه گذاری اولیه بالا و نگرانی در مورد ایمنی بشر ، رشد بازار را محدود می کند.

بازار جهانی خدمات روباتیک حرفه ای و پیش بینی حجم – براساس بخش

برنامه های لجستیکی بیشترین سهم از بازار جهانی خدمات روباتیک حرفه ای را به خود اختصاص دادند. پیش بینی می شود که استفاده از روبات های خدماتی در صنعت لجستیک رشد قابل توجهی نشان دهد. صنعت تجارت الکترونیکی رو به رشد ، عامل اصلی رشد این بازار است. در سال 2019 ، کاربرد پزشکی از نظر سهم بازار دومین صنعت عمودی بزرگ بود. برنامه های پزشکی از ربات های خدماتی برای طیف گسترده ای از برنامه ها مانند جراحی ، تشخیصی ، فیزیوتراپی و روان درمانی و پروتز در میان دیگران استفاده می کنند. روباتیک های دفاعی سومین سهم از بازار خدمات روباتیک حرفه ای را در سال 2019 به دست آوردند ، و پس از آن روبات های کشاورزی یا Agribots. انتظار می رود اجرای رباتیک در کشاورزی نتیجه تحول آمیز را در سالهای آینده به همراه آورد.

از نظر حجم ، روبات های لجستیک حداکثر سهم از کل حجم روباتیک خدمات حرفه ای را به خود اختصاص می دهند. ربات های بازرسی و نگهداری دومین سهم از حجم فروش روبات های خدمات حرفه ای را در سال 2019 به خود اختصاص دادند. این روبات های پزشکی صرفاً 2٪ از حجم روبات های خدمات حرفه ای را در سال 2019 به دلیل طبیعت گران بودن این دستگاه ها اختصاص داده اند.

بازار جهانی روباتیک خدمات شخصی و خانگی و پیش بینی حجم – براساس بخش

روبات های خانگی بیشترین سهم را در بازار روباتیک خدمات شخصی و خانگی از نظر ارزش و حجم دارند. این بخش احتمالاً منجر به افزایش حجم روباتیک خدمات شخصی و خانگی در طول دوره پیش بینی می شود. بازار روباتیک خانگی متشکل از طیف گسترده ای از محصولات متمرکز بر کارهای منفرد ، مانند مراقبت از کف ، مراقبت از چمن ، و مراقبت از استخر است. در حالی که روبات های سرگرمی و اوقات فراغت به امید افزایش علاقه خود به روباتیک و سایر زمینه های فنی ، به هدف جوانان است.

این چهارمین گزارش از بازار رباتیک است. این گزارش با عنوان “بازار جهانی روباتیک (تأثیر COVID-19) و حجم (رباتیک صنعتی و خدماتی) ، تجزیه و تحلیل بازیکنان اصلی – پیش بینی تا سال 2025” ارزیابی کاملی از صنعت روباتیک جهانی با رشد سریع و در حال رشد را ارائه می دهد.

این گزارش 229 صفحه با 123 شکل و 18 جدول از 11 دیدگاه مورد بررسی قرار گرفته است:
1. بازار جهانی رباتیک و پیش بینی حجم (2009 – 2025)
2- تأثیر همه گیر کروناویروس (COVID-19) بر بازار روباتیک
3. بازار جهانی رباتیک ، دوره ، سهم و پیش بینی (2009 – 2025)
4. بازار جهانی رباتیک صنعتی و پیش بینی حجم (2009 – 2025)
5. بازار جهانی رباتیک صنعتی و پیش بینی حجم – براساس بخش (2009 – 2025)
6. حجم و پیش بینی رباتیک صنعتی – توزیع منطق و کشور (2010 – 2025)
7. بازار جهانی خدمات روباتیک و پیش بینی حجم (2009 – 2025)
8. بازار جهانی خدمات روباتیک حرفه ای و پیش بینی حجم – براساس بخش (2009 – 2025)
9. بازار جهانی روباتیک خدمات شخصی و خانگی و پیش بینی حجم – براساس بخش (2009 – 2025)
10. پخش کننده کلیدی – تجزیه و تحلیل فروش و فروش (2010 – 2025)
11. بازار جهانی رباتیک – رانندگان رشد و چالش ها

بازار جهانی روباتیک و پیش بینی حجم – براساس نوع
1. رباتیک صنعتی
2. خدمات رباتیک

بازار جهانی روباتیک صنعتی و پیش بینی حجم – براساس بخش
1. صنعت خودرو
2. صنعت برق / الکترونیک
3. صنایع فلزی
4- صنایع شیمیایی ، لاستیک و پلاستیک
5- صنایع غذایی
6. صنعت دیگر
7. صنعت نامشخص

حجم و پیش بینی رباتیک صنعتی – توزیع منطق و کشور
1. آمریکا
ایالات متحده
کانادا
برزیل
مکزیک
• بقیه ی آمریکای جنوبی
2 آسیا/استرالیا
چین
هند
ژاپن
• جمهوری کره
تایوان
تایلند
ویتنام
• سایر آسیا /استرالیا
3 اروپا
• مرکزی/اروپای شرقی
فرانسه
آلمان
ایتالیا
اسپانیا
انگلستان
• اروپا دیگر
4 آفریقا
5. بقیه جهان (ROW)

بازار جهانی خدمات روباتیک و پیش بینی حجم – بر اساس نوع
1. خدمات روباتیک حرفه ای
2. روباتیک خدمات شخصی و خانگی

بازار جهانی خدمات روباتیک حرفه ای و پیش بینی حجم – براساس بخش
1. دفاع
2. کشاورزی / مزرعه
3. لجستیک
4- پزشکی
5. اسکلتهای خارجی
6. روابط عمومی ربات
7. ساخت و ساز
8- بسترهای نرم افزاری موبایل
9- بازرسی و نگهداری
10. زیر آب
11- نجات و امنیت
12. تمیز کردن
13. دیگران

بازار جهانی روباتیک خدمات شخصی و خانگی و پیش بینی حجم – براساس بخش
1. رباتیک خانگی
2. روباتیک سرگرمی و اوقات فراغت

Global Robotics Market – فروش بازیکنان اصلی و تجزیه و تحلیل SWOT
1 KUKA AG
2. Adept Technology (به دست OMRON)
3. شرکت iRobot
4- جراحی بصری
5. ناچی-فوجیکوشی
6. شرکت برقی یاسکاوا

شرکتها ذکر کردند
1 KUKA AG
2. Adept Technology (به دست OMRON)
3. شرکت iRobot
4- جراحی بصری
5. ناچی-فوجیکوشی
6. شرکت برقی یاسکاوا

گزارش کامل را بخوانید: https://www.reportlinker.com/p05620863/؟utm_source=PRN

درباره Reportlinker
ReportLinker یک راه حل تحقیق برنده بازار است. Reportlinker آخرین داده های صنعت را یافته و سازماندهی می کند ، بنابراین شما می توانید تمام تحقیقات بازار مورد نیاز خود را – بلافاصله ، در یک مکان – دریافت کنید.

__________________________
تماس با Clare: [email protected]
ایالات متحده: (339) -368-6001
بین المللی: +1 339-368-6001

منبع گزارشگر منبع

لینک های مربوطه

www.reportlinker.com

پاسخی بگذارید