بازخوانی سفر با کوپن؟ Squaremouth می گوید ، شما هنوز باید بیمه سفر را در نظر بگیرید

ST پترزبورگ ، فلا.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – با سفر جهانی در حالت ایستاده ، خطوط هوایی و خطوط کروز برای سفرهای لغو شده کوپن صادر می کنند.

سایت مقایسه بیمه سفر ، Squaremouth.com می گوید ، یکی از دلایل عمده خرید بیمه مسافرتی برای سفرهای رزرو شده با کوپن وجود دارد و توضیح می دهد که چگونه این سیاست ها می توانند مقرون به صرفه باشند.

مزایای پزشکی می تواند شرایط اضطراری گران را در خارج از کشور پوشش دهد
یک بیمه نامه مسافرتی می تواند مزایای اساسی پزشکی را در اختیار مسافران قرار دهد ، زیرا اکثر ارائه دهندگان بیمه درمانی ایالات متحده ، از جمله Medicare ، مسافران را در سفرهای بین المللی پوشش نمی دهند. مسافرانی که از بلیط های خود برای رزرو سفرهای بین المللی در آینده استفاده می کنند می توانند در صورت بیمار شدن یا آسیب دیدگی در سفر ، سیاستی را برای مراقبت های پزشکی خریداری کنند. این سیاست ها حتی در صورت لزوم می تواند تخلیه آنها را به خانه بازگرداند.

مبلغ بیشتری برای بیمه نامه های مسافرتی پرداخت نکنید
اگر مسافر سفر خود را فقط با استفاده از كوپن های سفر مسافرت كند ، هیچ هزینه یا محدودی برای بیمه نخواهد داشت. هرچه هزینه سفر کمتر باشد ، قیمت خط مشی نیز پایین تر است. مسافرانی که با کوپن رزرو می کنند می توانند با از بین بردن پوشش لغو هزینه ، پس انداز کنند ، اما هنوز هم می توانند یک سیاست جامع بخرند تا یکسری مزایای دیگر ، از جمله فوریت های پزشکی ، تأخیر چمدان و تاخیر در سفر را در بر گیرید.

مسافران می توانند برای سیاستهای کم هزینه که شامل پوشش لغو سفر در sqmouth.com نیستند ، جستجو کنند اینجا.

برای آگاه سازی مسافران در مورد گزینه های بیمه خود در میان همه گیر کوراو ویروس ، Squaremouth.com ایجاد کرد راهنمای مسافرتی برای بیمه سفر برای همه گیر کورونویروس. این منبع هر روز با باز شدن وقایع به روز می شود.

درباره جوانان

مربیگری سیاست های بیمه مسافرتی را از هر ارائه دهنده اصلی بیمه سفر در کشور مقایسه می کند ایالات متحده. با استفاده از موتور مقایسه Squaremouth و بررسی مشتری های شخص ثالث ، مسافران می توانند تحقیق کنند سیاست های بیمه سفر را با هم مقایسه کنید. اطلاعات بیشتر را می توان در اینجا یافت www.squaremouth.com.

کارشناس موضوعی موجود:
کسارا بارتو
[email protected]

منبع: Squaremouth

لینک های مربوطه

http://www.squaremouth.com

پاسخی بگذارید