برای کمک به بیماران COVID-19 ، هوندا شروع به ساخت قسمتهای Vitalilator Vital برای Dynaflo می کند

“همکاران هوندا با موفقیت بخشی از مرکز آموزش فنی ما را به یک خط مونتاژ تبدیل کرده اند که به حمایت از نیاز فوری به تولید اجزای تهویه کمک می کند.” ریک شوستک، معاون اجرایی رئیس جمهور ، هوندا شمال آمری ، شرکت “ما با ارائه این مؤلفه های اصلی به Dynaflo ، امیدواریم که به رفع یکی از مهمترین نیازهای بحران COVID-19 کمک کند.”

هوندا 6000 متر مربع را متحول کرده است. منطقه مرکزی مرکز توسعه فنی آن در مریسویل ، اوهایو در فضایی برای همکاران قرار می گیرند که کمپرسورها را جمع کنند. این فرایند با استفاده از دانش تولید از طرف همکاران تولیدی باتجربه هوندا ، از جمله ردیابی قطعات ، زمان بندی ساخت ، کنترل کیفیت و کنترل زیادی توسعه داده شد. این شیوه ها برای ایجاد امکان همکاری همکاران هوندا برای سرعت بخشیدن به سرعت تولید در هفته های اول پروژه ضمن حفظ پروتکل های دوردست اجتماعی ضروری بود.

Dynaflo پیش از بحران COVID-19 اقدام به تولید این کمپرسورهای مدرن با سرعت حدود 75 در هفته کرده بود. برای افزایش ظرفیت تولید خود در پاسخ به بیماری همه گیر ، دیناملو به کمک های چشمگیری نیاز داشت. برای این منظور ، دیناملو و هوندا با Stop the Spread همکاری کردند ، ائتلافی از بیش از 1500 مدیر عامل داوطلب که در ایالت واشنگتن. و در اطراف ایالات متحده آمریکا برای کاتالیز کردن اقدامات و حمایت از دولت در پاسخ به COVID-19. Spread متصل Dynaflo را به هوندا متوقف کنید و دو شرکت برای پاسخگویی به این نیاز مهم برای ونتیلاتورهای قابل حمل بیشتر ، همکاری کردند.

گفت: “اتصال به هوندا از آمریکا یک خدادادی بوده است.” ویلیام فلمینگرئیس جمهور دیناملو. “ترکیب فن آوری کمپرسور دیافراگمی ما با تخصص هوندا در تولید انبوه ، یک ترکیب عالی برای کمک به رفع نیازهای این بحران است.”

برای اطمینان از سازگاری و کیفیت ، همکاران هوندا همکاری نزدیکی با پرسنل Dynaflo داشته اند تا بهترین شیوه در مونتاژ کمپرسور را بیاموزند. این آموزش به همکاران هوندا امکان ساخت و تست کیفیت دستگاه ها را قبل از حمل و نقل ارائه داده است.

درباره هوندا در آمریکای شمالی
هوندا در سال 1959 فعالیت خود را در آمریكا تأسیس كرد و امروزه موتورهای توربوفان هوندا و آكورا ، تجهیزات برق هوندا ، محصولات هوندا قدرت ، جت پیشرفته جت پیشرفته هوندا جت و موتورهای توربوفن GE هوندا HF120 را توسعه ، تولید و فروش می كند. هوندا براساس تعهد دیرینه خود برای “ساختن محصولات نزدیک به مشتری” ، 19 مرکز تولید عمده را در این کشور فعالیت می کند آمریکای شمالیبا همکاری با بیش از 785 تأمین کننده در منطقه برای تولید محصولات متنوعی برای مشتریان به صورت محلی و جهانی. هوندا همچنین 14 مرکز اصلی تحقیق و توسعه را در ایالات متحده آمریکا با ظرفیت طراحی ، توسعه و مهندسی کامل بسیاری از محصولاتی که هوندا در آنها تولید می کند ، فعالیت می کند. آمریکای شمالی. محصولات هوندا در آمریکا با استفاده از قطعات داخلی و جهانی تهیه شده است.

درباره Dynaflo
Dynaflo یک شرکت کوچک در است خواندن ، پنسیلوانیا که پمپ های خلاء و کمپرسورهای با کارایی بالا را بطور عمده مبتنی بر فناوری دیافراگم طراحی ، تولید و به فروش می رساند. Dynaflo در حال ایجاد راه حل های سفارشی برای چالش های خلاء و کمپرسور در بسیاری از صنایع است ، از جمله زیست پزشکی تا بلند کردن خلاء و نمونه برداری هوا – از جمله دیگر.

درباره Stop Spread
Stop the Spread ائتلافی از مدیران عامل داوطلب است که در دی سی و اطراف ایالات متحده کار می کنند تا اقدامات را به صورت کاتالیزوری انجام دهند و از دولت ما در پاسخ به COVID-19 حمایت کنند. هدف آنها پیوند دادن مشاغل و سازمانهایی است که به بهترین شکل ممکن برای رفع نیازهای مهم در این بحران بهداشت عمومی ، غالباً به روش های ابتکاری یا غیرمنتظره قرار دارند. Stop the Spread سپس از آن مشاغل پشتیبانی می کند تا آنچه را که انجام می دهند بهترین کار را انجام دهند: محصولات و خدمات در مقیاس که می توانند به مردم آمریکا کمک کنند.

منبع هوندا

پاسخی بگذارید