برخورد کلاسیک با خرید مرکز پالم ، در فلوریدا جنوبی رشد خود را ادامه می دهد

اتلانتا، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – Classic Collision Inc. ، یک آتلانتااعلام کرد که شرکت تعمیرات برخورد اتومبیل مستقر است و مرکز خرید پالم در مرکز را به دست آورد فلوریدا جنوبی منطقه این کسب و کار حضور کلاسیک کلاسیک در فلوریدا جنوبی را پس از خرید کالسکه بدنه کارولینا در ایالات متحده تقویت می کند دسامبر 2019، اکنون به کلاسیک هشت می دهد فلوریدا جنوبی مکانها

مرکز برخورد پالم در خدمت شما بوده است Broward فلوریدا منطقه از آنجا اکتبر 1983. “بعد از 17 سال به عنوان یک مغازه بدن مستقل مشغول خدمت فلوریدا جنوبی، پیوستن به یک شرکت در حال توسعه ، کلاسیک کلاسیک ، که دارای همان ارزش های خدمات عالی مشتری ، تعمیرات با کیفیت و ارزش گذاری واقعی برای اعضای تیم است ، بسیار هیجان انگیز است. ” شین اوکانر، شریک مدیریت سابق شرکت Palm Collision.

“ما مشتاق هستیم که با نیروهای خود بپیوندیم کوین کلی و شین اوکانر به انتقال Palm Collision به مارک Classic Collision ، “اظهار داشت توان نگوینمدیر عامل شرکت Classic Collision. “ارزشهای تجاری و روابط قوی بیمه آنها با مدل کلاسیک مطابقت دارد.”

علاوه بر این از مرکز برخورد پالم به خانواده کلاسیک ، ردپا را به 35 مغازه داخل افزایش می دهد فلوریدا، جورجیا، آلاباماو کارولینای جنوبی و 14 کارمند جدید را به تیم کلاسیک اضافه کنید. با ارزش های مشابه ، این دو شرکت مشتاقانه می توانند خانواده های کلاسیک و پالم را با هم ادغام کرده و به ارائه خدمات پیشرو در صنعت به مشتریان خود ادامه دهند.

Classic Collision همچنان با وجود چالش هایی که صنعت برخورد در طول همه گیری کرونور ویروس با آن روبرو است ، همچنان به اجرای برنامه خود برای گسترش در سطح ملی می پردازد. “با وجود شرایط بازار چالش برانگیز ، ما رشد خود را کاهش نمی دهیم – ما آن را تسریع می کنیم و برنامه ریزی برای ادامه کار خود را از طریق دستیابی کسب می کنیم. بهترین مدل در کلاس ادغام و کتاب بازی عملی بسیار کارآمد ما را قادر می سازد تا در سطح بالایی کار کنیم. در طول بحران ، دستیابی به مشاغل با کیفیت بالا برای هم تیمی ها ، ذینفعان ، صاحبخانه ها ، جوامعی که در آن خدمت می کنیم ، شرکای بیمه ما و سلامتی بلند مدت اقتصاد ، معنا می یابد. “

درباره برخورد کلاسیک

Classic Collision در سال 1983 در سال تاسیس شد آتلانتا، جورجیابا یک هدف: خدمت به مشتریان با صداقت و صداقت و در عین حال با بهره گیری از بهترین استعداد و استفاده از بالاترین کیفیت مواد. امروزه ، Classic Collision از بزرگترین ارائه دهندگان خدمات تعمیر بدنه اتومبیل ، شیشه اتومبیل موبایل و خدمات کالیبراسیون در کشور است. این شرکت مکان هایی را در چهار ایالت در ایالات متحده آمریکا با 35 مرکز تعمیر پیشرفته انجام می دهد. گواهینامه های بی شماری تولید کننده و آموزش مستقیم کارخانه ما را به عنوان یک رهبر در تعمیرات جامع برخورد و شیشه اتومبیل های موبایل هدایت می کند.

Classic Collision به طور مداوم به دنبال اضافه کردن مکان های جدید تعمیر تصادف و مشاغل تعمیر و تعویض شیشه خودرو به شبکه موجود خود و همچنین گسترش در بازارهای جدید در داخل ایالات متحده است برای هر کسی که علاقه مند به فروش مشاغل خود به Classic باشد ، لطفاً به klascollision.net/join/ مراجعه کنید. و امروز بحث محرمانه را شروع کنید.

برای اطلاعات بیشتر و پیدا کردن یک مکان محلی کلاسیک برخورد ، به www.ClassicCollision.net مراجعه کرده و Classic را در Facebook ، Instagram ، LinkedIn و Twitter دنبال کنید.

تماس با رسانه:
کریستی سنگر
[email protected]
(833) 425-2771

پرونده های مرتبط

بیانیه مطبوعاتی کلاسیک و نخل – Final.pdf

تصاویر مرتبط

palm-collision-center-is-now.png
Palm Collision Center هم اکنون CLASSIC COLLISION است
برخورد کلاسیک با خرید مرکز پالم ، در فلوریدا جنوبی رشد خود را ادامه می دهد

لینک های مربوطه

وب سایت کلاسیک برخورد

مرکز برخورد نخل

SOURCE Classic Collision Inc.

لینک های مربوطه

https://www.classiccollision.net

پاسخی بگذارید