بزرگداشت یادبود 2019 ویرجینیا ، آمریکایی تکامل تقریباً 200 میلیون دلار تأثیر اقتصادی داشته است

ویلیامبورگ ، وا.، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – یک مطالعه تأثیر اقتصادی منتشر شده توسط بزرگداشت سال 2019 تأیید می کند که سالگردهای تاریخی تجارت بزرگی برای مشترک المنافع است و نه تنها دلار ، بلکه آگاهی از ویرجینیا نقش اساسی در تکامل آمریکا.

انجام شده توسط ریچمونداقتصاد و تحلیلی Chmura مبتنی بر این مطالعه ، نشان می دهد که American Evolution ، بزرگداشت چندین ساله ، در سراسر کشور ، 197 میلیون دلار در کل تأثیر اقتصادی برای مشترک المنافع ، نزدیک به 2،000 شغل در این کشور پشتیبانی کردند ویرجینیا، و افزایش آگاهی از ویرجینیا تاریخ و جهانگردی با 28 میلیارد برداشت رسانه ای. این تحقیق توسط بزرگداشت سال 2019 ، زیرمجموعه بنیاد جمستاون-یورک تاون ، که هماهنگی بزرگداشت وقایع مهم رخ داده در ویرجینیا در طول 1619 که همچنان بر ملت تأثیر می گذارند.

اقتصاد و تجزیه و تحلیل Chmura هزینه های مربوط به رویدادهای مربوط به بزرگداشت و همچنین مزایای اقتصادی پروژه های میراث و آگاهی ملی مربوط به سالگرد را اندازه گیری کرد. در کل ، سازمان های بزرگداشت و شریک استراتژیک 2019 تقریباً سرمایه گذاری کرده اند 49.5 میلیون دلار. مشترک المنافع ویرجینیا مشارکت کرد 23.3 میلیون دلار و شرکت های بزرگ و همچنین اهدا کنندگان جداگانه کمک اضافی کردند 4.3 میلیون دلار در حمایت مستقیم از American Evolution.

نماینده گفت: “بزرگداشت سال 2019 از انتظارات ما در همه سطوح فراتر رفته است.” M. Kirkland Cox، رئیس کمیته فرمانداری بزرگداشت سال 2019 و رئیس بنیاد جمستاون-یورک تاون است. “گزارش اقتصادی نهایی تأثیر غیرقابل انکاری را نشان می دهد که وقایع ، برنامه ها و نمایشگاه های بیشماری روی آن داشته است ویرجینیا اقتصاد “

بزرگداشت سال 2019 بیش از 305 موسسه و شرکای ملی ویرجینیا را برای برگزاری 20 رویداد امضاء و نزدیک به 400 رویداد ، پروژه میراث ، ابتکارات آموزشی ، نمایش ها ، نمایشگاه ها و برنامه های جامعه ای سراسر کشور درگیر کرد. تخمین زده می شود 2.7 میلیون نفر در یک رویداد شرکت کرده اند یا از یک نمایشگاه بازدید کرده اند ، در حالی که میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان از طریق رسانه های چاپی ، آنلاین و پخش با این مراسم ارتباط دارند. به عنوان میراث ، محصولات گردشگری و آموزشی و فیلمهای مربوط به رویدادهای امضا به صورت آنلاین در دسترس هستند.

بزرگداشت سال 2019 ، American Evolution رهبری مشترک المنافع را در زمینه آموزش ، جهانگردی و توسعه اقتصادی تقویت کرد. کوشش پنج ساله برنامه ریزی ، ارتقاء و اجرای آن توسط مجمع عمومی ویرجینیا در سال 2013 و با سرپرستی بنیاد جمستاون-یورک تاون به عنوان نماینده اصلی دولت تأسیس شد ، بزرگداشت یادبود 2019 محور رویدادهای 1619 ویرجینیا بود که آمریکا را در مسیر خود قرار داد. آرمانهای دموکراسی ، تنوع و فرصت. این رویدادها شامل اولین نماینده مجلس قانونگذاری نماینده در دنیای جدید ، ورود نخستین آفریقایان ضبط شده به آمریکای شمالی آمریکایی ، استخدام زنان انگلیسی به تعداد قابل توجهی ، اولین شکرگذاری رسمی انگلیسی و روحیه کارآفرینی و خلاقیت بود. ویرجینیا مستعمره

برای مشاهده گزارش کامل ، لطفاً به www.americanevolution2019.com مراجعه کنید.

درباره بزرگداشت سال 2019

بزرگداشت 2019 ، American Evolution وقایع رخ داده در آن را برجسته کرد ویرجینیا در طول سال 1619 که امروزه همچنان بر آمریکا تأثیر می گذارد. برنامه های برجسته ، رویدادها و پروژه های میراث تقویت شده است ویرجینیا به عنوان رهبر آموزش ، گردشگری و توسعه اقتصادی. Dominion Energy یک شریک مؤسس آمریکایی Evolution بود و Altria Group و TowneBank همکاران کلونی ویرجینیا بودند.

مخاطب: کتی جی اسپانگلر، 757-253-5008 ، [email protected]

SOURCE Jamestown- بنیاد یورک تاون

پاسخی بگذارید