به روزرسانی های خدمات سرویس خورشیدی خورشیدی و رودخانه رودخانه

FORT LAUDERDALE ، Fla.، 11 آوریل 2020 / PRNewswire / – انجمن مدیریت حمل و نقل مرکز شهر فورت لادردیل (TMA) تغییرات خدمات را در مورد واگن برقی خورشیدی Fort Lauderdale و شروع کار واگن برقی Riverwalk معرفی خواهد کرد. دوشنبه ، 13 آوریل 2020. این تغییرات جدید به عنوان TMA و شهر فورت لادردیل برای اطمینان از ایمنی رانندگان و سواران در برابر گسترش اجتماع تاج ویروس (COVID-19) به همکاری مشترک خود ادامه دهید.

مدیر اجرایی TMA گفت: “وقتی برنامه خود را اصلاح می کنیم تا تقاضای فعلی را برآورده کنیم و از دستورالعمل های بهداشت عمومی حمایت کنیم ، این کار را با سواران و رانندگان در ذهن خود انجام می دهیم. رابین چیارلی. “این آخرین به روز رسانی خدمات مطابقت با روندهای ملی است و به ما این امکان را می دهد تا همزمان با ارائه خدمات حمل و نقل ضروری ، به گسترش جامعه COVID-19 ادامه دهیم. فورت لادردیل انجمن.”

به روز رسانی های خاص در مسیر زیر اجرا می شوند 13 آوریل:

  • Downtown Link با استفاده از یک وسیله نقلیه واحد به بهره برداری خواهد رسید.
  • ساحل پیوند با استفاده از یک وسیله نقلیه واحد به بهره برداری خواهد رسید. کرایه بلیط در ساحل پیوند به طور موقت به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • Las Olas Link با استفاده از یک وسیله نقلیه واحد عملیاتی خواهد شد و برنامه ارائه خدمات از آن ارائه می شود 1 پ.م. تا 5 بعد از ظهر کرایه بورس در Las Olas Link به طور موقت به حالت تعلیق درآمده است.
  • واگن برقی آب Riverwalk تا اطلاع ثانوی موقتاً به حالت تعلیق در خواهد آمد.
  • تراموا Seabreeze تا اطلاع ثانوی معلق است.
  • برنامه پیوندهای محله و NW جامعه بدون تغییر باقی می ماند.

علاوه بر این تغییرات خاص در مسیر ، اقدامات احتیاطی از راه دور اجتماعی هنوز هم عملی است. صندلی های انباشته شده با مسدود کردن هر صندلی دیگر اجرا می شوند و ظرفیت خودرو محدود به نه مسافر است. علاوه بر این ، سواران تشویق می شوند که در صورت امکان از داخل درب عقب سوار شوند و همه رانندگان Sun Trolley روزانه دما را بررسی می کنند.

Chiarelli گفت: “TMA به نظارت بر این وضعیت در حال تحول مداوم ادامه می دهد.” “مثل همیشه ، ما همچنان متعهد به ارائه خدمات حمل و نقل اساسی برای این کار هستیم فورت لادردیل جامعه هستند و سخت تلاش می کنند تا اختلالات خدمات را به حداقل برساند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات ، به https://bit.ly/STServiceChangesApril13 مراجعه کرده یا با 954-TROLLEY (954-876-5539) تماس بگیرید. هرگونه به روزرسانی اضافی از طریق وب سایت Sun Trolley ، کانال های رسانه های اجتماعی و برنامه ارسال می شود.

درباره TMA (انجمن مدیریت حمل و نقل)

در سال 1992 تاسیس شد ، انجمن مدیریت حمل و نقل مرکز شهر فورت لادردیل (TMA) ، یک سازمان غیرانتفاعی 501 (c) 3 ، مدیریت برانک خورشید و واگن برقی آب رودخانه است. تقریباً 30،000 مسافر در ماه با استفاده از هفت مسیر TMA که ساکنان ، گردشگران و متخصصان کار را از همسایگی Fort Lauderdale به محله Broward County Transit ، Tri-Rail و Brightline و همچنین مقصدی همچون ساحل Fort Lauderdale ، Courthouse County Broward و Galleria در آن وصل می کنند. فورت لادردیل خدمات TMA بدون توجه به نژاد ، رنگ و یا منشأ ملی ارائه می شود.

مخاطب: آیمه آدلر کوک (954) 732-0754 (یا) [email protected]

SOURCE مرکز مدیریت حمل و نقل فورت لادردیل در مرکز شهر

پاسخی بگذارید