به گفته Stratview Research ، اندازه بازار قطعات هواپیما برای رسیدن به 4.3 میلیارد دلار در سال 2025 ، به 4.3 میلیارد دلار برسد

دیترویت، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Stratview Research اعلام کرده است که یک گزارش جدید از تحقیقات بازار درباره بازار قطعات قطعات آسیاب شده توسط هواپیماهای نوع (هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای منطقه ای ، هلیکوپتر ، هواپیماهای نظامی و هواپیمایی عمومی) توسط برنامه نوع (Airframe ، موتور ، فضای داخلی) ارائه می شود. و سایر موارد) براساس نوع مواد (آلومینیوم ، استیل ضد زنگ ، تیتانیوم و سایر فلزات و آلیاژها) ، توسط نوع کاربر نهایی (OE و Aftermarket) ، و توسط منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، آمریکای لاتین، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2020-2025.

این گزارش ، از تحقیق Stratview ، یک تجزیه و تحلیل جامع را ارائه می دهد که منعکس کننده واقعیت های موجود در بازار قطعات قطعات آسیاب شده و فرصت های آینده برای دوره پیش بینی 2020 تا 2025 است. این گزارش بخش ها را تجزیه و تحلیل کرده و بازار را به صورت جامع ترین روش برای ارائه منظره پانوراما از بازار ارائه می دهد. . داده ها / اطلاعات حیاتی ارائه شده در گزارش می تواند نقش مهمی برای شرکت کنندگان در بازار و همچنین سرمایه گذاران در شناسایی میوه های کم آویز موجود و همچنین تدوین استراتژی های رشد ایفا کند.

بازار قطعات قطعات آسیاب: برجسته

قطعات یا اجزای سازنده آن اجزای ماشین کاری شده هستند که عمدتا از طریق فرآیند فرزکاری تولید می شوند. طیف گسترده و متنوعی از اجزای ماشینکاری شده در صنعت هوافضا استفاده می شود که از طریق فرآیندی مانند فرز ، چرخاندن و حفاری ساخته می شوند. فرز ارائه پروفایل سریع قطعات سازه هواپیما ، که عمدتا با آلومینیوم ، فولاد ضد زنگ ، تیتانیوم و آلیاژهای آنها ساخته می شود. با سطح بهتر و دقت بعدی بیشتر از تشکیل فلز سازه های هواپیما. پیشرفت های سریع در فرآیند فرز یعنی از دستگاه های فرز معمولی گرفته تا ماشینهای فرزکاری پیشرفته CNC (رایانه ای عددی رایانه ای) و مراکز ماشینکاری با سرعت بالا ، زمینه را برای قطعات / قطعات آسیاب شده در صنعت هوافضا فراهم کرده است. این پیشرفت ها همچنین به صنعت کمک کرده است تا به هدف اصلی خود یعنی بهینه سازی نرخ حذف فلز و به حداقل رساندن پچ پچ دست یابد.

طبق تحقیق Stratview ، پیش بینی می شود که بازار قطعات قطعات آسیاب طی 5 سال آینده با سرعت سالم رشد کند تا به ارزش تخمینی آن برسد 4.3 میلیارد دلار در سال 2025. شیوع COVID-19 طولانی ترین 16 سال از پیشرفت صنعت است ، که با شروع صنعت از یک بیماری عفونی دیگر SARS (2002-2003) آغاز شده بود. پیش بینی می شود صنعت هوافضا به دلیل شیوع COVID-19 یکی از صنایع با تأثیر بسیار زیاد باشد. طبق تخمین های اخیر IATA ، صنعت هواپیمایی انتظار دارد ضرر احتمالی را ثبت کند 252 میلیارد دلار آمریکا درآمدهای مسافر ، معادل ضرر 38 درصدی در RPK در سال 2020 از سال 2019 است. قفل کامل بسیاری از کشورها به دلیل بیماری همه گیر ، چندین شرکت هواپیمایی را مجبور کرده است که به دلیل ناوگان زمینی ، ظرفیت پرواز خود را کاهش دهند و با ظرفیت کاهش یافته 5 فعالیت کنند. ٪ 40٪ قدرت كل آنها. به عنوان مثال ، اخیراً گروه لوفت هانزا به دلیل شیوع بیماری از کاهش ظرفیت 95 درصدی خبر داده است.

تأثیر کلی شیوع آن هنوز غیرقابل پیش بینی است. با این حال ، در حال حاضر ، پیش بینی می شود که از SARS (2002-2003) و MERS (2015) سنگین تر باشد. و با این حال صنعت نسبت به بازیابی خود مطابق با SARS (2002-2003) خوش بین است. تقاضا برای قطعات آسیاب شده در صنعت تا حد زیادی به سلامت کلی صنعت حمل و نقل هوایی بستگی دارد. عقب افتادن سفارشات عظیم هواپیماهای بوئینگ و ایرباس (13،237 هواپیما در پایان) فوریه 2020) ، تقاضای تسریع در تعویض هواپیماهای نمادین مانند A380 و B747 که به دلیل شیوع بیماری مجبور به بازنشستگی زود هنگام توسط چندین شرکت هواپیمایی هستند ، با A321 ، A350XWB و B787 و ورود به بازار برنامه های جدید هواپیما مانند A321XLR ، B777X ، C919 ، و MC-21؛ پیش بینی می شود بازیابی سریع صنعت هواپیما از جمله قطعات آسیاب شده را بهبود ببخشد.

اینجا را کلیک کنید و از طریق TOC مفصل گزارش اجرا کنید: https://www.stratviewresearch.com/toc/825/aircraft-miled-parts-market.html

هواپیماهای تجاری احتمالاً در دوره پیش بینی موتور رشد بازار باقی خواهند ماند، عمدتا با افزایش پیش بینی شده در تحویل هواپیماهای تجاری در سال های آینده رانده می شود. به نظر می رسد چشم انداز کوتاه مدت بازار هواپیماهای تجاری در تلاش است تا مدیون استمرار مداوم B737 Max ، کاهش نرخ تولید برنامه های A320 ، A330 و A350 XWB باشد و انتظار می رود تاخیر در ورود به برنامه های هواپیماهای آینده مانند B777X و C919

بر اساس نوع برنامه ، قطعه airframe احتمالاً تسلط غیرقابل دسترسی خود را در بازار در طی دوره پیش بینی حفظ خواهد کرد. این تسلط بیشتر به دلیل تعداد زیادی از کاربردهای قطعات آسیاب شده در بخش برنامه است که بیشتر آنها دارای ساختارهای بزرگ هستند. با این حال، پیش بینی می شود که بخش موتور بیشترین رشد را در پنج سال آینده داشته باشدعمدتا توسط تعداد انگشت شماری از موتورها مانند LEAP ، GE9X ، GEnx ، PW F135 ، PW1000G و Rolls-Royce Trent XWB و 7000 هدایت می شود.

بر اساس نوع ماده ، پیش بینی می شود آلومینیوم در پنج سال آینده غالب ترین ماده در بازار قطعات آسیاب شده هواپیما باشدبا توجه به کاربرد گسترده و سابقه عالی در صنعت هواپیما. تخمین زده می شود که تیتانیوم سریع ترین نوع مواد در بازار در سال های آینده باشد ، که عمدتا با افزایش نفوذ تیتانیوم در برنامه های هواپیمای نسل بعدی مانند B787 و A350XWB حرکت می کند.

اینجا ثبت نام کنید و در گزارش اختصاصی یک نمونه رایگان بخواهید: https://www.stratviewresearch.com/Request-Sample/825/aircraft-miled-parts-market.html

از نظر منطقه ، آمریکای شمالی پیش بینی می شود که در طول دوره پیش بینی بزرگترین بازار برای قطعات آسیاب شده با هواپیما باشد. ایالات متحده آمریکا پیش بینی می شود با توجه به حضور چندین هواپیمای سنگین هواپیما مانند Boeing ، Airbus ، Lockheed Martin ، Bombardier Inc. و Gulfstream Aerospace و همچنین حضور بازیکنان مختلف ردیف و تولیدکننده قطعات آسیاب ، موتور رشد بازار آمریکای شمالی باقی بماند. در کشور.

آسیا و اقیانوسیه انتظار می رود بیشترین رشد را در دوره پیش بینی شاهد باشدهدایت شده توسط برنامه هواپیماهای بومی آینده یعنی COMAC C919 و میتسوبیشی SpaceJet و افتتاح کارخانه مونتاژ بوئینگ و ایرباس در چین برای B737 ، A330 ، A320 و A350. بعلاوه ، اقتصادهای کلیدی مانند هند و چین، در منطقه بطور مداوم بودجه دفاعی خود را با هدف به دست آوردن جدیدترین هواپیماهای نظامی برای استحکام بخشیدن به تواناییهای دفاعی خود به همراه سیاست جبران خسارت و توسعه هواپیماهای نظامی بومی مانند Tejas و J20 افزایش می دهد.

زنجیره تأمین این بازار متشکل از تامین کنندگان مواد اولیه ، تولید کنندگان قطعات آسیاب ساز ، توزیع کنندگان ، بازیکنان ردیف ، نصب کننده های هواپیما ، خطوط هوایی ، شرکت های لیزینگ هواپیما و شرکت های MRO است. برخی از بازیکنان اصلی در بازار قطعات قطعات آسیاب هواپیما عبارتند از Precision Castparts Corp. ، GKN plc، Spirit AeroSystems، Inc.، Corage Magellan Aerospace Corp.، Triumph Group Inc. ، Senior plc ، Minebea Mitsumi، Inc، LMI Aerospace، Inc. ، گروه صنایع هوایی ، شرکت و گاردنر هوافضا.

گزارش ویژگی ها

این گزارش ، هوشمندانه ترین بازار را به صورت جامع ارائه می کند. ساختار گزارش به گونه ای نگه داشته شده است که حداکثر ارزش تجارت را ارائه می دهد. این بینش های مهمی را در مورد پویایی بازار ارائه می دهد و تصمیم گیری استراتژیک را برای بازیگران موجود بازار و همچنین کسانی که مایل به ورود به بازار هستند ، امکان پذیر می کند. موارد زیر ویژگی های اصلی گزارش را نشان می دهد:

 • ساختار بازار: بررسی اجمالی ، تجزیه و تحلیل چرخه عمر صنعت ، آنالیز زنجیره تأمین.
 • تجزیه و تحلیل محیط بازار: درایورها و محدودیتهای رشد ، تجزیه و تحلیل پنج نیروی پورتر ، تجزیه و تحلیل SWOT.
 • روند بازار و تجزیه و تحلیل پیش بینی.
 • روند و پیش بینی قطعه بازار.
 • چشم انداز و پویایی رقابتی: سهم بازار ، سبد محصولات ، عرضه محصولات و غیره.
 • بخشهای جذاب بازار و فرصتهای رشد مرتبط.
 • روندهای نوظهور
 • فرصت های رشد استراتژیک برای بازیکنان موجود و جدید.
 • عوامل کلیدی موفقیت

این گزارش به بررسی بازار قطعات آسیاب جهانی می پردازد و بازار را به پنج روش تقسیم می کند ، و توجه به علاقه همه ذینفعان در زنجیره ارزش را به خاطر می آورد. در زیر پنج روش تقسیم بازار:

بازار قطعات قطعات آسیاب ، توسط نوع هواپیما

 • هواپیماهای تجاری (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • هواپیماهای منطقه ای (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • بالگرد (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • هواپیماهای نظامی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • هواپیمایی عمومی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)

بازار قطعات قطعات آسیاب بر اساس نوع کاربرد

 • قاب هوا (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • موتور (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • فضای داخلی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • دیگران (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)

بازار قطعات قطعات آسیاب ، براساس نوع مواد

 • قطعات آسیاب آلومینیومی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • قطعات آسیاب از جنس استنلس استیل (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • قطعات آسیاب تیتانیوم (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • سایر قطعات آسیاب شده (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)

بازار قطعات قطعات آسیاب ، براساس نوع کاربر نهایی

 • OE (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)
 • بازار قطعات یدکی (تحلیل منطقه ای: آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و RoW)

بازار قطعات قطعات آسیاب ، براساس منطقه

 • آمریکای شمالی (تجزیه و تحلیل کشور: ایالات متحده آمریکا، کاناداو مکزیک)
 • اروپا (تجزیه و تحلیل کشور: فرانسه، آلمان، انگلستان، روسیهو بقیه اروپا)
 • آسیا و اقیانوسیه (تجزیه و تحلیل کشور: چین، هند، ژاپنو بقیه آسیا و اقیانوسیه)
 • بقیه دنیا (تجزیه و تحلیل زیر منطقه: خاورمیانه، آمریکای لاتین، و دیگران)

تحقیقات Stratview دارای تعداد گزارش های ارزشمند بازار در صنعت هوا و فضا و دفاع جهانی است. لطفاً برای مرور گزارش های ما به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.stratviewresearch.com/market-reports/Aerospace-Defense.html

برخی دیگر از گزارش های برتر بازار ما در صنعت هوافضا و دفاع:

بازار قطعات C کلاس هواپیما توسط نوع هواپیما (هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای منطقه ای ، هواپیمایی عمومی ، هلیکوپتر و هواپیماهای نظامی) ، بر اساس نوع Part (قطعات سخت افزاری ، یاتاقان ، قطعات الکترونیکی و قطعات ماشین کاری شده) ، توسط کانال فروش نوع (فروش مستقیم ، توزیع کنندگان و کارگزاران قسمتها) ) ، بر اساس نوع کاربر نهایی (فروش OE و فروش پس از فروش) و توسط منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2019-2024.

بازار اتصال دهنده های ویژه هواپیما توسط نوع هواپیما (هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای نظامی ، هلیکوپتر ، هواپیماهای منطقه ای و حمل و نقل هوایی عمومی) ، بر اساس نوع محصول (پرچ های کور ، پیچ های کور ، پرچ های جامد ، اتصال دهنده های پانل ، گل میخ ها و درج ها و سایر موارد) بر اساس نوع مواد (تیتانیوم ، آلومینیوم ، فولاد و سایر موارد دیگر ، براساس نوع کاربرد (Airframe ، موتور ، سطح کنترل پرواز ، داخلی و سایر موارد) توسط نوع کاربر نهایی (OE و Aftermarket) و توسط منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابتی و فرصت رشد: 2019-2024.

بازار براکت های هواپیما توسط نوع هواپیما (هواپیماهای تجاری ، هواپیماهای منطقه ای ، هواپیمایی عمومی ، هواپیماهای نظامی و هلیکوپتر) ، براساس نوع کاربرد (بدنه ، بالها ، سطوح کنترل و سایر موارد) ، توسط نوع براکت (کلاس A ، کلاس B ، و کلاس C) ، توسط نوع مواد (آلومینیوم ، فولاد و سایر موارد) ، توسط نوع کاربر نهایی (OE و Aftermarket) و توسط منطقه (آمریکای شمالی، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، و بقیه جهان) ، روند ، پیش بینی ، تجزیه و تحلیل رقابت و فرصت رشد: 2018-2023.

درمورد تحقیق Stratview

Stratview Research یک شرکت اطلاعاتی بازار جهانی است که خدمات گسترده ای را ارائه می دهد از جمله گزارش های بازاریابی بازار ، تحقیقات سفارشی و منابع اطلاعاتی در سراسر صنایع ، از قبیل مواد پیشرفته ، هوافضا و دفاع ، خودرو و حمل و نقل انبوه ، کالاهای مصرفی ، ساخت و ساز و تجهیزات ، الکترونیک و نیمه هادی ، انرژی و سودمندی ، بهداشت و زندگی و علوم نفت و گاز.

ما یک تیم قوی از جانبازان و تحلیلگران صنعت با تجربه گسترده ای در زمینه اجرای پروژه های تحقیقاتی سفارشی برای شرکت های متوسط ​​تا Fortune 500 ، در زمینه های ارزیابی بازار ، غربالگری فرصت ها ، هوش رقابتی ، به دلیل استراحت ، غربالگری هدف ، استراتژی ورود به بازار داریم. ، به استراتژی بازار و مطالعات صدای مشتری بروید.

تحقیق Stratview یک مارک قابل اعتماد در سطح جهان است ، ارائه تحقیقات با کیفیت بالا و بینش استراتژیک است که به شرکتها در سراسر جهان در تصمیم گیری مؤثر کمک می کند.

برای سوالات ،
مخاطب:
تحقیق Stratview
پست الکترونیک: [email protected]
مستقیم: + 1-313-307-4176

SOURCE Stratview Research

پاسخی بگذارید