بوئینگ قابلیت های هوایی را برای اولین ماموریت حمل و نقل COVID-19 فعال می کند

کامن ، که رابطه طولانی مدت با بوئینگ از طریق دارد اولین رباتیک ، همچنین بنیانگذار آن است شرکت تحقیق و توسعه DEKA. او با DEKA همکاری کرد تا ماسک های صورت را از تولید کنندگان در آن تأمین کند چین و برای تسهیل حمل و نقل آنها به بوئینگ متوسل شد. DEKA وارد کننده رکورد تحویل است و ماسک هایی را نیز در اختیار شما قرار می دهد نیوهمپشایر برای توزیع به متخصصان بهداشت و درمان در ایالت.

“یکی دیگر از تحویل های نجات بخش PPE وارد کشور شده است نیوهمپشایر“گفت: فرماندار کریس سونونو. “با تشکر از دین کامن برای تسهیل این معامله ، و به بوئینگ برای اهداء هزینه این حمل و نقل مأموریت. دولت این ماسک ها را به بزرگترین مناطق نیازمند در سراسر کشور تحویل می دهد نیوهمپشایر بنابراین کسانی که در خط مقدم هستند از منابع لازم برای مبارزه با COVID-19 برخوردار هستند. “

“بوئینگ شریک طولانی مدتی بوده است اولین کامبن گفت: “رباتیک و من افتخار می کنم که می توانم دوباره با تیم بوئینگ همکاری کنم تا بتوانیم نیازهای متخصصان مراقبت های بهداشتی مقدم را که با COVID-19 می جنگیم ، برطرف کنیم.” تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات محافظ به افرادی که بیش از حد به آن احتیاج دارند تبدیل می شود. “

بوئینگ همچنان به حمایت از جوامع محلی و متخصصان مراقبت های بهداشتی قهرمانانه کار می کند خستگی ناپذیر برای جلوگیری از گسترش COVID-19. مأموریت های حمل و نقل هوایی اضافی با Boeing Dreamlifter و ecoDemonstrator در آینده برنامه ریزی شده است. بوئینگ با مقامات دولت آمریكا در مورد چگونگی كمك به بهترین مناطق به بیشترین نیاز ، با همكاری نزدیكی انجام می دهد.

“من می خواهم شخصاً از فرماندار سونونو تشکر کنم نیوهمپشایر هیئت کنگره و دین کامن از رهبری آنها برای کمک به امنیت و توزیع این تجهیزات محافظ شخصی مورد نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی مقدم و اولین پاسخ دهندگان در اینجا نیوهمپشایرگفت: ” دیو کالهونرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت بوئینگ. “ما مفتخریم که مأموریت هوایی امروز را انجام داده ایم و امیدواریم که در مبارزه با این بیماری همه جانبه حمایت مستمر داشته باشیم.”

مخاطب
ارتباطات بوئینگ
[email protected]

منبع بوئینگ

لینک های مربوطه

http://www.boeing.com

پاسخی بگذارید