بیمه اری برای تأمین امداد مالی به مشتریان ، 200 میلیون دلار در ازای کاهش نرخ خودکار شخصی و تجاری را اعلام کرد

اری ، پ.، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – برای ادامه ارائه پشتیبانی و تسکین مالی به مشتریانی که تحت تأثیر همه گیر کروناویروس قرار دارند ، بیمه اری امروز اعلام کرد که در 12 ایالت و مشتریان برای مشتریان بیمه اتومبیل شخصی و تجاری نرخ را کاهش می دهد. منطقه کلمبیا.

پس از تصویب و اجرا ، میزان تخمین میزان تخفیف مالی برای مشتریان بیمه اری تقریباً تخمین زده می شود 200 میلیون دلار.

طبق گفته رئیس جمهور و مدیر عامل بیمه اری تیم NeCastro، در حالی که ERIE فلسفه قیمت گذاری همواره در حمایت از خدمات و خدمات استثنایی با کمترین هزینه ممکن متمرکز بوده است ، کاهش نرخ در این زمان چالش برانگیز به سادگی کار درستی است.

“به مدت 95 سال ، ERIE قول NeCastro گفت: وعده به مشتریان ما یکسان باقی مانده است: برای حضور در آنجا که آنها به ما بیشترین نیاز را دارند ، “اکنون ، بیش از هر زمان دیگری ، ما در قانون طلایی متمرکز شده ایم و متعهد به ارائه حفاظت کاملاً عالی و خدمات کاملی در کمترین خدمات هستیم. هزینه ممکن است “

در حالی که برخی از بیمه گران این هفته تخفیف های کوتاه مدت بیمه اتومبیل را اعلام کردند ، ERIE تصمیم به پایین آمدن نرخ ها به گونه ای طراحی شده است که در حال حاضر و در آینده ، به مشتریان کمک کند.

در انتظار تصویب مقررات ، تغییرات نرخ واقعی برای مشتریان در ایالت متفاوت خواهد بود و همچنین مبتنی بر سیاستهای خریداری شده بصورت جداگانه و گزینه های پوشش خواهد بود. پس از تصویب ، تعدیل حق بیمه در زمان آغاز یا تجدید سیاست جدید اعمال می شود.

کاهش نرخ اعلام شده امروز علاوه بر طیف وسیعی از کمک ها است اری در حال حاضر هزاران مشتری ، از جمله انعطاف پذیری پرداخت شخصی ، به روزرسانی پوشش های اتومبیل برای دارندگان بیمه را منعکس کننده استفاده از وسیله نقلیه فعلی ، ارائه معافیت امتحان پیراپزشکی برای متقاضیان بیمه عمر ، اضافه کردن پوشش بازپرداخت کارت هدیه به سیاست های خانه ErieSecure Home و ارائه پشتیبانی قابل توجه بشردوستانه به COVID- 19 تلاش سریع امدادی در جوامع اری خدمت.

گزینه های پرداخت انعطاف پذیر و پرداخت
اری می فهمد که وضعیت هر مشتری منحصر به فرد است و ما همچنان به مشتریانی که با مشکلات روبرو هستند ، انعطاف پذیری ارائه می دهیم.

اری نمایندگان می توانند با بروزرسانی پوشش ها به مشتریان کمک کنند. نمایندگان و ERIE تیم های مراقبت از مشتری همچنین می توانند با تأخیر در تاریخ پرداخت ، تعدیل اقساط ، تغییر برنامه پرداخت و چشم پوشی از مجازات و هزینه کمک کنند. می توانید با سؤال به شماره (800) 458-0811 به خدمات پشتیبانی مشتری مراجعه کنید یا در مورد این گزینه ها بحث کنید

مشتریان همچنین می توانند به خطوط شخصی و خط مشی های زندگی خود دسترسی پیدا کنند ، فاکتورهای فعلی و قبلی را مشاهده کنند ، صورتحساب خود را پرداخت کنند و یک حساب را از طریق حساب آنلاین مشاهده کنند.

دستیابی به بیمه عمر
برای مدت زمان محدود ، Erie Family Life بدون نیاز به امتحان پیراپزشکی راهی برای پوشش بیمه عمر را به متقاضیان ارائه می دهد. گزینه انصراف از امتحان با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بیماری جهت حفظ فاصله اجتماعی و جلوگیری از شیوع COVID-19 مطابقت دارد. این چشم پوشی به مشتریان بیمه اری امکان دسترسی به بیمه عمر بدون تعامل حضوری را می دهد. این پیشنهاد برای مشتریان تا 55 سالگی در دسترس است و مبلغ خط مشی آن نیز حداکثر است 500000 دلار.

کارت هدیه و پوشش بازپرداخت گواهی هدیه
در انتظار تصویب مقررات در چندین ایالت ، بیمه اری می افزاید: بازپرداخت کارت هدیه و گواهی هدیه به سیاست های ErieSecure Home® شرکت می پردازد. ویژگی اضافی ، بدون هزینه اضافی ، باعث می شود تا مشتریان برای باقی مانده مانده کارتهای هدیه که دیگر نمی توانند در مشاغل محلی مستقر و مستقر به دلیل تعطیلی مشاغل مورد استفاده قرار گیرند ، بازپرداخت کند. هیچ الزامی وجود ندارد که تجارت توسط آن بیمه شود اری. در حالی که حمایت اضافی برای کمک به خرید کارتهای هدیه جدید برای کمک به مشاغل کوچک در جریان وجه نقد خود در هنگام بسته شدن ارائه شده است ، این یک افزودنی موقتی نیست و به بخشی از ERIE خط مشی های خانه ErieSecure را پایه گذاری کنید.

پشتیبانی از تلاشهای امدادی COVID-19 جامعه
بیمه اری یک هدایای اصلی برای حمایت از صندوق جدید واکنش سریع COVID-19 ارائه داده است که اخیراً در آن تأسیس شده است اری ، پنسیلوانیا. صندوق واکنش سریع COVID-19 به طور مستقیم از 501 سازمان (c) (3) سازمان در ایالت اری ، پنسیلوانیا – محل قرارگیری ما – پشتیبانی می کند که به افراد نیازمند ، مراقبت از کودکان ، خدمات به جمعیت سالمندانی که بیشتر آنها هستند ، پشتیبانی می کند. آسیب پذیر و کمک به کسانی که به دلیل همهگیری COVID-19 دچار مشکلات و فقدان شغل می شوند. ERIE همچنین از تلاشهای ما در تلاشهای بشردوستانه در جوامع محلی خود پشتیبانی می کند.

“مشتریان ما به دنبال هستند اری NeCastro اضافه کرد: “ما در این زمان دشوار و در این شرایط دشوار خواهیم بود.”

گروه بیمه اری
طبق گفته A.M. بهترین شرکت ، گروه بیمه اری ، مستقر در اری ، پنسیلوانیا، 9 استهفتم بزرگترین بیمه گذار خانه و 12هفتم بزرگترین بیمه گذار اتومبیل در ایالات متحده بر اساس حق بیمه مستقیم نوشته شده و “16هفتم بزرگترین بیمه گذار املاک و تلفات در ایالات متحده بر اساس کل خط حق بیمه خالص نوشته شده است. این گروه ، با رتبه A + (برتر) توسط A.M. بهترین شرکت با بیش از 5 میلیون سیاست در حال اجرا است و در 12 ایالت و ولسوالی کلمبیا فعالیت می کند. گروه بیمه اری یک شرکت FORTUNE 500 است.

اخبار و اطلاعات بیشتر در مورد گروه بیمه اری در www.erieinsurance.com در دسترس است.

SOURCE اریگ گروه بیمه

لینک های مربوطه

https://www.erieinsurance.com

پاسخی بگذارید