بیمه انتخابی اعتبار حق بیمه مربوط به COVID-19 را برای سیاستهای خودکار شخصی و تجاری اعلام می کند

BRANCHVILLE ، N.J.، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت بیمه انتخابی آمریکا ، شرکت بیمه ای پیشرو از گروه بیمه انتخابی ، شرکت (NASDAQ: SIGI) ، امروز اعلام کرد که مشتریانی که دارای بیمه نامه های شخصی و تجاری هستند ، 15٪ اعتبار حق بیمه را در ماه آوریل و مه دریافت می کنند که مربوط به پناهگاه های مختلف COVID-19- سفارشات را انجام دهید این برنامه که منوط به تصویب مقررات مورد انتظار است ، بخشی از تلاش های مداوم این شرکت برای پشتیبانی از مشتریان ، کارمندان ، شرکای توزیع مستقل و جامعه در این مواقع نامشخص است.

“در انتخابی ، ما اختلال در بیماری همه گیر COVID-19 و دستورالعمل های مربوط به دولت را می دانیم. ما به بیمه داران شخصی و تجاری خود – که به پناه دادن به محل کمک کرده اند – کمک هزینه ای برای صاف کردن منحنی با پناه بردن در محل – اعتبار حق بیمه برای رانندگی کمتر ، می دهیم. گفت: جان مارشیونیرئیس جمهور و مدیر عامل

برای مشتریان ما

علاوه بر اعتبار حق بیمه ، Selective متعهد است كه با هر مشتری برای ارائه كمكهای مرتبط با COVID-19 همکاری كند. این شامل انعطاف پذیری پرداخت شخصی برای کمک به اطمینان از اینکه آنها می توانند پوشش بیمه خود را حفظ کنند ، و تأخیر در لغو خط مشی ها ، اعلامیه های تأخیر در پرداخت و هزینه های دیرهنگام یا بازگرداندن تا زمانی که 31 مه یا بازه زمانی تعیین شده توسط کمیسر بیمه دولتی در خانه هر مشتری. برای کمک به صاحبان مشاغل که تغییرات مربوط به COVID-19 را در عملکرد خود و مواجهه با ریسک تجربه می کنند – مانند انتقال از عملیات آجری و خمپاره به یک سرویس تحویل ، استفاده از دارایی خود متفاوت یا کاهش کلی در درآمد فروش – ما همکاری می کنیم. با آنها و عوامل مستقل آنها برای تعدیل سیاست های میان مدت. ما همچنین با ارائه اطلاعات به موقع برای افزایش هوشیاری ، به مشتریان خود کمک می کنیم تا خطرات مرتبط از جمله حملات سایبری را کاهش دهند.

برای کارمندان ما

در اواسط ماه مارس ، Selective تقریباً همه کارکنان مستقر در دفتر ما را از طریق فناوری تعاملی به خانه مستقر منتقل کرد. این اقدامات به ما کمک می کند تا ضمن محافظت از کارکنان خود ، ضمن اینکه ما را قادر می سازد محصولات و خدمات خود را به صورت یکپارچه در اختیار دارندگان و مأمورین سیاستگذار خود قرار دهیم.

برای ایمنی بیشتر کارکنان در این دوره از مسافت اجتماعی ، ما از انجام کلیه آزمایشات تشخیصی مربوط به COVID-19 برای کلیه کارمندان بیمه شده و اعضای خانواده ، از پرداخت کمک هزینه می خواهیم. اگر کسی که تحت برنامه پزشکی ما قرار دارد با COVID-19 تشخیص داده شود ، آنها یک بسته مراقبت دریافت می کنند که شامل داروهای بدون نسخه برای کمک به تسکین علائم و وسایل نظافت شخصی و خانگی برای کمک به نگه داشتن دیگران در خانه در معرض تماس احتمالی است. علاوه بر این از طریق 4 ژوئن، ما بدون در نظر گرفتن تشخیص ، از تمام هزینه های telemedicine از هزینه های خودداری می کنیم. برای آگاهی کامل کارکنانمان ، ما یک مرکز منابع آنلاین coronavirus با اطلاعات ، فیلم ها و پیوندهایی ایجاد کردیم که به آنها کمک می کند تا ایمن ، سالم ، متصل و درگیر باشند. کلیه کارمندان انتخابی همچنین به کلاسهای بدنسازی در صورت تقاضا ، دسترسی به بیش از 500 فیلم و 30 کانال ، توصیه های شخصی ، چالش های مبتنی بر هدف و پیگیری پیشرفت دسترسی رایگان دارند تا به آنها کمک کند تا در محیط کار از راه دور خود به خوبی بمانند.

برای اجتماعات ما

حمایت انتخابی از جوامع محلی برای رسالت ما در بازسازی زندگی پس از ضرر و فاجعه اساسی است. با انتخاب مدل مبتنی بر زمینه ما ، Selective دارای ریشه هایی است که مشتریان ، کارمندان و عوامل مستقل ما در آن زندگی و کار می کنند. در طول بحران بهداشت عمومی COVID-19 ، Selective با تأکید بر انسان دوستانه شرکت ها و کارمندان:

  • بنیاد گروه بیمه انتخابی اخیراً یک مورد ایجاد کرده است 100000 دلار کمک مالی به صندوق امداد همه گیر نیوجرسی ، که به تازگی تأسیس شده است برای جمع آوری منابع از سراسر کشور محل استقرار شرکت های ما برای شناسایی نیازهای مهم و مبارزه با تأثیر اقتصادی و اجتماعی COVID-19 در جوامع محلی.
  • برنامه هدیه تطبیق کارمند ما با کمک های کارمندان ، دلار به دلار تا دلار مطابقت دارد 500 دلار، به سازمانهای خیریه در سراسر ردپای جغرافیایی ما برای پشتیبانی از اقدامات امدادی COVID-19.
  • برای کمک به معالجه بیماران COVID-19 ، Selective برنامه داوطلب کارمندان ما را تنظیم کرده است تا تعداد روزهای داوطلب پرداخت شده را افزایش دهد که یک کارمند دارای مجوز پزشکی ممکن است تا 10 روز در ماه و در کل 20 روز انجام دهد.
  • انتخابی میزبان یک دستگاه خونی (همراه با پروتکل های مناسب برای دوردست اجتماعی) برای کارکنان منتخب و اعضای خانواده آنها برای کمک به تأمین خون کافی برای COVID-19 و سایر بیماران است.

درباره گروه بیمه انتخابی ، شرکت
گروه بیمه انتخابی ، شرکت یک شرکت هلدینگ برای 10 شرکت بیمه املاک و تلفات دارای رتبه “الف” (عالی) توسط A.M. بهترین. شرکت های بیمه از طریق نمایندگان مستقل ، بیمه استاندارد و ویژه ای را برای ریسک های تجاری و شخصی و بیمه سیلاب از طریق برنامه نوشتن برنامه شخصی خود در برنامه ملی بیمه سیلاب ارائه می دهند. موقعیت منحصر به فرد Selective به عنوان یک گروه بیمه برتر و همچنین کارفرمای انتخاب در جوایز و افتخارات مختلفی از جمله Fortune 1000 شناخته می شود و به عنوان یکی از بهترین کارفرمایان با اندازه متوسط ​​آمریکا در سال 2019 توسط مجله Forbes معرفی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Selective ، به www.Selective.com مراجعه کنید.

SOURCE ، گروه بیمه انتخابی ،

پاسخی بگذارید