بیمه NYCM اعتبار خود را به دارندگان بیمه خودرو اعلام می کند

EDMESTON ، N.Y.، 16 آوریل 2020 / PRNewswire / – امروز اعلام شد که بیمه NYCM اعتبار خود را برای تقریباً 230،000 دارنده بیمه اتومبیل صادر می کند. کلیه دارندگان بیمه اتومبیل از 30 آوریل 2020 اعتبار 15٪ از حق بیمه آوریل و مه دریافت می کنید. مشتریان برای دریافت این اعتبار نیازی به انجام کاری ندارند ، زیرا در هفته های آینده به آدرس خط مشی خود ارسال می شود.

وی گفت: “ما به طور جدی راه هایی را برای ادامه حمایت از کارکنان اساسی و جوامع محلی ، که خود را مدیون آنها هستیم ، پیدا می کنیم ، با این حال می خواهیم به خاطر انجام وظیفه خود در کاهش انتشار COVID-19 ، به مشتریان گرانقدر خود نیز بازگردیم. برای محافظت از مشتریان ، بدون توجه به این شرایط. در حالی که ممکن است مالی در حال حاضر به شدت در ذهن بسیاری از افراد سنگین باشد ، ما احساس می کنیم مهم است که آنچه را می توانیم به ما برگردانیم. “، گفت رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت V. دانیل رابینسون.

NYCM علاوه بر ارائه این اعتبار به دارندگان اتومبیل خود ، هرگونه اعلامیه لغو عدم پرداخت حق بیمه را متوقف کرده و تا اطلاع ثانوی این کار را ادامه خواهد داد. NYCM همچنین گزینه های پرداخت دیگری را برای کمک به مشتریان از طریق مشکلات مالی ناشی از COVID-19 ارائه می دهد. مطابق دستورالعمل های دوردست اجتماعی ، NYCM با استفاده از ابزارهای دیجیتال برای ارزیابی خسارت به خانه ها و وسایل نقلیه ، چگونگی ارائه خدمات به مشتریان خود را تطبیق داده است. NYCM امیدوار است که این امر به مشتریان خود اجازه دهد هرچه سریعتر به حالت عادی برگردند.

بیمه NYCM برای بیش از 850 کارمند و 1200 عامل مستقل در ایالت های ایالات متحده تأکید کرده است نیویورک.

“اکثر نیروی کار بیمه NYCM از آن زمان تاکنون در خدمت مشتریان و نمایندگان ما بوده است 18 مارسهفتم در تلاش برای حفظ امنیت آنها و خانواده هایشان در این مواقع. “رابینسون ادامه داد:” ما مفتخریم كه ضمن ارائه جبران خسارت به كاركنان خود در این مدت ، به شیوه های ابتکاری از مشتریان خود مراقبت كنیم. “

درباره NYCM. بیمه NYCM یک شرکت بیمه دارایی و تلفات است که پوشش ساکنین و مشاغل موجود در آن را فراهم می کند نیویورک از سال 1899. این شرکت طی 120 سال گذشته رشد چشمگیری داشته و هم اکنون تحت نظارت موسس فعالیت می کند ونس رابینسون نوه بزرگ ، V. دانیل رابینسون دوم. گذشته از ادمستون دفتر مرکزی ، بیمه NYCM دارای سه دفتر دیگر است شربرن، کانجوهاری و پارک باغ. شرکت NYCM با داشتن تیمی متشکل از 850 کارمند و شبکه ای با بیش از 1200 نماینده مستقل ، به ارائه خدمات برتر و تجربه مشتری با کیفیت به بیش از 525،000 مشتری خود اختصاص داده است. خطوط بیمه شامل خانه ، خودکار ، چتر و تجارت است. بیمه NYCM توسط A.M توسط A رتبه بندی می شود. بهترین شرکت برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات NYCM ، به www.nycm.com مراجعه کنید.

مخاطب جرمی رابینسون، معاون ارشد مدیریت روابط با مشتری
[email protected]
800-234-6926

SOURCE NYCM بیمه

لینک های مربوطه

https://www.nycm.com

پاسخی بگذارید