تأثیر COVID-19 بر بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین

شیکاگو، 29 آوریل 2020 / PRNewswire / – گزارش تأثیر COVID-19 بر بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین بر اساس نوع محصول (سیستم HVAC یکپارچه ، تصفیه کننده هوا / یونیزر ، ژنراتور ازن ، سیستم نظارت بر کیفیت هوا مبتنی بر ابر) ، وسیله نقلیه و کشورها – پیش بینی جهانی تا سال 2021 “ بعد از COVID-19 ، پیش بینی می شود اندازه بازار برای بهبود کیفیت هوا در داخل کابین خودرو به اندازه بازار برسد 1،218 میلیون دلار تا سال 2021 ، از 1،083 میلیون دلار در سال 2020 ، در CAGR 12.5٪.

TOC در عمق را مرور کنید تأثیر COVID-19 بر بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین “

25 – جداول

15 – ارقام

100 – صفحه

عوامل اصلی رشد بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین خودرو شامل افزایش تقاضا برای فیلترهای کربن کربن HEPA و فاسد شده از تولید کنندگان سیستم HVAC و تصویب OEM سیستم های تصفیه هوای کابین سطح ماسک است.

درخواست بروشور PDF: https://www.marketsandmarkets.com/pdfdownloadNew.asp؟id=30204275

تقاضای همه گیر برای فیلترهای هوای برتر کابین ، سیستم های تصفیه هوای کابین و دستگاه های عقیم سازی ارسال کنید

پس از همه گیری ، تقاضا برای محافظت از ویروس و باکتری ها در داخل کابین در بخش خودروهای مسافری شیوع بیشتری خواهد داشت. تولید کنندگان نصب شده و ردیف 1 در تلاشند تا محصولات / سیستم هایی را تولید کنند که بتوانند هوای کابین را ضدعفونی کنند. شرکت صنعت خودرو شانگهای (SAIC) از دو محصول جدید مبتنی بر فناوری عمیق ماوراء بنفش (DUV) رونمایی کرد که می توان آن را درون خودرو نصب کرد. اولین محصول که توسط سیستم تهویه مطبوع Sanden Huayu Automobile ساخته شده است ، یک دستگاه DUV است که می تواند در داخل سیستم تهویه هوا برای فیلتر و جلوگیری از ورود ویروس ها و باکتری ها به داخل کابین نصب شود. محصول دوم که توسط Yanfeng ساخته شده است می تواند بر روی سقف قرار گیرد تا استریل و ضد عفونی کابین شود. این محصولات در خودروهای آینده از SAIC Motors مجهز خواهند شد. یکی دیگر از نصب OEM چینی ، WM Motor ، برای اضافه کردن عملکرد تمیز کردن کابین UVC ، قصد داشت سیستم تصفیه هوای کابین خود را به روز کند. لینکلن SUV Aviator خود را با سیستم های کنترل هوای داخلی و سیستم های تصفیه هوا کاملاً یکپارچه در ایران معرفی کرد چین. طبق گفته های نصب شده ، این سیستم از سنسور لیزری PM 2.5 برای نظارت بر کیفیت هوا در داخل کابین بهره می برد و فیلترها را برای تمیز کردن هوای کابین درگیر می کند. چنین تصویب بیشتر OEM های اصلی باعث افزایش تقاضا برای فیلترهای هوا چند لایه HEPA و الکترواستاتیک می شوند. علاوه بر این ، افزایش آلودگی محیط زیست در مناطق شهری و نگرانی های بهداشتی همچنین صاحبان وسایل نقلیه را ترغیب به انتخاب فیلترهای هوا برای کامیون های برتر می کند. قرار است فیلترهای هوای کابین پس از 10،000 کیلومتر تعویض شوند. با این حال ، مصرف کنندگان معمولاً جایگزین های جایگزین ارزان قیمت جایگزین می شوند. پس از همه گیری ، آگاهی مصرف کنندگان نسبت به محیط خودرو سالم باعث افزایش تقاضا برای فیلترهای هوای برتر کابین در بازارهای بعدی نیز خواهد شد.

نفوذ بیشتر فیلترهای کابین لایه مولی با قابلیت های اضافی

نوآوری های مداوم و ابتکار عمل OEM احتمالاً باعث افزایش تقاضا برای فیلترهای کابین چند لایه خواهد شد. OEM های بزرگ چینی قبلاً وسایل نقلیه با فیلتر هوای کابین سطح ماسک راه‌اندازی کردند. تمام وسایل نقلیه آینده از OEM های اصلی چینی این ویژگی ها را به عنوان یک گزینه خواهند داشت. تولیدکنندگان فیلترهای کابین نیز سریعاً با قابلیت های چند لایه ضد میکروبی و ضد باکتریایی محصولات خود را راه اندازی و به روز می کنند. تولیدکنندگانی مانند MANN-HUMMEL ، Valeo ، MAHLE همه فیلترهای هوای کابین چند لایه با ویروس ، باکتری و محافظت از آلرژن را ارائه می دهند. MANN + HUMMEL فیلترهای هوای کابین FreciousPlus را ارائه می دهد که ذرات PM 2.5 را مسدود می کند. تولیدکننده فیلتر کابین چند لایه را با پوشش بیو عملکردی اضافی به همراه لایه فیلتر ذرات و لایه کربن فعال شده با حق بیمه تولید کرده است. لایه بیو عملکردی از پلی فنول ها ساخته شده است و دارای خاصیت ضد حساسیت و ضد میکروبی برای محافظت از سرنشینان در برابر آلرژن ها ، باکتری ها و قارچ های قالب است. MANN + HUMMEL ادعا می کند که فیلترهای کابین FreciousPlus آن به افراد کمک می کند تا به راحتی تنفس کنند که از آلرژی رنج می برند. این تولید کنندگان در حال همکاری نزدیک با تولید کنندگان سیستم HVAC و OEM برای ارائه سیستم های کامل HVAC با فیلترهای کابین چند لایه دارای مجوز N95 هستند. با توجه به بیماری همه گیر ، بیشتر مصرف کنندگان به ویژه افراد مبتلا به آلرژی وسایل نقلیه با قابلیت عقیم سازی کابین را به کار می گیرند. وسایل نقلیه با چنین سیستم تصفیه ای باعث افزایش نفوذ فیلترهای هوا کابین پریمیوم در سال های آینده می شوند.

درخواست جزئیات بیشتر در مورد: https://www.marketsandmarkets.com/ Enquiry_Before_BuyingNew.asp؟id=30204275

انتظار می رود ایالات متحده بزرگترین بازار را در اختیار داشته باشد

صنعت خودروسازی آمریکای شمالی به ویژه ایالات متحده یکی از پر سود ترین بازار خودروسازان است. با این حال ، صنعت خودروسازی در ایالات متحده به دلیل شیوع بیماری وضعیت سختی را پشت سر می گذارد. خودروسازان بزرگی مانند فورد ، جی ام ، تویوتا تولید در منطقه آمریکای شمالی از جمله ایالات متحده را به حالت تعلیق درآوردند. تعداد معدودی از آنها برای گسترش تعلیق به دلیل افزایش عفونت در کشور مجبور هستند. با این حال ، تسلط وسایل نقلیه تجاری سبک در کشور محرک اصلی رشد در بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین خواهد بود. OEM ها به طور فزاینده ای از ویژگی های راحتی کابین در کامیون های وانت را تجربه می کنند تا تجربه ای مشابه با اتومبیل های مسافری را ارائه دهند. به دلیل شیوع COVID-19 ، ایالات متحده یکی از کشورهایی است که به شدت آسیب دیده است. آماس پس از همه گیر ، سلامت و آگاهی پزشکی نسبت به پرتوهای سالم داخل کابین ، تقاضا برای راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین را در کشور برانگیخته است. ایالات متحده بیشترین سهم را در بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا در داخل کابین خواهد داشت. رشد در ایالات متحده در درجه اول به سرعت تولید از سر گرفته شده و میزان فروش خودرو متکی خواهد شد.

برخی از بازیکنان اصلی در بازار راه حل های بهبود کیفیت هوا داخل کابین خودرو بوش هستند (آلمان) ، دنسو (ژاپن) ، Valeo (فرانسه) ، MAHLE (آلمان) ، مارلی (ایتالیا) ، سیستمهای حرارتی هوایی بین المللی ، MANN + HUMMEL (آلمان) ، Eberspächer (آلمان) درمیان دیگران.

گزارش مرتبط را مرور کنید:

بازار تصفیه هوا خودرو براساس نوع (دستگاه تصفیه کننده ، یونیزه کننده و هیبریدی) ، فناوری (HEPA ، کربن فعال ، فیلتر یونی ، و فوتوکاتالیستی) ، کلاس خودرو (اقتصاد ، قیمت متوسط ​​و لوکس) ، بازار نهایی (OE و Aftermarket) ، و منطقه – پیش بینی جهانی تا سال 2025

بازار فیلترهای خودرو بر اساس نوع (هوا ، سوخت ، روغن ، کابین ، خنک کننده ، گرد و غبار ترمز ، جداکننده روغن ، گیربکس ، فرمان ، کارتریج خشک کن ، EMI / EMC ، ذرات هوای خنک کننده) ، فیلتر هوا و کابین ، سوخت و نوع خودرو ، پس انداز – پیش بینی جهانی تا سال 2025

درباره MarketsandMarkets

MarketsandMarkets research تحقیق B2B کمی در مورد 30،000 فرصت / تهدیدات طاقچه های رشد بالا را ارائه می دهد که 70 تا 80 درصد از درآمد شرکتهای جهانی را تحت تأثیر قرار می دهد. هم اکنون 7500 مشتری در سراسر جهان شامل 80٪ شرکت های جهانی Fortune 1000 را به عنوان مشتری سرویس می دهند. تقریباً 75000 افسر ارشد در هشت صنعت در سراسر جهان به دلیل نقاط ضعف خود درمورد تصمیمات مربوط به درآمدها به بازارها و بازارها نزدیک می شوند.

850 تحلیلگر تمام وقت و SMEs ما در MarketsandMarkets markets به دنبال “مدل مشارکت رشد – GEM” بازارهای جهانی رشد بالا را دنبال می کنند. GEM با هدف ایجاد مشاغل فعال با مشتریان در شناسایی فرصت های جدید ، شناسایی مهمترین مشتریان ، نوشتن استراتژی های “حمله ، جلوگیری و دفاع” ، شناسایی منابع درآمدی افزایشی هم برای شرکت و هم رقبای خود اقدام می کند. MarketsandMarkets ™ اکنون با 1500 MicroQuadrants (موقعیت یابی بازیکنان برتر در بین رهبران ، شرکت های نوظهور ، مبتکران ، بازیکنان استراتژیک) سالانه در بخش های نوظهور با رشد بالا قرار می گیرد. MarketsandMarkets ™ تصمیم دارد امسال برای بیش از 10،000 شرکت برای برنامه ریزی درآمدی خود بهره ببرد و به آنها کمک کند تا با ارائه تحقیقات پیش روی منحنی ، آنها را در ابتدای بازار نوآوری ها و اختلالات خود بدست آورند.

پرچمدار MarketsandMarkets’s پرچم رقابت و تحقیقات بازار ، “دانش دانش” بیش از 200،000 بازار و زنجیره های ارزش را برای درک هرچه بیشتر بینش های ناخوشایند به همراه اندازه بازار و پیش بینی بازارهای طاقچه متصل می کند.

مخاطب:

آقای. سانجی گوپتا
MarketsandMarkets INC.
جاده 630 داندی
سوئیت 430
Northbrook، IL 60062
ایالات متحده : + 1-888-600-6441
پست الکترونیک: [email protected]
بینش تحقیق: https://www.marketsandmarkets.com/ResearchInsight/covid-19-impact-on-in-cabin-air-improvement-products-market.asp
به وب سایت ما مراجعه کنید: https://www.marketsandmarkets.com

منبع محتوا: https://www.marketsandmarkets.com/PressReleases/covid-19-impact-on-in-cabin-air-improvement-products.asp

منابع بازارها و بازارها

پاسخی بگذارید