تاریخ کنفرانس مهمان نوازی لوکس INSPIRE 2020 اعلام شد

این رویداد پیش بینی روند به روز شده برای صنعت مهمان نوازی را نشان می دهد ، که رهبران و اخلالگران دیدگاه های خود را در مورد استراتژی های بهبود یافته و قیمت گذاری برای تقویت مشاغل و درگیر کردن مصرف کنندگان به اشتراک می گذارند. شركت كنندگان از خبرگان صحبت خواهند كرد كه در مورد چگونگی ارتباط با موضوعاتی كه در حال حاضر برای ما مهم هستند ، صحبت می كنند ، همانطور كه ​​ما از بیماری همه گیر و همچنین مباحثی كه به آنها اهمیت می دهیم مانند پایداری ، تغییر اوضاع ، سلامتی ، فن آوری و طراحی می پردازیم.

وی گفت: “میهمانان می خواهند رویكرد شخصی تری داشته باشند ، به ویژه در حال حاضر در دنیای پس از همه گیر ، و آینده سفر بستگی به توانایی ما برای ایستادگی از جمع و گفتن داستان خود دارد.” باراک هیرشوویتسرئیس انجمن بین المللی هتل های لوکس. “شرکت کنندگان از سخنرانانی که نماینده مارک های موفق هستند یاد می گیرند و از ملاقات با متخصصان مهمان نوازی ، از مالکان گرفته تا اپراتورها ، مدیران ، طراحان و مربیان الهام می گیرند. راه های زیادی وجود دارد که باید در آن شرکت داشته باشید و احساس آمادگی برای سال جدید را ترک کنید.”

ما می دانیم که این یک سال چالش برانگیز بوده است ، بنابراین گزینه های بلیط مختلفی را در اختیار شما قرار داده ایم که برای کسانی که فقط می خواهند در جلسات شرکت کنند یا شبکه در مهمانی باشد ، به پاس های دسترسی همه جانبه و پاس های VIP با صندلی اولویت و نوار باز پذیرایی کند. .

این تیم در ILHA در حال جشن گرفتن برخی از رویدادهای شبکه خلاق به همراه یک مهمانی هستند که در اولین شب با صدای امواج در فاصله نزدیک و یک اشاره نمکی در هوا به یاد می آورند.

با مراجعه به Luxh Hospitality.org/INSPIRE2020 اطلاعات بیشتری در مورد INSPIRE’20 کسب کنید

درباره انجمن بین المللی هتل های لوکس

انجمن بین المللی هتل های مجلل ، انجمن برتر هتل های لوکس است که از طریق بینش ، عقیده و تحقیقات صنعت را از طریق بصیرت ، اتحاد و پیشبرد صنعت ترقی می کند.

ILHA با بیش از 500000 متخصص در هتل در 90+ کشور به مخاطبان می رسد و مجله LUXURY HOTELIERS ، ILHA SmartBrief و SUMMITS INSPIRE را در اروپا و آمریکای شمالی تولید می کند. آنها همچنین بزرگترین گروه میهمان نوازی و مسافرتی LinkedIn را تشکیل می دهند که در صدها نفر برتر از بیش از 10 میلیون گروه حرفه ای در LinkedIn قرار دارد. با ما در Luxhotelassociation.org ، مهمان نوازی و مسافرت ، ILHA Facebook ، ILHA Instagram ، با ما در ارتباط باشید. ILHA توییتر، ILHA YouTube

مخاطب: پاتریشیا والتون، [email protected]

SOURCE انجمن هتل های بین المللی لوکس

لینک های مربوطه

http://luxuryhotelassociation.org


پاسخی بگذارید