تایر Hankook خط تولید کینرژی گسترده را برای تولید ایالات متحده اعلام کرد

تایر هنکوک از لحاظ استراتژیکی این دو محصول Kinergy را انتخاب کرد تا قطر چرخ های مختلف ، عرض بخش آج ، رتبه بندی سرعت و ترجیحات نسبت ابعاد موجود در وسایل نقلیه امروزی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. از آنجا که این صنعت همچنان به تأکید بیشتر بر عملکردهای اطراف خود ادامه می دهد ، محصولات استاندارد و بزرگ امروزی در حال تحول هستند تا به بخش تور مدرن تبدیل شوند.

پیتر (YS) یونگ ، معاون ارشد گفت: “با ارائه بیش از 50 اندازه جدید در خط Kinergy ما ، مصرف کنندگان گزینه های بیشتری نسبت به همیشه پیدا می کنند تا بتوانند یک تایر ایمن ، راحت و کارآمد در مصرف سوخت را برای رفع نیازهای رانندگی روزانه خود پیدا کنند.” رئیس جمهور و مدیر ارشد Hankook تایر America Corp. “ما از ادامه تولید لاستیک های ساخت آمریکا برای مصرف کننده آمریکایی خوشحال هستیم.”

Kinergy PT (H737)

مجهز به گارانتی حداکثر 90،000 مایل مسافت و امتیاز UTQG “860 / A / A” ، آزمایش 30 روزه رایگان و Road Hazard ، تایرهای برتر تور با تورهای فصلی با 32 سایز جدید گسترش یافته است که شامل 32 اندازه جدید است که اکثر محبوب ترین آنها را پوشش می دهد. تور بزرگ و بازار با قطر بالا. Kinergy PT با داشتن یک الگوی آجدار پیشرفته که دارای شیارهای بیرونی محیطی گسترده ای است ، در تخلیه آب برتری دارد و در شرایط مرطوب کشش بهتری را ایجاد می کند.

Kinergy ST (H735)

با داشتن توالی پیچیده ای بهینه که به کاهش سر و صدای جاده و افزایش راحتی کمک می کند ، تور استاندارد Kinergy ST در تمام فصل اکنون 20 اندازه جدید را شامل می شود که بخش عمده ای از بازارهای بزرگ تورهای زیبایی و آرایشی و بهداشتی را با پیاده رو سفید پوشانده است. مجهز به زوایای متغیر سیپ ها و یکپارچه سازی نوار کراوات از شیارهای جانبی ، Kin Kin ST با استفاده از یک برنامه گارانتی بهینه 70 هزار مایل و یک محاکمه 30 روزه رایگان و Road Hazard ، عملکرد و ترمز بسیار خوبی را در طیف وسیعی از هوای فصلی ارائه می دهد.

تولید اندازه های تازه گسترش یافته خط Kinergy در حال حاضر در کارخانه هنکوک تنسی در حال انجام است. برای داشتن لیستی از تمام اندازه های موجود ، لطفاً از تایر Hankook دیدن کنید.

درباره شرکت Hankook Tire America Corp.

Hankook Tire America Corp. یک رهبر رو به رشد در بازار تایر ایالات متحده است و از طریق سرمایه گذاری در فناوری ، تولید و بازاریابی برای ارائه محصولات باکیفیت و با کیفیت ، مطمئن تر برای مصرف کنندگان و محیط زیست استفاده می کند. دفتر مرکزی در نشویل ، تن، Hankook America خط کاملی از لاستیک های مسافربری با کارایی بالا و فوق العاده بالا ، لاستیک کامیون سبک و SUV و همچنین کامیون های متوسط ​​و لاستیک های اتوبوس را در بازار توزیع و توزیع می کند. ایالات متحده.

SOURCE Hankook Tire America Corp.

پاسخی بگذارید