تصویب قانون مادام العمر برای اجازه دادن به دوربین های Stop-Arm در اتوبوس های مدرسه برای صدور استعلام برای رانندگان ناشایست

لورتون ، وا، 7 آوریل 2020 / PRNewswire / – BusPatrol ، یک شرکت پیشرو فن آوری ایمنی اتوبوس مدرسه ، با تشویق توصیه های شورای ایمنی حمل و نقل ملی (NTSB) توصیه می کند تصویب دوربین های بازوی بازوی برای جلوگیری از رانندگان از عبور غیرقانونی اتوبوس های متوقف شده در مدرسه.

هیئت ملی ایمنی حمل و نقل (NTSB) امروز با تصویب قوانینی که به حوزه های قضایی محلی اجازه می دهد دوربین های اجرائی خودکار را روی اسلحه ها نصب کرده و استعلام هایی را برای متخلفان گرفتار در دوربین ، به ایالت ها می دهند تا با تخلفات بازوی اتوبوس مدارس مبارزه کنند.

بر 7 آوریل 2020NTSB خلاصه گزارش گزارش تحقیق خود را در مورد تصادف فاجعه آمیز چهار دانش آموز که در حال عبور از جاده ای برای سوار شدن به یک اتوبوس مدرسه متوقف شده بودند ، منتشر کرد. روچستر ، ایندیانا، بر 30 اکتبر 2018. سه نفر از عابران دانشجویی ، همگی با همین خانواده ، کشته شدند.

گزارش NTSB یافته ها و توصیه های زیر را شامل می شود:

  • استفاده از دوربین های بازو می تواند رانندگان را از عبور غیرقانونی اتوبوس های متوقف شده در مدارس باز دارد.
  • دولتها تشویق می شوند تا قانون هایی را برای اجازه دادن به دوربین های بازوی برای ضبط تصاویر تصویب کنند و اجازه دهند تا برای گذرگاه های غیرقانونی اتوبوس مدرسه بر اساس بسته های مدارکی بدست آمده از دوربین ، استناد صادر شود.
  • بودجه تجهیزات اتوبوس مدرسه محدود است. بنابراین ، سیستمهای مدارس به اطلاعات بیشتری در مورد فناوریهای مؤثر در کاهش عبور غیرقانونی اتوبوسهای مدرسه جهت استفاده بهتر از منابع خود ، نیازمند اطلاعات بیشتری هستند.

فاجعه ای که در آن رخ داده است ایندیانا یک حادثه منزوی نیست. طی بیش از شش روز در اواخر سال 2018 ، شش دانش آموز کشته شدند ، و هشت دانش آموز و دو بزرگسال در اثر وسایل نقلیه مجروح شدند ، یا با باز کردن اسلحه ایستگاه اتوبوس مدرسه یا ضربه زدن به دانش آموزان و بزرگسالان در حالی که منتظر ایستگاه اتوبوس بودند.

در سال 2019 ، رانندگان اتوبوس های مدارس از 39 ایالت در یک بررسی داوطلبانه ایمنی در سراسر کشور شرکت کردند و گزارش دادند که 95494 وسیله نقلیه اتوبوس های خود را به طور غیرقانونی عبور می دهند. در طی یک سال تحصیلی 180 روزه ، این نتایج نمونه ها به بیش از موارد اشاره دارد 17 میلیون تخلف در میان عموم موتوری . تعداد حوادث احتمالاً به مراتب بیشتر است ، زیرا همه رانندگان اتوبوس مدرسه در نظرسنجی داوطلبانه شرکت نکرده اند ، به گفته حامی نظر سنجی ، انجمن ملی مدیران امور خارجه خدمات حمل و نقل دانش آموزان.

“NTSB استاندارد طلایی برای ایمنی در تمام حالت های حمل و نقل است.” ژان سولیرمدیرعامل BusPatrol ، یک برنامه اجرای برنامه اجرای بازوی بدون درز با مأموریت مداوم برای تأمین و نوسازی ناوگان اتوبوس مدرسه در سراسر آمریکا.

طبق اعلام کنفرانس ملی مقررات قانونی ایالتی ، حداقل 22 ایالت برای گرفتن و مجازات رانندگانی که از اتوبوسهای متوقف شده در مدارس عبور می کنند با تصویب مجوزهای قضایی محلی برای ضبط معابر غیرقانونی ، دوربین هایی را در خارج از اتوبوس تصویب کرده اند.

سولیایر گفت: “زمان آن رسیده است که فرمانداران کشور و سیاست گذاران این کشور به سرعت فوراً از این فناوری ایمنی کودکان استفاده کنند.” “اجرای و آموزش دست به دست هم می دهند. با نوسازی اجرای سنتی از طریق دوربین های توقف بازوی مجهز به هوش مصنوعی و فناوری ایمنی متصل به ابر ، رفتار رانندگی را تغییر داده و از کودکان در سفر به مدرسه و از مدرسه محافظت می کنیم.”

درباره BUSPATROL

BusPatrol یک شرکت فناوری ایمنی است که از بهترین فناوری SafetyTech برای شناسایی وسایل نقلیه قانون استفاده می کند تا یک فرهنگ مسئولیت پذیری و آگاهی در اتوبوس های مدرسه ایجاد کند.

ولسوالی های مدارس می توانند کل ناوگان اتوبوس مدرسه خود را با جدیدترین فناوری ایمنی و بدون هزینه مجهز کنند. برنامه اجرای Stop-Arm شامل GPS ، مدیریت کامل ناوگان ، Zonar SafeTech Solution ، ردیابی دانش آموزان ، نگهداری تجهیزات ، ارتقاء ، خدمات ارتباطی (اتصال) ، ذخیره سازی و دسترسی به داده های از راه دور در زمان واقعی است.

مخاطب:
ژان سولیر
تلفن: 718.980.8423
پست الکترونیک: [email protected]

تصاویر مرتبط

buspatrol-stop-arm-camera.jpg
فناوری دوربین توقف بازوی BusPatrol
ولسوالی های مدارس می توانند کل ناوگان اتوبوس مدرسه خود را با جدیدترین فناوری ایمنی و بدون هزینه مجهز کنند. برنامه اجرای Stop-Arm شامل GPS ، مدیریت کامل ناوگان ، Zonar SafeTech Solution ، ردیابی دانش آموزان ، نگهداری تجهیزات ، ارتقاء ، خدمات ارتباطی (اتصال) ، ذخیره سازی و دسترسی به داده های از راه دور در زمان واقعی است.

SOURCE BusPatrol

لینک های مربوطه

https://www.buspatrol.com

پاسخی بگذارید