تورهای مجازی “صندلی اکتشافی” ، مصرف کنندگان را تشویق می کند تا اکنون رویای خود را داشته باشند و بعدا سفر کنند

گفت: “با استفاده از Armchair Explorer ، مسافران می توانند وقت اضافی خود را با رویاهای سفر پر کنند.” J.D. O’Hara ، مدیرعامل گروه رهبران سفر، آمریکای شمالی بزرگترین شرکت آژانس مسافرتی. “مسافران می توانند از راحتی در خانه های خود کاوش کنند ، به ذهن خود اجازه دهند تا از زمین سرگردان شود تا نمونه ای از دنیای تجربیات را بپیماید تا بتواند بعداً به مقصد مورد نظر خود سفر کند.”

همانطور که اولین ایمیل این مجموعه بیان می کند ، “زمان چیزی است که بسیاری از ما اخیراً بیشتر آن را انجام داده ایم ، این باعث می شود اکنون زمان بسیار خوبی برای نشستن ، استراحت و اجازه دهید ذهن ما سرگردان باشد.”

کاوشگرهای صندلی صندلی تا کنون توزیع شده شامل مواردی از قبیل ورودی در بهترین مکانها برای تماشای نهنگ ، تورهای مجذوب پارکهای ملی و برخی از بهترین موزه های جهان مانند لوور در پاریس و گوگنهایم در نیویورک. این شامل پیوندهایی به چندین کتاب صوتی ، از جمله “آهنگ” توسط رابین دیویدسون، به دنبال سفر یک زن جوان شجاع در بیابان استرالیا ، و “هنر سفر” که در آن نویسنده است آلن د بوتون یک بررسی فلسفی می دهد که چرا و چگونه سفر می کنیم. مشتریان همچنین قادر به کشف بسیاری از شگفتی های جهان از جمله تاج محل در آن بودند هند، كولوسئوم در روم، مسیح رستگاری در ریودوژانیرو، و همچنین پیاده روی دیوار بزرگ چین و اهرام جیزه را کشف کنید. مصرف کنندگان می توانند از این مکان و بیشتر از آسایش خانه خود در انتظار سفر به آنجا در آینده لذت ببرند.

وی گفت: “به عنوان کاوشگرهای صندلی صندلی ، مصرف کنندگان می توانند ضمن جلوگیری از شیوع تاجی ویروس ، از این مناطق و بیشتر از خانه لذت ببرند.” اوهارا “ما می دانیم که مردم می خواهند ایمن باشند ، اما آنها نیز تمایل طبیعی به کشف جهان در اطراف خود دارند. ایمیل های Armchair Explorer برای برآورده کردن آن خواسته ها کمک می کند. وقتی این بحران به پایان رسید ، و مسافران آماده هستند تا آن رویاهای سفر را به واقعیت تبدیل کنند ، مشاوران ما در اینجا با ایده ها و توصیه های اضافی در مورد میزبان سفر خواهند بود. “

مسافرانی که ایمیل های Armchair Explorer را دریافت می کنند ، مشتریان فعلی مشاوران وابسته به گروه Travelers Group هستند ، از جمله کسانی که از شبکه Leaders Travel ، Barrhead Travel ، گروه سفر Nexion ، خروجی CruCon Cruise Outlet ، متخصصان کروز و مراکز تعطیلات رهبران سفر استفاده می کنند. برای انتخاب به ایمیل های مشاور ، کاشفان صندلی می توانند به TravelLeadersGroup.com/advisors مراجعه کنند تا با یک مشاور سفر مورد نظر خود ارتباط برقرار کنند.

هفته Explorer صندلی صندلی را با استفاده از این لینک مشاهده کنید: https://view.joomag.com/armchair-explorer-armchair-ebook1/0462758001586900544/p2؟short

درباره گروه رهبران سفر
سفر به سفر رهبران گروه (www.TravelLeadersGroup.com) سفر را با تعهد به تعطیلات و مشتریان سفر تجاری از طریق رویکرد مترقی ما به سمت هر تجربه سفر منحصر به فرد تبدیل می کند. گروه رهبران مسافرتی ، که پیش از این به کمک میلیون ها مسافر کمک کرده بودند ، فعالیت های تفریحی ، تجاری و تجاری فرانسیس را تحت انواع بخش ها و مارک های متنوع مدیریت می کنند. با داشتن بیش از 6000 مکان آژانس ، گروه سفر رهبران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های آژانس مسافرتی در این صنعت رتبه بندی می شود. مسافران همچنین به گروه مسافرتی سفر گروه سفر (Travel Leaders Group) ، مجموعه ای از پیشنهادات مسافرتی منتخب شامل تخفیف در پروازهای بین المللی و داخلی ، مزایای ارزش افزوده در محل های اقامتی ، اعتبارات حمل و نقل در سفرهای دریایی و پس انداز در بسته های اسکورت و تعطیلات ، دسترسی دارند. عضویت در مجموعه سفر بدون هیچ هزینه اضافی به اعضای کارت طلای آمریکایی اکسپرس ، کارت پاداش طلای کسب و کار ، پلاتین کارت ® و کارت ویزیت پلاتین کارت ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.TheTravelCollection.com مراجعه نمایید.

SOURCE گروه رهبران سفر

لینک های مربوطه

http://www.TheTravelCollection.com

پاسخی بگذارید