تویوتا آمریکای شمالی تغییرات اجرایی را اعلام کرد

PLANO ، تگزاس، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – Toyota Motor North America (TMNA) و خدمات مالی Toyota (TFS) تغییرات اجرایی را اعلام کردند که باعث تقویت بیشتر رهبری شرکت ها در مناطق کلیدی می شود.

هالی والترزرئیس جمهور و مدیر اجرایی بانک پس انداز مالی Toyota (TFSB) به مدیر ارشد اطلاعات و معاون رئیس جمهور سیستم های اطلاعاتی برای TMNA ​​ارتقا می یابد. در نقش جدید خود ، والترز بر سیستم های اطلاعاتی شرکت ، راه حل ها و فناوری نظارت خواهد کرد. والترها مستقیماً گزارش می دهند زاک هیکسرئیس ارشد دیجیتال و معاون اجرایی تحول دیجیتال و تحرک.

والترز در سال 2007 به عنوان مدیر ارشد فناوری TFSB ، مسئول استراتژی و اجرای فناوری بانک ، به تویوتا پیوست. قبل از پیوستن به تویوتا ، والترز تعدادی دیگر از نقشهای ارشد را با تمرکز بر ادغام فن آوری و عملیات تجاری ، توسعه و استقرار راه حل ها و ریسک و انطباق فناوری اطلاعات برگزار کرد.

مایک اوونز در TFS به معاون رئیس جمهور و رئیس ارشد ریسک ارتقاء می یابد. در این نقش توسعه یافته ، اوونز مسئولیت اضافه شده ای را برای نظارت بر شرکت های بین المللی TFS در منطقه اقیانوسیه قاره آمریکا به عهده خواهد داشت. اوونز همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره TFSB فعالیت می کند و گزارش می دهد مارک تمپلینرئیس جمهور و مدیر عامل شرکت TFS.

اوونز در سال 2002 به تویوتا پیوست و بیش از 25 سال تجربه در تجزیه و تحلیل اعتبار ، مدیریت ریسک ، مدیریت حساب و توسعه مشاغل در خطوط مشاغل خودکار ، وام مسکن ، تجاری و کارت اعتباری دارد.

درباره تویوتا موتور آمریکای شمالی
Toyota (NYSE: TM) بخشی از پارچه فرهنگی در ایالات متحده و آمریکا بوده است آمریکای شمالی بیش از 60 سال است و متعهد به پیشبرد تحرک پایدار نسل بعدی از مارک های تویوتا و لکسوس است. در این مدت ، تویوتا زنجیره ای ارزش عظیمی ایجاد کرده است زیرا تیم های ما در طراحی ، مهندسی و مونتاژ بیش از 40 میلیون اتومبیل و کامیون در کلاس های جهانی همکاری داشته اند. آمریکای شمالی، که در آن ما 14 کارخانه تولید ، 15 از جمله سرمایه گذاری مشترک ما در آلاباما (10 نفر در ایالات متحده) و مستقیماً بیش از 47000 نفر (بیش از 36000 نفر در ایالات متحده) اشتغال دارند. 1800 نمایندگی آمریکا در آمریکای شمالی (نزدیک به 1500 در ایالات متحده) 2.7 میلیون اتومبیل و کامیون (2.4 میلیون در ایالات متحده) در سال 2019 فروختند.

تویوتا از طریق شروع کار غیر ممکن خود ، نحوه همکاری با سازمان های جامعه ، مدنی ، دانشگاهی و دولتی را برای برطرف کردن مهمترین چالش های تحرک جامعه ما برجسته می کند. ما معتقدیم وقتی مردم از حرکت آزاد باشند ، هر چیزی ممکن است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Toyota ، به سایت www.toyotanewsroom.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه TMNA:

ویکتور وانوف
469.292.1318
[email protected]

درباره خدمات مالی تویوتا
خدمات مالی تویوتا (TFS) مارک مالی و بیمه ای برای تویوتا است ایالات متحده، تامین مالی و اجاره اتومبیل خرده فروشی از طریق شرکت اعتبار موتور تویوتا (TMCC) و تویوتا لیزینگ تراست. TFS همچنین از طریق خدمات بیمه موتور تویوتا (TMIS) قراردادهای خدمات گسترده ارائه می دهد. این شرکت نمایندگی ها و مشتریانی را که از مارک خدمات مالی لکسوس استفاده می کنند ، ارائه می دهد. TFS در حال حاضر تقریباً 3200 عضو تیم در سراسر کشور استخدام می کند و دارایی های آن در کل بیش است 122 میلیارد دلار. این بخشی از شبکه جهانی خدمات مالی جامع است که توسط شرکت خدمات مالی تویوتا ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت تویوتا موتور ارائه می شود. ما اطلاعات مالی مالی را با استفاده از بخش روابط سرمایه گذار در وب سایت ما (www.toyotafinancial.com) و پرونده های SEC اعلام می کنیم. ما از این کانالها ، اطلاعیه های مطبوعاتی و رسانه های اجتماعی برای ارتباط با شرکت ، خدمات ما و سایر موارد استفاده می کنیم. در حالی که تمام اطلاعاتی که در رسانه های اجتماعی ارسال می کنیم ماهیت مادی ندارد ، برخی از اطلاعات می توانند مادی باشند. بنابراین ، ما علاقه مندان به شرکت ما را تشویق می کنیم تا پست های ما را در توییتر بررسی کنند www.twitter.com/toyotafinancial.

تماس با رسانه TFS:

وینسنت بری
469.486.9065
[email protected]

منبع: تویوتا موتور آمریکای شمالی

لینک های مربوطه

www.toyota.com


پاسخی بگذارید