جزایر فارو با یک راهنمای تور محلی از راه دور کنترل سفر واقعی را به سطح دیگری می برد

این بازدید مجازی به عنوان فراری برای افرادی که قصد بازدید از آن را داشتند ایجاد شد جزایر فارو به دلیل محدودیت های مسافرتی فعلی و افرادی که منتظر الهام گرفتن در آینده هستند ، به طور موقت به حالت تعلیق در آمده اند. با جمعیتی حدود 50،000 نفری در جزایر 18 Faroes ’18 ، این تور از راه دور فرصتی را برای مسافران صندلی فراهم می کند تا از سرزمین های دوردست دیدن کنند و در خارج از خانه قدم بزنند ، مناظر بکر ، دریای وحشی و گوسفندان گاه به گاه فارو را کشف کنند. مسافران مجازی همچنین می توانند علائم کلیدی و پایتخت تورشاوون را کشف کنند.

در اقیانوس اطلس شمالی واقع شده است ، در نیمه راه بین ایسلند و نروژ، جزایر فارو از طریق دستگاه های تلفن همراه ، رایانه های شخصی و رایانه های شخصی از مسافران سراسر جهان استقبال می کند. سایت جدید به بازدید کنندگان مجازی این امکان را می دهد تا کوههای ناهموار Faroes را گشت و گذار کنند و با تعامل در آن ، آبشارهای آبشار آن و خانه های سنتی با پشت بام را مشاهده کنند – زنده – با یک فاروی محلی ، که به عنوان چشم ، گوش و بدن خود عمل خواهد کرد مجازی تور اکتشافی مقصد.

افراد محلی فارونی به یک دوربین فیلمبرداری زنده مجهز خواهند شد و به بازدید کنندگان مجازی این امکان را می دهد که نه تنها دیدگاه ها را از یک منظر در محل مشاهده کنند ، بلکه همچنین کنترل کجا و چگونه اکتشاف می کنند ، با استفاده از رایانه یا صفحه کلید تلفن خود برای چرخاندن ، پیاده روی ، اجرا و حتی پرش. دقیقاً مانند یک بازی رایانه ای در زندگی واقعی ، بازیکن اصلی حرکات جزایر فاروئی را کنترل می کند ، که نه تنها مکان هایی را با پای پیاده کشف می کنند بلکه با هلیکوپتر به آسمان می روند و به بازدید کنندگان مجازی چشم انداز پرنده ای را نسبت به این موضوع می دهند. دامنه های شیب دار چمنزار ملل جزیره زیبا ، 80 هزار گوسفند و حومه های بی نظیر و وحشی و طبیعی آن.

در طول تورهای مجازی ، که از چهارشنبه 15 آوریل آغاز می شوند و روزانه یک یا دو بار اجرا می شوند (9 EST و ظهر ESTبرای حدود 10 روز ، (livestreamed در صفحات فیس بوک و اینستاگرام بازدید از جزایر فارو) ، تیم هیئت مدیره توریستی بازدید از Faroe Islands بصورت آنلاین و در زمان واقعی برای پاسخ به هر گونه سؤال که شرکت کنندگان ممکن است داشته باشند ، فراهم می کند ، هم با الهام و هم دانش تخصصی در مورد مکان ها. از بازدید دوباره این جزایر برای بازدید کنندگان ، بازدیدها و چیزهایی را ببینید.

Guðrið Højgaard ، مدیر از بازدید کنید جزایر فارو، می گوید که این کشور مفتخر است از گردشگران مجازی در مکان دوردست آتلانتیک شمالی خود استقبال کند. “وقتی تحریم سفر شروع به افزایش کرد ، ما نشستیم و تعجب کردیم که چگونه می توانیم یک استراحت کنیم جزایر فارو’ تجربه برای کسانی که مجبور به لغو یا موکول کردن سفر خود به جزایر فاروو برای هر کس دیگری که در خانه گیر کرده است. نتیجه این سکوی جدید است که افراد در انزوا را قادر می سازد تا در مناظر وحشی ما قدم بزنند و فراتر از چهار دیوار خود را گشت بزنند.

“ما اعتقاد داریم که جزایر دور افتاده ما مکان مناسبی برای الهام بخشیدن به مردم در محاصره است – و طبیعتاً امیدواریم که یکبار همگان از آنها دوباره استقبال کنند.”

راه اندازی ایده گردشگری مجازی جدیدترین در یک سری ابتکارات ابتکاری توسط جزایر فارو’ هیئت مدیره گردشگری برای به اشتراک گذاشتن وطن دورافتاده خود با جهان ، پس از موفقیت Google Sheep View (که در آن نقشه های گوسفند در جزایر برای نمای خیابان Google مشاهده شده است) و جزایر فارو ترجمه (که مردم محلی ترجمه می کردند ، در زمان واقعی عبارات درخواست شده از سراسر جهان به فاروئی).

پروژه Faroes ‘Closed for Maintenance ، Open for Voluntourism که سال گذشته برای اولین بار کشور را برای چند روز نزدیک به گردشگران دید ، میزبانی 100 داوطلب که برای حفاظت از محیط زیست و نقاط مهم بازدید کننده در پروژه هایی شرکت کرده بودند ، به تعویق افتاد سال به دلیل COVID-19. تاریخ های جدید بعداً در سال 2020 در اسرع وقت اعلام می شود.

جزایر فارو تا اوایل فروردین در اوایل بسته برای گردشگران بسته خواهد شد. خوشبختانه تأثیر COVID-19 بر سلامت افراد محلی محدود شده است. در حال حاضر تعداد افرادی که از ویروس بهبود می یابند از تعداد افرادی که به این ویروس آلوده شده اند فراتر رفته است.

برای تجربه جزایر فارو به عنوان یک توریست مجازی از طریق یک محلی ، به دورافتاده.com ​​مراجعه کنید. اولین تور عمومی روز چهارشنبه 15 آوریل در 9 صبح EST با یک تور دوم در ظهر EST

یادداشت های سردبیر:

درباره ی جزایر فارو

  • جمعیت: 52،199
  • تعداد گوسفندان: 80،000
  • تعداد جزایر: 18
  • مساحت کل: 1399 km2
  • تعداد تخمینی بازدید کنندگان خارج از کشور: 130،000 در سال 2019

Coronavirus در جزایر فاروبرای دریافت آخرین اطلاعات در مورد وضعیت Coronavirus اینجا را کلیک کنید.

منبع بازدید از جزایر فارو

لینک های مربوطه

http://www.visitfaroeislands.com/

پاسخی بگذارید