حراجی های برادران ریچی که برای میزبانی جلسات سالانه سهامداران به صورت مجازی درج شده اند

VANCOUVER، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – حراجی Bros. Ritchie Incorporated (NYSE و TSX: RBA) (“شرکت” یا “ریچی بروس. “) امروز اعلام می کند ، با توجه به شرایط در حال تحول COVID-19 ، میزبان اجلاس سالانه سهامداران خود (” نشست سالانه 2020 “) در سه شنبه 5 می 2020، در ساعت 11 بامداد روز نور اقیانوس آرام در قالب یک جلسات مجازی فقط به موجب آن سهامداران می توانند در نشست سالانه 2020 از طریق پخش مستقیم شرکت کنند و شرکت کنند. سهامداران نمی توانند بصورت حضوری در جلسه سالانه 2020 شرکت کنند. این شرکت اقدامات لازم را برای محافظت از سلامت و رفاه کارمندان و سهامداران شرکت تضمین می کند. نشست سالانه 2020 فقط از طریق پخش مستقیم وب برگزار می شود و در http://www.virtualshareholdermeeting.com/rba2020 در دسترس خواهد بود.

همانطور که در مطالب پراکسی برای جلسه سالانه توضیح داده شده است ، سهامداران قادر به شرکت در صورتی هستند که:

  • آنها از نزدیک به مشاغل سهامدار بودند 12 مارس 2020.
  • آنها یک مجری قانونی برای نشست سالانه 2020 دارند.

برای پذیرش رأی یا سؤال در جلسه سالانه 2020 ، شماره کنترل موجود در کارت پروکسی ، فرم دستورالعمل رأی یا اطلاعیه ای را که قبلاً دریافت شده بود وارد کنید. این شرکت همچنین جلسات مجازی را در دسترس عموم قرار می دهد تا بصورت زنده گوش کند. هرکسی که مایل به انجام این کار باشد ممکن است به وب سایت ذکر شده در بالا مراجعه کرده و به عنوان مهمان وارد شود.

در باره ریچی بروس.:
تاسیس در سال 1958 ، ریچی بروس. (NYSE و TSX: RBA) یک شرکت مدیریت و دارایی جهانی است و به مشتریان راه حل های نهایی را برای خرید و فروش تجهیزات سنگین ، کامیون ها و سایر دارایی های استفاده شده ارائه می دهد. کانال های فروش این شرکت شامل: بخش های مختلفی از جمله ساخت و ساز ، حمل و نقل ، کشاورزی ، انرژی ، نفت و گاز ، معدن و جنگلداری است. ریچی بروس. حراجیان ، بزرگترین حراج صنعتی جهان رویدادهای حراج زنده را با قیمت گذاری آنلاین ارائه می دهد. IronPlanet ، یک بازار آنلاین با حراج های هفتگی برجسته و ارائه گواهینامه شرایط انحصاری تجهیزات IronClad Assurance. Marketplace-E ، بازار کنترل شده ای است که گزینه های مختلف قیمت و زمان بندی را ارائه می دهد. Market ، پیشرو در لیست خدمات آنلاین اروپا تجهیزات؛ و ریچی بروس. پیمان خصوصی ، فروش خصوصی با مذاکره را ارائه می دهد. مجموعه این شرکت از راه حل های فروش چند کاناله نیز شامل RB Asset Solutions ، یک سیستم مدیریت دارایی پایان یافته و انتساب کامل است. ریچی بروس. همچنین راه حلهای خاص مربوط به بخش از جمله GovPlanet ، TruckPlanet و Kruse Energy را ارائه می دهد ، به علاوه تأمین اعتبار تجهیزات و لیزینگ تجهیزات ریچی بروس. خدمات مالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد ریچی بروس. ، به RitchieBros.com بروید.

منبع ریچی بروس. حراج ها

لینک های مربوطه

http://www.rbauction.com

پاسخی بگذارید