حمله هوایی دیجیتال با GoDaddy برای تبلیغ ابزارهای دیجیتالی رایگان برای مشاغل سراسر کشور به نیروهای خود پیوسته است

هدف هردو دیجیتال هوایی و GoDaddy فراهم کردن ابزارهای آنلاین است تا مشاغل بتوانند در حالی که بسته های فروشگاه آنها بسته است ، به فعالیت خود ادامه دهند. به عنوان مشاغل مستقر در دوره رکود بزرگ 2008/2009 ، Digital Air Strike می فهمد که نوآوری و تمایل به اتخاذ فناوری و راه حل های جدید برای زنده ماندن از یک بحران مالی مهم است. Digital Air Strike با بیش از 5،000 مشاغل در سراسر جهان فعالیت دارد ، از جمله هزاران نمایندگی فروش اتومبیل ، تولید کنندگان اصلی خودرو ، مراکز ارشد زندگی ، دفاتر دندانپزشکی ، مراکز تفریحی ، موسسات آموزشی و بسیاری از صنایع دیگر.

Digital Air Strike برنامه خرده فروشی مجازی خود را برای کمک به مشاغل و مصرف کنندگان در انجام امور آنلاین و واقعی از طریق ویدئو ، هوش مصنوعی ، رسانه های اجتماعی و اتوماسیون در اختیار شما قرار می دهد. از طریق کمپین #OpenWeStand Digital Air Strike به شما اجازه می دهد تا به مدت 30 روز فناوری ویدئویی Video Logix را به مشتریان GoDaddy ارائه دهد ، انفجارهای متن Power Texting و بررسی رایگان بودجه برای کمک به مشاغل در تشخیص اینکه فروشندگان و خرج های تبلیغاتی بازده سرمایه گذاری ها را دارند. پیشنهادات Digital Air Strike را می توانید در اینجا بیابید.

وب سایت #OpenWeStand به یک مرکز تجمع اصلی برای کارآفرینان برای یادگیری ، سؤال کردن ، ارائه مشاوره و استفاده از منابع در دسترس آنها تبدیل شده است. GoDaddy و سایر مارک های پیشرو در حال کمک به منابع ، ابزار و بینش هایی برای کمک به پایدار کارآفرینان و ریزگردهای کوچک آنها در طی این زمان دشوار هستند. #OpenWeStand همچنین برای همه افرادی که از مشاغل کوچک و مقاومت آنها حمایت می کنند نیز هست. این همان چیزی است که Digital Air Strike مخفف آن است.

وی گفت: “اکنون زمان مهمی برای صاحبان مشاغل است تا ضمن پذیرش روش های جدید انجام تجارت ، دوباره ابزار و فرآیندهای خود را ارزیابی کنند.” الکسی ونری، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Digital Air Strike. “هیچ وقت در تاریخ اشتراکی ما چنین اتفاقی نمی افتد وقتی که کل دنیا به اندازه کافی کند می شود تا به هر صاحب مشاغل یا مدیر فرصتی برای یادگیری راه های جدید برای جذب مشتری و استفاده از بسیاری از ابزارها ، فناوری ها و آموزش های رایگان فراهم شود. هنگامی که گرد و غبار برطرف شود ، خرده فروشانی که یاد گرفته اند انطباق پیدا کنند ، خیلی سریعتر از سرعت پایین خارج می شوند و کارآمدتر خواهند بود. در نهایت مصرف کنندگان خرده فروشانی را که به روشی جدید کار می کنند ، برنده و قدردانی می کنند. “

Digital Air Strike میزبان وبینارهای رایگان برای کمک به مشاغل در هنگام بروز همه گیری و به اشتراک گذاری فیلم هایی با بهترین روش برای نمایندگی های خودرو برای ارائه پیمانکاری “بدون تماس” ، درایوهای تست در منزل ، خدمات تحویل دربان و موارد دیگر است. فیلم ها را می توان از طریق ابزار Logix Video Digital Air Strike ، اینجا مشاهده کرد. Digital Air Strike همچنین منابع رایگان را برای مشاغل از جمله راهنماهای قابل بارگیری و گرافیک رسانه های اجتماعی و همچنین آخرین به روزرسانی های COVID-19 مربوط به تجارت گردآوری کرده است. در https://digitalairstrike.com/commitment بیشتر بدانید.

درباره حمله هوایی دیجیتال

Digital Air Strike پیشرو در رسانه های اجتماعی ، فناوری هوشمند سازی واکنش سرب و شرکت درگیر مصرف کننده است که در ضمن تولید ROI قابل اندازه گیری ، به کسب و کارها در افزایش پاسخ مصرف کننده و تبدیل در محیط رسانه های دیجیتال و اجتماعی کمک می کند.

پیشگام در پاسخگویی دیجیتالی ، بازاریابی رسانه های اجتماعی و راه حل های مدیریت شهرت آنلاین ، Digital Air Strike برنامه های تلفن همراه خاص ، نرم افزاری ، پیام رسانی هوشمند و سیستم عامل های خدمات مدیریت شده را برای نظارت ، تعامل ، بهبود و مدیریت تعامل مصرف کننده برای هزاران مشاغل در ایالات متحده، کانادا و 11 کشور دیگر ، از جمله کار با هفت بزرگترین تولیدکننده خودرو. اطلاعات بیشتر در سایتهای www.digitalairstrike.com و www.facebook.com/digitalairstrike در دسترس است.

تماس با مطبوعات:

کریستینا وفورد
602-363-0134
[email protected]
وب سایت: http://www.digitalairstrike.com

منبع هوایی دیجیتال SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.digitalairstrike.com

پاسخی بگذارید