حمل و نقل کانتینر پل تریلر از بندر سانتو دومینگو افزایش می یابد

“ما در حال حمل ظروف پر از لوازم پزشکی با ارزش بالا هستیم ، بنابراین کارکردن از یک بندر بسیار ایمن و تراکم کمتر برای عملکردهای ما و البته برای مشتریان ما ضروری است.” جف وونمدیر ارشد بازرگانی پل تریلر در بیانیه کتبی با شما به اشتراک گذاشت.

Bridge Trailer تنها سرویس خط ظرف است ایالات متحده از ترمینال بسیار امن سان سوچی در بندر سانتو دومینگو.

“ما در حال رشد از طریق بندر هستیم سانتو دومینگو در حال حاضر ، به ویژه با وسایل مهم پزشکی برای حمایت از پاسخ ایالات متحده به بیماری همه گیر COVID-19 ، “Vaughn ادامه داد:” بسیاری از مردم به محصولاتی که برای صنعت پزشکی ارسال می کنیم ، اعتماد می کنند ، بنابراین صداقت برنامه مهم است. ”

بارگیری تریلر پل دو بار در هفته از سانتو دومینگو به جکسونویل ، فلوریدا، در آنجا کانتینرهای باری از طریق راه آهن یا کامیون به مقصد نهایی کشور منتقل می شوند. تریل بریج اخیراً 300 کانتینر حمل و نقل جدید اقیانوس و 297 شاسی را به ناوگان خود اضافه کرده است که این ناوگان ترکیبی 40 پا و 53 فوت این شرکت را به بیش از 3500 واحد بین قاره اروپا منتقل می کند. ایالات متحده و کارائیب. ظروف 53 فوت این شرکت 37 درصد حجم بیشتری از ظرف استاندارد 40 فوتی ارائه می دهد ، که هزینه حمل و نقل هر واحد را برای مشتریان پایین می آورد ، ردپای زنجیره تأمین را کاهش می دهد ، و زمان تحویل به کاربر نهایی را کوتاه می کند.

ارائه دهنده حمل و نقل برنده جایزه ، تریلر پل از طریق حمل و نقل جاده ای و حمل و نقل اقیانوس در سراسر کشور ارائه می دهد آمریکای شمالی و کارائیب.

درباره پل تریلر
Trailer Bridge یک شرکت لجستیکی متعلق به دارایی است که محموله ها را از طریق زمین ، هوا ، ریلی و دریا حمل می کند. رهبر خدمات حمل و نقل ، تریلر پل سعی دارد تا بهترین خدمات ممکن را به مشتریان ارائه دهد. این تعهد به خدمات استثنایی باعث شده است تا تریلر پل Quest Quality Quality Award به عنوان حامل اقیانوس شماره 1 و به رسمیت شناخته شدن به عنوان یکی از بهترین مکانهای کار در جکسونویل و به عنوان یک شرکت در حال رشد سریع پل تریلر که مقر آن در آن قرار دارد جکسونویل ، فلوریدا، و 17 دفتر با بیش از 200 کارمند در سراسر آن اداره می کند آمریکای شمالی. برای اطلاعات بیشتر در مورد پل تریلر ، به https://www.trailerbridge.com مراجعه کنید.

SOURCE Bridge Trailer Bridge

لینک های مربوطه

http://www.trailerbridge.com

پاسخی بگذارید