خاورمیانه با سرمایه گذاری از دومینیکا برای شهروندی متقاضی می شوند

لندن، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – تابعیت توسط سرمایه گذاری (CBI) از مشترک المنافع دومینیکا در تقاضا باقی مانده است خاورمیانه. در اوایل این ماه ، سفیر امانوئل نانتان، رئیس اداره شهروندی توسط واحد سرمایه گذاری با او صحبت کرد لندنمشاوره دولتی با رهبری CS CS جهانی در مورد دلیل دومینیکا با سرمایه گذاران با شخصیت اخلاقی خوب یک انتخاب محبوب باقی مانده است.

سفیر نانتان توضیح می دهد دومینیکا بسیار محافظ است که به آنها اجازه می دهد شهروند خود شوند. عالیجناب می گوید ، برای اجرای یک برنامه CBI به همان اندازه موفق باشید دومینیکا، “تعهد بی امان به دقت کافی” را می طلبد.

سفیر نانتان می گوید: “متقاضی باید از شخصیت اخلاقی بالایی برخوردار باشد و یک منبع تمیز از بودجه را ارائه دهد.” “ما برنامه های کاربردی داریم آسیا، خاورمیانه، آمریکا ، اروپاو آفریقا“”

سال گذشته ، مجله مدیریت ثروت حرفه ای Financial Times ‘رتبه بندی کرد دومینیکا به عنوان داشتن بهترین برنامه CBI در جهان. کوچک کارائیب جزیره به مدت سه سال متوالی در جایگاه شماره یک خود قرار داشته است.

در اوایل سال جاری ، دومینیکا سفارت را در ابوظبی. این خدمات به تعداد فزاینده ای از افراد این کشور خدمت می کند امارات متحده عربی اخذ تابعیت دومینیکن از طریق برنامه CBI.

در مورد اینکه چرا متقاضیان امیدوارند که برای تابعیت دومینیکن تأیید شوند ، سفیر نانتان می گوید “بدیهی است ، این کشور زیبایی است.” دومینیکا امنیت ، ثبات و امنیت را در سطح بین المللی به خوبی رعایت می کند و روابط دیپلماتیک خوبی به ویژه با کشورهای همکار مشترک دارد.

اگر متقاضیان با موفقیت همه چک های زیرساخت را پشت سر بگذارند ، می توانند برای تکمیل درخواست تابعیت خود ، یک سرمایه گذاری صلاحیت دار انجام دهند. آنها یا می توانند مستقیماً در یک صندوق دولتی مشارکت کنند یا در املاک از پیش تصویب شده سرمایه گذاری کنند.

مسیر صندوق به متقاضیان مجرد نیاز دارد تا یک مورد را ایجاد کنند 100000 دلار آمریکا کمک به صندوق تنوع اقتصادی. این یکی از گزینه های مقرون به صرفه در جهان است برای هر کسی که به دنبال سرمایه گذاری به دنبال تابعیت دوم است.

افرادی که تمایل به کارآفرینی دارند ممکن است ترجیح دهند در هتلی لوکس یا اقامتگاه تفریحی سرمایه گذاری کنند که دولت دومینیکن با دقت به عنوان معتبر و به احتمال زیاد موفق عمل کرده است. غرق در طبیعت با صمیمیت و تجملات بر خلاف هر مکان دیگری در جهان ، دومینیکا سرمایه گذارانی را جذب می کند که پتانسیل اکوتوریسم لوکس را درک می کنند. سرویس اطلاعاتی FDI FT رتبه بندی شد دومینیکا به عنوان یکی از 20 مقصد برتر جهانگردی آینده.

برای دیدن اینکه آیا با سرمایه گذاری می توانید تابعیت دومینیکن را کسب کنید ، با یک نماینده مجاز صحبت کنید.

[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

https://csglobalpartners.com

پاسخی بگذارید