خدمات تسهیلات پرچمدار / خدمات هواپیمایی حمل و نقل پرچمدار معرفی یک برنامه خدمات جدید برای مبارزه با COVID-19 و سایر ویروس ها در امکانات: PUREClean

سان خوزه ، کالیفرنیا، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – خدمات تسهیلات پرچمدار / خدمات هواپیمایی حمل و نقل پرچمدار خوشحال است که PUREClean جدید خود را معرفی می کندTM برنامه خدمات PUREClean توسط کارشناسان خدمات تأسیسات پرچمدار ساخته شد و تجربیات چندین دهه خود را که با همه گیری های اخیر مبارزه می کرد ، انجام داد: ابولا ، سارس ، و H1N1.

این برنامه با رویکرد چهار جانبه برای محافظت از کارکنان در محل کارشان و مسافر عمومی در فرودگاهها به منظور پشتیبانی از بازگشایی کامل ، جزئی یا مرحله ای از مشاغل و ایالات طراحی شده است.

  • دامنه کار خدمات تأسیسات را برای تمرکز در مناطق با لمس / تأثیر زیاد ، مجدداً تصحیح می کند
  • در حین تغییر روند رانندگی از ضد عفونی کننده ها و تجهیزات با عملکرد بالا تأیید می کند تا فرصت های انتقال را کاهش دهد
  • سرنشینان تسهیلات را در مورد نقش خود در ایمن نگه داشتن محل کارشان آموزش می دهد
  • دامنه سازگاری از برنامه های کار و کارمندان فراهم می کند که در هر مرحله از بهبودی پس از COVID-19 مطابق با عملیات تأسیسات باشند.

وی گفت: “حمایت از سلامتی و ایمنی همه سرنشینان تسهیلات همچنان در اولویت اول ما قرار دارد.” تاد جیکوبز، رئیس جمهور ، خدمات ژنتیکی و حمل و نقل هوایی برای پرچمداران. “این نوع چالشها برای ما تازگی ندارد – ما با استفاده از برنامه چهار بخشی ما ، PUREClean ، به COVID-19 پاسخ داده ایم ، رویکردی منعطف که به ما امکان می دهد در هر نقطهای از بهبود آنها ، با نیازهای مشتریان خود سازگار شویم.”

این که آیا یک تسهیلات در طول همه گیری COVID-19 کاملاً عملیاتی بوده یا جزئی از آن بسته شده است ، PUREClean نقشه راه را برای پشتیبانی از کارمندان فراهم می کندسلامتی و سلامتی در حال حاضر و پس از COVID 19.

“COVID-19 چشم انداز و ارائه خدمات تسهیلات را تغییر داده است.” دیو پاسک، بنیانگذار و مدیرعامل پرچمدار. “پرچمداران همیشه نگاه کاملی به امکانات مشتری و نیازهای بهداشتی و ایمنی کارکنانشان داشته اند. PUREClean یک نمای دیگر از این دیدگاه است – نوآوری در ارائه خدمات ما به گونه ای که توسط همه افرادی که به آن اعتماد می کنند به طور کامل قابل اعتماد است – خواه یک پردیس کلاس A باشد یا یک ترمینال گسترده فرودگاه بین المللی. “

اطلاعات اضافی در مورد PUREClean در www.flagshipinc.com/pureclean در دسترس است.

خدمات تأسیسات پرچمدار با تأکید بر اهمیت اولویت قرار دادن مشتریان ، خدمات نظافت تجاری را متحول کرد. شهرت پرچمداران برای خدمات دزدگیر با کیفیت بالا به سرعت در سرتاسر شمال و شمال گسترش یافت جنوب کالیفرنیا. با بزرگتر شدن سبد مشتری های پرچمدار ، همینطور مجموعه خدمات آنها نیز انجام شد. با فعالیت در سرویس های آشپزی ، خدمات تسهیلات و خدمات حمل و نقل هوایی ، پرچمدار دارای بیش از 5،000 کارمند است که به ایجاد بهترین تجربه تسهیلات برای مشتریان اختصاص یافته است. پرچمدار ارائه می دهد مدیریت تسهیلات یکپارچه و ترکیبی از خدمات تسهیلات ، از جمله خدمات نگهبانی ، مهندسی ، آشپزی و نگهداری ، برای شرکتهای بزرگ در سراسر ایالات متحده و کانادا. چرا برخی از بزرگترین نام ها در زمینه حمل و نقل هوایی ، فناوری پیشرفته و ساخت با پرچمداران کار می کنند؟ در www.flagshipinc.com اطلاعات کسب کنید.

تماس با رسانه:
دان ابزار
[email protected]
972-574-9702 x325

SOURCE خدمات تسهیلات گل سرسبد

لینک های مربوطه

http://www.flagshipinc.com.

پاسخی بگذارید