خلبانان روز و راس فناوری کاهش انتشار کربن

این سیستم نوآورانه به منظور ایجاد تعادل مطلوب بین کاهش مصرف انرژی و انتشار سوخت با افزودن هیدروژن به جریان هوا موتور طراحی شده است. بنزین هیدروژن احتراق را با عمل به عنوان كاتالیزور برای سرعت بخشیدن به زمان واكنش بهبود می بخشد ، بدین معنی كه موتور برای احتراق و سوخت كمتر نیاز به انرژی كمتری دارد. نتایج در برابر داده های اولیه هر کامیون و همچنین دو واحد خواهر که مسیرهای یکسانی را طی می کنند ، اندازه گیری می شوند.

وی گفت: “به عنوان یک شرکت حمل و نقل ، Day & Ross به سوخت های قابل احتراق سنتی متکی است و در تلاش است تا جایگزین های جدید و تمیزتری را پیدا کند.” بیل دوتی، مدیر عامل. “ما از پتانسیل های این فناوری جدید تشویق می شویم تا به ما کمک کنند تا تأثیر خود را بر محیط زیست به حداقل برسانیم.”

این فقط یکی از ابتکارات زیست محیطی در Day & Ross است که از سال 2009 شریک حمل و نقل SmartWay بوده است. این شرکت همچنین در بسیاری از آخرین نسخه های زیست محیطی در ترمینال های جدید سرمایه گذاری می کند: پنل های خورشیدی. گرمایش و سرمایش پیشرفته؛ پانل های دیواری از قبل بازیگران؛ روشنایی LED؛ لیفتراک برقی و ایستگاه های شارژ وسایل نقلیه کارمند و کامیون های حیاط.

درباره روز و راس
با بیش از 8000 کارمند ، راننده و اپراتور مالک در کانادا و ایالات متحده ، Day & Ross سبد متنوعی از راه حل های حمل و نقل و حمل و نقل را به مارک های برتر سراسر دنیا ارائه می دهد آمریکای شمالی. این شرکت با بیرون کشیدن سیب زمینی از آغاز کار خود را آغاز کرد نیوبرانزویک در سال 1950 ، و در سال 1966 به یک شرکت تابعه کاملاً مک کین فود تبدیل شد. امروز ، خدمات اصلی آنها شامل LTL / TL و حمل و نقل مرزی ، تدارکات ، ناوگان اختصاصی و تحویل مسکونی است.

بیش از یک دهه است که شرکت Day & Ross به طور مداوم به عنوان یکی از این افراد شناخته شده است کانادا بهترین شرکت های مدیریت شده ، و به عنوان یک شرکت برتر برای زنان برای کار در حمل و نقل در سال های 2018 و 2019 انتخاب شد. تعهد آنها به ایمنی و پایداری ریشه در ارزش های خانوادگی و مراقبت آنها از کارکنان خود و جوامعی است که در آن کار و زندگی می کنند. dayross.com

درباره KarbonKleen Inc
شرکت KarbonKleen راه حل های فن آوری داده محور را به صنعت لجستیک ارائه می دهد. ما به مشتریان خود این امکان را می دهیم که از طریق اتخاذ موفقیت آمیز هر دو فناوری توسعه یافته و راه حل های مشارکتی ، به اهداف خود در مورد بهبود بهره وری در عملیات و همچنین افزایش آگاهی از محیط زیست بپردازند. ما از طریق نوآوری در FreightTech با کمک به مشتریان در اجرای بهترین راه حل های کلاس برای دستیابی به مهمترین اهداف تجاری خود هدایت می شویم.

درباره dynaCERT
شرکت dynaCERT فناوری کاهش انتشار کربن را برای استفاده با موتورهای احتراق داخلی تولید و توزیع می کند. به عنوان بخشی از رشد اقتصادی هیدروژن جهانی ، فناوری ثبت شده ما با استفاده از سیستم الکترولیز منحصر به فرد ، هیدروژن و اکسیژن را به صورت تقاضا ایجاد می کند و این گازها را از طریق مصرف هوا برای افزایش احتراق تأمین می کند و در نتیجه باعث کاهش انتشار کربن و راندمان بیشتر سوخت می شود. فن آوری ما برای استفاده با انواع و اندازه های بسیاری از موتورهای دیزلی مورد استفاده در وسایل نقلیه درون جاده ای ، تریلرهای ریفر ، ساخت خارج از جاده ، تولید برق ، تجهیزات معدنی و جنگلداری ، کشتی های دریایی و لوکوموتیوهای راه آهن طراحی شده است. وب سایت: www.dynaCERT.com

SOURCE Day & Ross Inc.

لینک های مربوطه

https://dayross.com/

پاسخی بگذارید