دارندگان Corvette – Corvette Z06 ، چرخ ورزشی Grand Corvette (“حاشیه”) نقض دادخواست

فیلادلفیا، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – موسسه حقوقی Kheoe ، P.C. مصرف کنندگان را آگاه می سازد که یک دادخواست اقدام طبقاتی علیه جنرال موتورز با مسئولیت محدود تشکیل شده است ایالات متحده دادگاه منطقه ای ، بخش شمالی کالیفرنیابه نمایندگی از همه افراد در ایالات متحده چه کسی شورولت کوروت Z06 (2015 را تا کنون) یا شورولت کوروت گرند اسپرت (2017 تا به امروز) وسیله نقلیه طراحی شده ، ساخت ، بازاریابی ، توزیع ، فروش ، گارانتی و / یا سرویس شده توسط جنرال موتورز LLC (“GM”) خریداری یا اجاره کرده است.

طبق شکایت اقدام طبقاتی ، “[t]او . . [v]مارپیچها مجهز به چرخهایی هستند (ر.ک.ا. ، رینگ) که مستعد خم شدن و ترک خوردگی هستند و نیاز به تعمیرات و تعویض های پرهزینه دارند. علاوه بر این ، رینگ های ترک خورده می توانند. . . لاستیک ها را سوراخ کنید و باعث نشت هوا و منفجر شدن تایرها شوید. . .. “

“نقص حاشیه” ، ظاهراً … به این دلیل رخ می دهد که شورولت در طراحی و / یا ساخت این موارد خاص [v]ehicles که زیر مدل های Corvette هستند ، از رینگ هایی استفاده می کردند که از مواد ریخته گری ارزان تری نسبت به جعل استفاده می کنند. آنها همچنین به منظور تلاش برای صرفه جویی در وزن غیرمجاز (یعنی وزنی که تحمل تعلیق اتومبیل ها نیست) از مواد کمتری نسبت به حد ضروری استفاده کردند. در نتیجه ، رینگ ها به اندازه کافی قوی نیستند و در شرایط عادی رانندگی ترک می شوند. ”

علاوه بر این ، شکایت اقدام کلاس ادعا می کند که “جنرال موتورز خودروهای کلاس را با ضمانت سپر 3 ساله ، 36،000 مایل به سپر به فروش می رساند. با این حال ، هنگامی که اعضای کلاس وسایل نقلیه خود را به نمایندگی های مجاز جنرال موتورز می رسانند و درخواست پوشش برای Rim Defect می کنند ، GM به طور منظم پوشش را انکار می کند. در نتیجه ، اعضای کلاس هزاران دلار از جیب برای تعمیر و تعویض چرخ ها پرداخت می کنند. “

خریداران آمریکایی یا مأمورین اجاره ای از یک شورولت کوروت Z06 (2015-Present) یا خودروی شورولت کوروت Grand Sport (2017-Present) که طراحی ، تولید ، بازاریابی ، توزیع ، فروش ، فروش ، ضمانت شده و / یا سرویس شده توسط جنرال موتورز LLC تشویق شده اند برای تماس با ما موسسه حقوقی Kehoe ، رایانه شخصی مایکل Yarnoff ، Esq.، (215) 792-6676 ، اضافی. 804 ، [email protected]، [email protected]، یا جان کیهو ، اسق.، (215) 792-6676 ، اضافی. 801 ، [email protected]، برای بحث در مورد ادعاهای قانونی احتمالی.

موسسه حقوقی Kheoe ، P.C. با دفاتر در نیویورک و فیلادلفیا، یک شرکت حقوقی چند رشته ای ، شاکی است که برای محافظت از سرمایه گذاران در مقابل تقلب در اوراق بهادار ، نقض تعهدات اعتباری و سوء رفتار شرکت ها اختصاص یافته است. به طور ترکیبی ، شرکای شرکت حقوقی Kheoe در مواردی که بهبودی بیش از 10 میلیارد دلار به نمایندگی از سرمایه گذاران نهادی و فردی.

این انتشار مطبوعات ممکن است تبلیغات وکالت باشد.

منبع حقوقی Kheoe ، حقوقی P.C.

لینک های مربوطه

http://www.kehoelawfirm.com

پاسخی بگذارید