در سرتاسر جهان اکسپرس مشتریان را با بودجه امداد SBA متصل می کند

دالاس، 9 آوریل 2020 / PRNewswire / – از طریق ارتباط خود با UPS Capital ، Worldwide Express ، LLC (“Worldwide Express”) – ارائه دهنده پیشرو در خدمات لجستیکی شخص ثالث (3PL) – حمایت خود را برای ارتباط با مشتریان تجاری کوچک و متوسط ​​با گسترش می دهد. منابع بودجه مورد نیاز در این زمانهای بی سابقه.

مدیرعامل جهانی اکسپرس اظهار داشت: “در نتیجه همکاری ما با UPS Capital و Kabbage ، ما مفتخریم که به مشتریان خود راهی برای دسترسی آسان به این برنامه های امدادی حساس ارائه دهیم.” تام مادین.

برنامه محافظت از Paycheck (PPP) – بخشی از بسته تحریک کننده ای است که کنگره در آن تصویب کرد 27 مارس 2020 – وام های تضمینی برای کمک به مشاغل کوچک در بهبود تأثیرات اقتصادی COVID-19 فراهم می کند. از طریق اداره كسب و كارهای كوچك (SBA) ، وامهایی تا 250٪ از حقوق و دستمزد متوسط ​​ماهانه كارفرما ارائه می شود و حداكثر وام 10 میلیون دلار.

با توجه به حجم پیش بینی شده شرکت های متقاضی وام های PPP ، بسیاری از بانک های بزرگ به طور جدی مشتریان جدید را قبول نمی کنند. در سراسر جهان اکسپرس با کباب ، یک شرکت فناوری گردش پول همکاری می کند ، تا اطمینان حاصل کند که مشاغل کوچک و بدون روابط بانکی فعلی می توانند برای تأمین اعتبار برای پرداخت حقوق و دستمزد ، اجاره ، خدمات و سایر تعهدات بدهی واجد شرایط ، از منابع مالی استفاده کنند. 2 میلیون دلار. Kabbage با یک بانک مجاز SBA همکاری داشته است.

برنامه های در حال حاضر پذیرفته شده اند و بیش از 37000 قبلاً دریافت شده اند که بیشتر از این تعداد نمایندگی است 3.5 میلیارد دلار وجوه درخواست شده کلم ادامه خواهد داد به استفاده از فن آوری خود را برای بررسی ایمن و بررسی سریع برنامه های وام ، دسترسی خودکار به بودجه برای مشاغل کوچک که به دنبال وام های PPP هستند.

در سراسر جهان اکسپرس ادامه خواهد یافت به دنبال راه هایی برای افزایش مشارکت خود به منظور حمایت گسترده تر از رشد و ثبات مشتریان در این مواقع خارق العاده و فراتر از آن. مشتریان می توانند از این سایت بازدید کنند وب سایت اکسپرس جهانی برای اخبار به روز شده و منابع مالی اضافی.

درباره World Express Express، LLC
Worldwide Express ، LLC (“Worldwide Express”) ارائه دهنده خدمات لجستیکی کامل و بدون دارایی است که بیش از 92،000 مشتری را به دسترسی به بسته های کوچک پیشرو در صنعت ، بارگیری و حمل بار کمتری (LTL) در سراسر کشور ارائه می دهد. جهان با درآمد سالانه بیش از حد سالانه 1.6 میلیارد دلار از طریق شبکه ای از شرکت های دارای موقعیت مکانی و حق رای دادن ، Worldwide Express ، همراه با Unishippers Global Logistics ، LLC ، دومین شرکت بزرگ کارگزاری باری در کشور است. این شرکت به عنوان بزرگترین نمایندگی مجاز خرده فروش UPS در ایالات متحده ، شریک محلی برای زنجیره های عرضه جهانی مشاغل کوچک و متوسط ​​در سطح کشور است. این ، همراه با نمونه کارها انتخابی 65+ LTL و ده ها هزار دستگاه باربری بار ، طیف وسیعی از گزینه ها و انعطاف پذیری بی نظیر را برای تأمین نیازهای حمل و نقل مشتریان فراهم می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Express Worldwide ، لطفاً بازدید کنید www.wwex.com.

درباره کلم
شرکت کلمبیا ، با دفتر مرکزی آتلانتا، یک شرکت داده و فناوری است که با ارائه راه حل های جریان نقدی مشاغل کوچک را ارائه می دهد. مجموعه محصولات این شرکت شامل بودجه کباب است که دسترسی به خطوط انعطاف پذیر اعتباری را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. تا به امروز ، کلباب بیش از 225،000 مشاغل کوچک ایالات متحده به بیش از این امکان دسترسی داده است 9.5 میلیارد دلار سرمایه در گردش کلم توسط سرمایه گذاران برجسته تأمین و پشتیبانی می شود و کلیه وام های مستقر در ایالات متحده ، از جمله وام های سفارشی ، توسط بانک سلتیک ، یک بانک صنعتی با یوتا ، عضو FDIC صادر می شود و مشمول تأیید اعتبار می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلم ، لطفا بازدید کنید www.kabbage.com.

درباره سرمایه یو پی اس
بخش خدمات مالی UPS ، UPS Capital به مشتریان امکان دسترسی به راه حل های پیشرو در صنعت را فراهم می آورد و آرامش خاطر را برای هرگونه بسته و حفاظت حمل و نقل بار در برابر ضرر ، آسیب و تأخیر فراهم می کند. تخصص جهانی زنجیره تأمین UPS Capitaluniquely آنها را در جهت حمایت از شرکتها در برابر ریسک و اهرم وجه نقد در زنجیره تأمین خود قرار داده است. UPS Capital همچنین از طریق مشارکت خود با تأمین مالی کلم ، مشاغل کوچک را با راه حلهای مالی برای رشد اقتصادی پیشنهاد می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد UPS Capital ، لطفاً مراجعه کنیدwww.upscapital.com.

SOURCE اکسپرس در سراسر جهان

لینک های مربوطه

http://www.wwex.com

پاسخی بگذارید