دستورالعمل جدید وسایل نقلیه الکتریکی رهبر ملی شیکاگو را تشکیل می دهد

شیکاگو، 24 آوریل 2020 / PRNewswire / – شیکاگو روز جمعه به حلقه کوچکی از شهرهای ایالات متحده پیوست که سیاستهای پیشگامانه را برای آماده سازی برای رشد پیش بینی شده وسایل نقلیه برقی (EVs) پیوستند ، زیرا شورای شهر تصویب نامه ای را صادر کرد که در را برای گسترش مقرون به صرفه تجهیزات شارژ در ساختمانهای مسکونی و تجاری باز می کند. .

شورای شهر روز جمعه دستورالعمل تجهیزات تأمین تجهیزات برقی- آماده یا EVSE-Ready را تصویب کرد. طاق می کند شیکاگو در خط مقدم ملی شهرها که برای افزایش چشمگیر EV در جاده های آمریکا آماده می شوند ، به عنوان مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر از اتومبیل های با گاز طبیعی به سمت همتایان برقی خود حرکت می کنند.

“از آنجا که هزینه EVS کاهش می یابد و نگرانی های مربوط به نتیجه تغییرات آب و هوایی افزایش می یابد ، تحلیلگران پیش بینی می کنند که رشد نمایی در EV در دو دهه آینده پیش بینی شده است ، و شیکاگو باید آماده باشد. “دوم بخش آلد. برندان ریلی، حامی اصلی این اقدام. “آمادگی با اطمینان از کد شهرداری ما پیش بینی می کند که نیاز به شارژ منابع و دارایی های دیگر که عملکرد شبکه حمل و نقل ما را بهینه می کند و هزینه های مصرف کنندگان برق را به حداقل می رساند ، با افزایش تکثیر EVs.”

هیئت مدیره خدمات شهروندان (CUB) صدای پیشرو در زمینه این اقدامات بوده است. تحقیقات CUB نشان داده است که رشد EVs می تواند مزایایی را برای مصرف کنندگان برق به طور جهانی به همراه آورد – حتی برای کسانی که اتومبیل های برقی رانندگی نمی کنند. خط مشی های هوشمند که باعث کاهش شارژ وسایل نقلیه هنگام کاهش نرخ انرژی در ساعت می شوند ، می توانند به مدیریت هزینه ها برای همه مصرف کنندگان در شبکه کمک کنند.

مدیر اجرایی CUB همچنین برای ساختمان های آینده مقرون به صرفه است دیوید کلاتا گفت وی توضیح داد كه این آیین نامه در صورت نیاز تقاضای EV به شارژ تجهیزات در هر ساختمان نیاز به املاك مسكونی و تجاری را در آینده تحمل نمی كند.

وی گفت: “این یک گام بزرگ برای پیشروی است شیکاگو، و این نوع سیاست عاقلانه EV است که ما در سراسر آن نیاز داریم ایلینویزکلاتا گفت: “این یک نمونه عالی از چگونگی کاهش سیاست های انرژی پاک هزینه های مصرف کننده است. ما به عنوان یک گروه حمایت از مصرف کننده ، این سیاست را دوست داریم زیرا این کتاب برای جیب و سیاره خوب است. ما از شهردار تشکر می کنیم فندک لری و شورای شهر به دلیل داشتن پیش بینی برای تصویب این اقدام طرفدار مصرف کننده. ”

به روزرسانی های آیین نامه شیکاگو کد شهرداری برای افزایش تعداد پارکینگ های خصوصی مجهز به ظرفیت شارژ EV. این:

  • برای رزرو فضاهای پارکینگ در محل برای EVs ، طیف گسترده تری از خواص مسکونی و تجاری چند واحدی را بخواهید.
  • درصد فضاهای پارکینگ را که صاحبان املاک قابل استفاده باید برای EVs تعیین کنند افزایش دهید.
  • استانداردهای فعلی را در کد تغییر دهید تا فضای پارکینگ مشخص شده EV دیگر فقط قادر به تأمین ظرفیت شارژ نباشند ، بلکه در واقع با تجهیزات پلاگین مجهز هستند.

طبق الزامات شهری قبلی ، کلیه ساخت و سازهای مسکونی جدید متشکل از حداقل 24 واحد ، موظف بودند که حداقل دو پارکینگ برای EVs رزرو نکنند. آیین نامه جدید آن آستانه ها را تغییر می دهد تا نیاز به ساخت و ساز مسکونی جدید متشکل از حداقل پنج واحد داشته باشد تا حداقل 20 درصد از فضای پارکینگ برای EVs را ذخیره کند.

به طور مشابه ، ملک های تجاری با 50 یا بیشتر فضای پارکینگ در محل لازم بود که حداقل دو شیار برای EV ها تعیین کنند. طبق آیین نامه جدید ، دارایی های تجاری با حداقل 30 پارکینگ در محل باید حداقل 20 درصد به EVS اختصاص دهند.

آیین نامه جدید در پاییز اجرا می شود.

CUB است ایلینویز پیشرو سازمان نظارت بر ابزار غیرانتفاعی. CUB که توسط قانونگذاری ایلینویز ایجاد شده است ، CUB در سال 1984 درهای خود را باز کرد تا منافع مشتریان خدمات مسکونی و مشاغل کوچک را نشان دهد. از آن زمان ، CUB موجب صرفه جویی بیشتر مصرف کنندگان شده است 10 میلیارد با کمک به مسدود کردن افزایش نرخ و بازپرداخت های مطمئن طی سال ها ، کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر با خط تلفن تماس مشتری CUB با شماره 1-800-669-5556 تماس بگیرید یا به وب سایت CUB ، www.CitizensUtilityBoard.org مراجعه کنید.

منبع بهره وری شهروندان

لینک های مربوطه

http://www.citizensutilityboard.org

پاسخی بگذارید