دو میلیون ماسک جراحی اهدا شده توسط لاس وگاس ساندز به نیویورک ، نوادا می رسند

ماسک اختصاص داده شده برای نیویورک به مراکز جمع آوری ایالتی اعزام شدند که به کارگران خط مقدم توزیع می شود ، و نوادا همچنین ماسک هایی از طریق یک نهاد دولتی که توزیع کننده کمک های دریافتی را به عهده دارد ، به همراه وسایل تهیه شده توسط ایالت و دولت فدرال توزیع می شود.

آقای آدلسون گفت: “این بیماری همه ی ما را فرا گرفته است تا از هر توانایی لازم برای کمک به کسانی که بیشتر از بحران تحت تأثیر قرار می گیرند ، استفاده کند.” “دریافت تجهیزات حفاظت شخصی به متخصصین مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان در نوادا و نیویورک، مرکز این بحران ، برای ایمن نگه داشتن این افراد شجاع بسیار مهم است ، ضمن اینکه اطمینان حاصل کنید که می توانند کارهای خود را برای کمک به آسیب پذیرترین شهروندان ما انجام دهند. من سپاسگزارم که می توانیم از منابع خود برای بدست آوردن این کمک های مالی به جبهه های قدرت استفاده کنیم ، و ما آنها را با بهترین آرزوهای شرکت و اعضای تیم برای آنها ارسال می کنیم. “

درمجموع ، ساندس بیش از 2.5 میلیون قطعه تجهیزات حفاظت شخصی را به آنها اهدا کرده است نوادا، نیویورک، کالیفرنیا و ماساچوست. این شرکت همچنین 1،900 کیت تست coronavirus را اهدا کرده و در حال اهدای 20،000 لباس محافظ به ایالت است. نوادا.

ساندس همچنین به چندین سازمان کمک به گرسنگی کمک مالی کرده و 60 پالت مواد غذایی و بیش از 55000 بطری آب به سازمان های محلی اهدا کرده است. این شرکت در حال حاضر به همراه ارائه مزایای مراقبت های بهداشتی کامل ، به هریک از نزدیک به 10،000 عضو تیم لاس وگاس ، در حالی که خواص آن بسته است ، پرداخت می کند.

درباره شرکت لاس وگاس ساندز (NYSE: LVS)
لاس وگاس ساندز توسعه دهنده برجسته جهان و اپراتور Resorts Integrated در سطح جهانی است. ما مزایای بی نظیر اقتصادی را به جوامعی که در آن فعالیت می کنیم تحویل می دهیم.

ماسه ها جلسات ، مشوق ها ، همایش ها و نمایشگاه ها (MICE) مستقر در مجتمع توچال را ایجاد کردند. استراحتگاههای مجتمع پیشرو در صنعت ما به جوامع میزبان ما کمکهای چشمگیری از جمله رشد اوقات فراغت و گردشگری تجاری ، ایجاد اشتغال پایدار و فرصتهای مالی مداوم برای مشاغل کوچک و متوسط ​​محلی ارائه می دهد.

خواص ما شامل The Resort Venetic و Sands Expo in لاس وگاسو نمادین Marina Bay Sands که در سنگاپور. از طریق مالکیت اکثریت در Sands China Ltd. ، ما بزرگترین نمونه کارها از املاک در نوار Cotai در را توسعه داده ایم ماکائواز جمله ونیز ماکائو ، هتل Plaza و Four Season Hotel ماکائو ، Sands Cotai Central و Paris ماکائو و همچنین Sands ماکائو روی شبه جزیره ماکائو.

Sands به شهروندی خوب و شرکتی اختصاص داده شده است که توسط اصول اصلی خدمت به مردم ، سیاره و جوامع تحریک شده است. ما یک محیط کاری عالی را برای 50،000 عضو تیم در سراسر جهان فراهم می کنیم ، تأثیرات اجتماعی را از طریق برنامه خیرخواهانه Sands Cares و برنامه تعامل جامعه هدایت می کنیم و از طریق برنامه پایداری جهانی پایدار برنده جایزه Sands ECO360 منجر به عملکرد محیطی می شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به www.sands.com مراجعه کنید.

مخاطب:

رسانه ها:

ران ریس
[email protected]

کریستین کوکا
[email protected]

SOURCE Las Vegas Sands Corp.

لینک های مربوطه

http://www.sands.com

پاسخی بگذارید