راه اندازی نرم افزار TRUCE با Geotab برای راه اندازی در بازار با Geotab

LISLE ، Ill. و تورنتو، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – نرم افزار TRUCE، رهبر جهانی در تکنولوژی مدیریت دستگاه تلفن همراه ، و Geotabرهبر جهانی IoT و حمل و نقل متصل ، امروز اعلام کرد دسترسی آینده TRUCE – راه حل هوشمند طراحی شده برای کاهش رانندگی پریشان – در بازار Geotab، پرتفوی فزاینده ای از برنامه های تلفن همراه ، افزونه های نرم افزاری و افزونه های سخت افزاری که باعث می شود مشتریان Geotab بتوانند ناوگان خود را بهتر مدیریت کنند. از طریق ادغام با Geotab ، مشتریان ناوگان می توانند از طریق پلت فرم Geotab به TRUCE دسترسی پیدا کنند تا از بین بردن حواس پرت موبایل و بهینه سازی استفاده در سراسر محل کارشان کمک کنند.

وی گفت: “یافتن راه هایی برای بهبود ایمنی و بهره وری در جاده ها همواره اولویت اصلی Geotab بوده است.” لویی د جونگمعاون رئیس جمهور ، Geotab. “ما با دسترسی به مشتریان به فن آوری پیشرو که به کاهش حوادث رانندگی پریشان کمک خواهد کرد ، ما قادریم مدیران ناوگان را نه تنها ایمنی کارکنان و عملکرد عملیاتی را بهبود بخشیم بلکه با هم همکاری می کنیم تا در ایجاد جاده های ایمن تر برای همه کمک کنیم.”

چه در پشت چرخ ون تحویل ، اتومبیل شرکت ، دکل بزرگ و چه یک کامیون سطل ، کارکنان این امکان را دارند که در طول روز از کار با وسایل تلفن همراه منحرف شوند. با استفاده از شاخص های متنی برای مدیریت دسترسی رانندگان به برنامه های خاص دستگاه های تلفن همراه در زمان های معین ، TRUCE به مدیران ناوگان امکان دسترسی به یک راه حل درجه تجاری را می دهد که هم به ایمنی و هم بهره وری کمک می کند. با استفاده از نرم افزار TRUCE ، مشتریان Geotab می توانند با مدیریت دسترسی راننده به برنامه های خاص دستگاه تلفن همراه در زمان مناسب ، در مکان مناسب و با استفاده از شاخص های متنی هوشمند ، سیاست های استفاده از موبایل خود را اعمال کنند. داده های ارائه شده توسط TRUCE همچنین می تواند با دیگر اطلاعات داده های Geotab در رفتار رانندگی ترکیب شود تا میزان تأثیر کاهش حواس پرت دستگاه در پشت چرخ را اندازه گیری کند. مشتریان می توانند از هشدارها ، گزارش ها و قوانین آسان برای پیکربندی استفاده کنند که مدیران و مدیران را قادر می سازد تا از امنیت و کارآمد بودن کارمندان خود کمک بگیرند.

وی گفت: “این همکاری با Geotab مزایای اتصال وسیله نقلیه با اپراتور را برای کمک به بهینه سازی استفاده از تحرک و بهبود عملکردهای تجاری ، کارایی و سودآوری فراهم می کند.” پیت پلوتاسنایب رئیس اتحاد جهانی ، نرم افزار TRUCE. “این ترکیبی از اجرای سیاست های استفاده از موبایل و بینش های زمان واقعی ، به پایان دادن به حواس پرتی موبایل به واقعیت تبدیل می شود.”

TRUCE به شما امکان می دهد بدون کاهش خطر بهره‌وری کارکنان ، حریم خصوصی یا مسدود کردن دستگاه و دسترسی به شبکه ، باعث کاهش فعالانه تصادفات وسایل نقلیه شوید. تمایز قدرتمند TRUCE در زمینه هوشمندی است که نرم افزار جمع آوری و از آن برای اجرای سیاست استفاده از موبایل مشتری استفاده می کند. این سیستم به طور خودکار تنظیم سیاست را بر اساس حرکت ، نزدیکی ، مکان و سایر زمینه ها تنظیم می کند و دسترسی کارمندان را فقط به ویژگی ها ، توابع و برنامه های مجاز دستگاه امکان پذیر می کند. مشتریانی که از TRUCE به مدت 12 ماه یا بیشتر استفاده می کنند ممکن است کاهش قابل توجهی در حوادث ، از جمله حوادث ، ادعاها و خسارات را تجربه کنند. یک TRUCE به سفارش اخیر مطالعه همچنین توسط Forrester Consulting انجام شده است که شرکتهای مصاحبه شده با استفاده از TRUCE در کمتر از سه ماه بازپرداخت دریافت کرده اند و 360٪ بازده سرمایه گذاری را طی سه سال به دست آورده اند.

Geotab یک رهبر جهانی در مدیریت ناوگان است و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه متصل در هر هفت قاره وجود دارد. TRUCE یک رهبر در مدیریت دستگاه های تلفن همراه است ، با بیش از 400 مشتری در سراسر جهان و 130،000 کارمند محافظت شده در سرتاسر 4 میلیارد مایل. مشتریان Geotab طی چند هفته کوتاه قادر خواهند بود از طریق بازار Geotab به TRUCE دسترسی پیدا کنند. از طرف دیگر ، برای گفتگو در مورد مزایای ادغام نرم افزار مدیریت ناوگان TRUCE و Geotab با TRUCE نرم افزار یا نماینده فروش مجاز Geotab خود تماس بگیرید.

درباره نرم افزار TRUCE
در نرم افزار TRUCE ، ما اعتقاد داریم که راه بهتری برای اهرم کردن همه دستگاههای تلفن همراه در محل کار وجود دارد ، در حالی که هنوز از مهمترین چیزها محافظت می کند – کارمندان ، دارایی های شما و IP شما. TRUCE اولین پلتفرم مدیریت دستگاه تلفن همراه را ارائه می دهد تا سیاست منعطف دستگاه منعطف خود را به صورت انعطاف پذیر و متناسب ارائه دهد و به شرکت ها امکان می دهد برنامه های پریشانی موبایل را بر اساس کار انجام شده ، محل کار یا حتی کاربر یا گروه کاری به طور موقت متوقف کنند. فناوری ثبت شده ما در هر دو سیستم عامل iOS و سیستم عامل Android با بیش از 100،000 مشترک و برخی از بزرگترین مارک های سراسر جهان پشتیبانی می کند. تأسیس در سال 2009 ، نرم افزار TRUCE با مرکزیت در لیسب ، ایلین ، با تحقیق و توسعه در باتون روژ ، لائوس ، برای یادگیری بیشتر ، به www.trucesoftware.com.

درباره Geotab
Geotab در حال پیشرفت امنیت ، اتصال وسایل نقلیه تجاری به اینترنت و ارائه تجزیه و تحلیل مبتنی بر وب است تا به مشتریان کمک کند تا بتوانند ناوگان خود را بهتر مدیریت کنند. سکوی باز و Marketplace Geotab با ارائه صدها گزینه راه حل شخص ثالث ، به هر دو شرکت کوچک و بزرگ اجازه می دهد تا با ادغام داده های وسیله نقلیه با سایر دارایی های داده خود ، عملیات را به صورت خودکار انجام دهند. به عنوان یك قطب IoT ، وسیله نقلیه داخل وسیله نقلیه قابلیت های اضافی را از طریق افزودنیهای IOX فراهم می كند. Geotab با پردازش میلیاردها نقطه در روز ، به تجزیه و تحلیل داده ها و یادگیری ماشین کمک می کند تا به مشتریان در بهبود بهره وری ، بهینه سازی ناوگان از طریق کاهش مصرف سوخت ، افزایش ایمنی راننده و دستیابی به انطباق شدید با تغییرات نظارتی کمک کند. محصولات Geotab از طریق فروشندگان مجاز Geotab در سراسر جهان نمایندگی و فروخته می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با ما همراه باشید GEOTAB و در لینکدین.

مخاطبین رسانه:
برایان Spevak
معاون رئیس جمهور
روابط عمومی anthonyBarnum
دفتر: 512-387-3703
[email protected]

هالی کلی
شرکت Geotab
مدیر ارتباطات
[email protected]

SOURCE TRUCE نرم افزار

لینک های مربوطه

http://www.trucesoftware.com


پاسخی بگذارید