رهبر صنعت RV Thor Industries بروزرسانی تجاری را ارائه می دهد

الخارت ، نماینده، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – Thor Industries (NYSE: THO) امروز به روزرسانی هایی را درمورد عملیات جهانی ، شرایط بازار ، پشتیبانی جامعه و استراتژی های پیشرو برای ایمنی کارمندان ارائه داد. رهبر صنعت RV ، با امکانات تولید در ایندیانا، اوهایو، میشیگان، آیداهو، اورگان، آلمان، ایتالیا، انگلیس و فرانسه، وقتی که از این کار بی خطر باشد ، مشتاقانه منتظر است تا به مردم کمک کند تا از خارج از خانه لذت ببرند.

عملیات جهانی

با شروع بلند شدن دستورات دولت ، این شرکت پیش بینی می کند که تولید از سر گرفته شود. برخی از تأسیسات تولید RV اروپا از ثور امروز عملیات خود را از سر گرفتند ، 14 آوریلهفتم، با انتظار می رود امکانات اضافی عملیات بعدی اواخر این ماه آغاز شود. عملیات RV آمریکای شمالی برنامه ریزی شده است تا در سطوح مختلف تولید از سر گرفته شود 4 ماه مههفتمبدون فرض دیگر شرایط پیش بینی نشده. در طول این مدت خاموش کردن موقت تولید موقت ، هر شرکت تابعه ثور همچنان بدون مکث به ارائه ضمانت ، پشتیبانی فنی و قطعات برای شرکای نمایندگی و مالکان خود می پردازد.

در خلال تعطیلی موقت ، شرکت های ثور در هر دو شرکت داشتند اروپا و آمریکای شمالی، وقت و تلاش زیادی را برای اطمینان از افزایش ایمنی کارگران هنگام تولید از سر گرفته شده ، از جمله تنظیم خطوط تولید و ایجاد سایر تغییرات لازم برای ایجاد فاصله اجتماعی در جایی که امکان دارد ، انجام داده و تعداد زیادی پروتکل بهداشتی و ایمنی اضافی را نیز فراهم آورده است. همچنین در خلال خاموشی ، شرکت های ثور همکاری نزدیکی با تامین کنندگان اصلی داشته اند تا در شروع مجدد تولید ، اختلالات احتمالی را به حداقل برسانند.

محافظت از کارمندان

اعضای تیم ثور با ارزش ترین بخش سازمان آن هستند. حفظ سلامت کارمندان خود ، ضمن حمایت از آنها و خانواده هایشان ، تمرکز اصلی این شرکت است. بر این اساس ، پروتکل های ایمنی جدید و سختگیرانه در حال اجرا هستند. این اقدامات شامل ، اما محدود به آنها نیست ، زیرا تجهیزات مربوط به محافظت شخصی شخصی را در اختیار هر کارمند تولید قرار می دهد ، زیرا این امر به شغل خاص خود مربوط می شود ، از جمله در اکثر موارد یک کیت محافظت شخصی کامل با محافظت از چشم ، ماسک صورت ، ضدعفونی کننده دست شخصی و دستورالعمل های CDC. حفظ سلامتی؛ دسترسی فراوان به ایستگاههای ضدعفونی دستی در کلیه مناطق مشترک. ارائه محافظ کامل صورت برای کارگران خط که شغل آنها نیاز به تعامل نزدیک با اعضای تیم دارد. تمیز کردن و ضد عفونی کامل و مکرر در کلیه امکانات؛ کاهش دسترسی به اتاق های شکن و جمع آوری و استفاده از مسافت های اجتماعی در مناطق مشترک از امکانات تولید. ثور همچنان به دنبال راهنمایی های CDC ، WHO و دولت های ایالتی و فدرال برای اطمینان از ایمنی کارمندان ، خانواده های آنها و جوامعی است که در آن فعالیت می کنند. ثور متعهد است تا ایمن ترین محیط کار در صنعت را برای کارمندان خود فراهم کند

بروزرسانی بازار

پیش از شروع تاج گذاری ، ثور در آغاز سالهای آغازین فروش و خوش بینی زیادی از دلالان آمریکای شمالی و اروپا تجربه کرده بود. تیم مدیریت و رهبران شرکتهای تابعه در ارتباط منظم با همکاران دلال بوده اند و از نزدیک میزان فروش و فروش موجودی نمایندگان را از نزدیک مشاهده می کنند. سطح موجودی فروشنده قبل از تأثیر COVID-19 برای فصل بهار مناسب بود.

در ایالات متحده آمریکا ، چندین ایالت به طور خاص فعالیت فروشندگان را در بسیاری از بزرگترین بازارهای RV محدود کرده اند. فروشندگان سایر کشورها در سراسر کشور تمرکز خود را تغییر داده اند تا تجارب خرید آنلاین و تحویل خانه را به مصرف کنندگان ارائه دهند و همچنان در خدمت جامعه ای هستند که از بازگشت آنها به خارج از منزل هیجان زده هستند. شبکه فروشنده مستقل Thor همچنان در این زمان چالش برانگیز ، فروش را تجربه می کند ، هرچند که در سطح برنامه ریزی نشده باشد. ثور نقش اساسی خود را در ادامه حمایت از شرکای نمایندگی و مالکان خود تشخیص می دهد. کلیه شرکت های عامل در مناطق اساسی کارمند هستند و مفتخر هستند که از این زمان چالش برانگیز به حمایت از دلالان و مالکان ادامه دهند.

در بازار اروپا ، نمایندگی ها از بازشدن عملیات خود در انتظار تحویل در سطح گسترده ای از خرده فروشی ها هستند که عموماً در بیشتر ماه های آوریل در اکثر مکان ها اتفاق می افتد. ایتالیا یک استثناء است در حالی که عملکرد شرکتهای اروپایی تحت تأثیر COVID-19 تحت تأثیر قرار می گیرد ، عملکرد خرده فروشی قوی که قبل از تأثیر ویروس تجربه شده است ، انتظار می رود که به تدریج از نیمه دوم آوریل آغاز شود.

نمایه موجودی مستقل فروشنده

سطح موجودی فروشنده های مستقل همچنان در هر دو وضعیت متعادل قرار دارد آمریکای شمالی و اروپا در بسیاری از مکان ها ، فروشندگان همچنان فروش خرده فروشی را تجربه می کنند ، و راه را برای فروش عمده فروشی افزایشی پس از سرگیری عملیات ، هموار می کنند. ثور معتقد است که تعلیق در تولید ، در زمانی که فروشندگان همچنان به فروش خود ادامه می دهند ، به حفظ موقعیت کلی موجودی فروشندگان سالم کمک کرده است. علاوه بر این ، هر شرکت ثور با از سرگیری عملیات ، مسئولانه در حال برنامه ریزی سطح تولید مناسب است. این استراتژی شرکای معاملاتی مستقل ثور را در بهترین موقعیت قرار می دهد تا در خارج از همه گیر موفق باشند.

بروزرسانی انجمن

ثور معتقد است که در تلاش برای مبارزه با این ویروس ، وظیفه دارد از جوامع خود حمایت کند. هر شرکت عامل در جوامع خود مشارکت داشته است ، در نتیجه با اهدای بیش از 8000 ماسک ، 860 لباس محافظ ، 400 مجموعه لباس محافظ چشم و بیش از 16000 جفت دستکش برای اطمینان از ایمنی قهرمانان این بحران – کارمندان مراقبت های بهداشتی – حاصل شده است. . شرکت های Thor نیز 12 RV برای استفاده توسط مراکز بهداشتی درمانی محلی و اولین پاسخ دهندگان ارائه کرده اند. این شرکت در نظر دارد همچنان با دولت های محلی و شرکای نمایندگی خود همکاری کند تا بتواند جوامع اضافی را با منابع مورد نیاز در سراسر باقی مانده بحران فراهم کند.

وی ادامه داد: “از آنجا که ما از طریق همه گیر کوروی ویروس کار می کنیم ، ما در حال موقعیت گذاری در کسب و کار خود هستیم تا تولید را به صورت ایمن و محتاطانه شروع کنیم. مدل کسب و کار انعطاف پذیر و ساختار هزینه بسیار متغیر ما مزایای قابل توجهی بوده است زیرا در این دوره از عدم اطمینان حرکت می کنیم. تولید کاروان و کاروان اروپایی ما امروز به طور جزئی آغاز می شود و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا عملیات اولیه آمریکای شمالی در اوایل ماه مه به صورت آنلاین به صورت آنلاین برگردد. در سرتاسر خانواده و دوستان ارائه می دهد آمریکای شمالی و اروپا و همچنان به این باور برسیم که صنعت RV آینده درخشانی دارد. ” باب مارتین، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت صنایع ثور.

درباره Thor Industries، Inc.

Thor Industries تنها مالک شرکتهای تابعه عملیاتی است که در کنار هم بزرگترین تولید کننده وسایل نقلیه تفریحی جهان را تشکیل می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت و محصولات آن ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید www.thorindustries.com.

بیانیه های رو به جلو

این نسخه شامل بیانیه های خاصی است که عبارت “آینده نگر” به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 ، بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933 ، اصلاح شده و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، به عنوان اصلاح. این اظهارات آینده نگر بر اساس انتظارات و باورهای فعلی مدیریت در مورد تحولات آینده و پیش بینی شده و تأثیرات آنها بر ثور ساخته شده و ذاتاً شامل عدم قطعیت ها و خطرات می شود. این اظهارات آینده نگر تضمینی برای عملکرد آینده نیست. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که نتایج واقعی متفاوت از انتظارات ما نیست. عواملی که می توانند نتایج متفاوتی از لحاظ مادی ایجاد کنند ، شامل نوسانات قیمت مواد اولیه و قیمت کالاها می شود. محدودیت عرضه مواد اولیه ، کالا یا شاسی. اختلال در تأمین مؤلفه مربوط به شیوع coronavirus. تأثیر تعرفه ها بر روی مصالح یا سایر هزینه های ورودی؛ سطح و بزرگی مطالبات گارانتی تحمل شده؛ قانونگذاری ، قانونگذاری و قانون مالیات و / یا تحولات سیاست شامل تأثیر احتمالی آنها بر نمایندگی های ما و مشتریان خرده فروشی آنها یا تأمین کنندگان ما. هزینه های مطابقت با مقررات دولتی؛ موضوعات حقوقی و انطباق از جمله مواردی که ممکن است در ارتباط با معاملات اخیراً به اتمام برسد. اعتماد به نفس مصرف کننده کمتر و سطح هزینه های مصرف کننده اختیاری؛ نوسانات نرخ بهره؛ تأثیر بالقوه نوسانات نرخ بهره در اقتصاد عمومی و به طور خاص بر دلالان و مصرف کنندگان ما. شیوه های محدود کننده وام دهی؛ تغییرات مدیریتی؛ موفقیت محصولات ، خدمات و امکانات تولیدی جدید و موجود؛ تنظیمات مصرف کننده؛ توانایی استفاده بهینه از امکانات تولید موجود؛ سرعت جمع آوری و بسته شدن موفقیت آمیز ، ادغام و تأثیر مالی آن. از دست دادن احتمالی مشتریان موجود در خرید توانایی ما برای حفظ پرسنل مدیریت کلیدی شرکتهای اکتسابی. کمبود پرسنل لازم برای تولید؛ از دست دادن یا کاهش فروش به فروشندگان کلیدی؛ اختلال در تحویل واحدها به دلالان؛ افزایش هزینه های حمل و نقل و حمل و نقل؛ هزینه های اختلال در دارایی هزینه های اختلال در سرمایه گذاری سهام تغییر ساختار هزینه؛ رقابت؛ تأثیر ضررهای احتمالی در بازخرید یا توافق نامه های دریافتنی مالی. تأثیر بالقوه قدرت دلار آمریكا بر تقاضای بین المللی محصولات با قیمت دلار آمریكا. شرایط عمومی اقتصادی ، بازار و سیاسی در کشورهای مختلفی که محصولات ما در آنها به فروش می رسد. تأثیر تغییر میزان انتشار و سایر استانداردهای نظارتی در حوزه های قضایی مختلف که محصولات ما در آنها به فروش می رسد. و تغییر در استراتژی های سرمایه گذاری و تخصیص سرمایه یا جنبه های دیگر برنامه استراتژیک ما. خطرات و عدم قطعیت های اضافی پیرامون کسب Erwin Hymer Group SE (“EHG”) شامل خطرات مربوط به مزایای احتمالی کسب و هم افزایی های عملیاتی پیش بینی شده ، ادغام تجارت ، تأثیر نوسانات نرخ ارز و بدهی های ناشناخته یا کم ارزش مربوط می شود. به کسب و تجارت EHG. این و سایر خطرات و عدم قطعیتها به طور کامل در مورد 1A گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال پایان یافته بحث شده است 31 ژوئیه 2019 و قسمت دوم ، مورد 1A از گزارش سه ماهه ما در فرم 10-Q برای دوره پایان یافته است 31 ژانویه سال 2020.

ما از هرگونه تعهد یا تعهدی مبنی بر انتشار هرگونه به روزرسانی یا تجدید نظر در مورد هرگونه اظهار نظر آینده در این نسخه یا انعكاس هرگونه تغییر در انتظارات خود پس از تاریخ این یا هرگونه تغییر در وقایع ، شرایط یا شرایطی كه هر گزاره در آن بنا شده است ، خودداری می كنیم. مگر اینکه طبق قانون مقرر شود.

ارتباط با سرمایه گذار
مارک ترینسکه
574-970-7912
[email protected]

تماس رسانه ای
رنه جونز
425-503-8268
[email protected]

SOURCE Thor Industries، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.thorindustries.com

پاسخی بگذارید