رویدادهای آرمسترانگ و همکارانش به وضوح به روندهای تدارکاتی جهانی و منطقه ای منطقه سوم در منطقه ظهور COVID-19 منجر می شوند

MILWAUKEE، 14 آوریل 2020 / PRNewswire / – آرمسترانگ و همکارانش دو فکر برای تحریک رویدادهای تدارکات شخص ثالث که برای سال 2020 برنامه ریزی شده اند ، در 9 ژوئیههفتم، با همکاری شورای جهانی زنجیره تأمین ، آرمسترانگ و همکاران (A&A) میزبان اجلاس مجازی 3PL ارزش آفرینی ارزش آفرینی خود هستند. بعد 21 اکتبرخیابان و 22دوم، A&A میزبان اجلاس 3PL ارزش آفرینی خود در آمریکای شمالی است شیکاگو.

هر دو رویداد جزئیات مهمترین روند صنعت لجستیک شخص ثالث جهانی و منطقه ای را شامل می شوند: از جمله: تأثیر همه گیر COVID-19 ، “روند بزرگ” در تدارکات ، تغییرات زنجیره ای تأمین منطقه ای ، ادغام و فعالیتهای خرید (M&A) ، تجارت الکترونیکی. رشد لجستیک و فناوریهای جدید باعث اختلال در بازار 3PL می شود.

اجلاس آسیایی مجازی 3PL Value Creation Asia بینایی در مورد قرار دادن شرکت شما برای انجام اقدامات ابتکاری برای تقویت انعطاف پذیری و چابکی زنجیره تأمین مشتریان و در عین حال تقویت خط پایین شما فراهم می کند. این یک فرصت بی نظیر برای یادگیری و به اشتراک گذاری ایده ها برای رانندگی رشد 3PL در سطح جهان و در سراسر آسیا فراهم می کند.

با تمرکز بر پانل های اجرایی برای رهبری فکری و به اشتراک گذاری اطلاعات ، اجلاس 3PL Value Creation America North America یک کنفرانس بی نظیر است. این نماینده یک شیرجه عمیق برجسته به جنبه های عملیاتی ، مالی و فناوری در بازارهای 3PL جهانی و منطقه ای است. با ترکیبی از بحث های اجرایی در مورد پویایی صنعت 3PL ، تجارت ، M&A ، فن آوری های مختل کننده و روندهای نوظهور ، آمریکای شمالی اجلاس سران یک تحلیل بی نظیر از صنعت 3PL ارائه می دهد.

برای پیوستن به رویدادهای A&A به عنوان سخنران یا حامی مالی یا سؤال های بیشتر ، لطفا با شماره 414-545-3838 به Armstrong & Associates مراجعه کنید. اطلاعات اضافی را می توان در وب سایت نیز یافت: 3plogistics.com/events.

درباره ARMSTRONG و انجمن ها ، INC.
آرمسترانگ و همکاران ، شرکت (A&A) در سال 1980 برای تأمین نیازهای بازار حمل و نقل داخلی تازه تنظیم نشده تأسیس شد. از آن زمان ، از طریق تحقیقات پیشرو در بازار لجستیک شخص ثالث (3PL) و تاریخچه کمک به شرکت ها برای برون سپاری توابع لجستیک ، A&A به یک منبع کلیدی شناخته شده بین المللی برای اطلاعات و مشاوره در مورد بازار 3PL تبدیل شده است.

مأموریت A&A این است که منجر به دانش زنجیره تامین اختصاصی و تحقیقات بازار شود که در هیچ کجای دیگر در دسترس نیست به عنوان اثبات ادامه کار ما در پشتیبانی از مأموریت ما ، تحقیقات بازار 3PL A & A اغلب در مقالات رسانه ها ، نشریات و پرونده های اوراق بهادار توسط 3PLs با معامله عمومی ذکر شده است. علاوه بر این ، خبرنامه ایمیلی A&A در حال حاضر بیش از 85000 مشترک در سطح جهان دارد.

تحقیقات بازار A&A فعالیتهای مشاوره خود را با ارائه داده های به روز و مداوم برای تجزیه و تحلیل تکمیل می کند. با توجه به دانش بی نظیر خود در مورد بازار 3PL و فعالیت های 3PLs پیشرو ، A&A خدمات مشاوره ای برنامه ریزی استراتژیک را برای بیش از 30 3PL ارائه داده است ، از 21 معاملات سرمایه گذاری بسته پشتیبانی کرده و مشاوره ای را برای بسیاری از شرکت ها ارائه داده است که به دنبال محک زدن به عملیات 3PL موجود یا توابع لجستیک برون سپاری هستند. .

درباره شورای جهانی زنجیره تأمین کالا
شورای جهانی زنجیره تأمین در سال 2002 تأسیس شده است آسیا بزرگترین سازمان حرفه ای منحصراً روی مدیریت زنجیره تأمین متمرکز شده است. اعضا از متخصصان کلیه جنبه های صنعت تولید ، خرده فروشی و لجستیک هستند که برای به اشتراک گذاشتن دانش عملی و تخصص حرفه ای در جهت بهبود عملکرد فردی و صنعت گرد هم آمده اند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.gscc.co مراجعه نمایید.

آرمسترانگ و همکاران ، شرکت
10401 خیابان غرب لینکلن ، سوئیت 207
Milwaukee، WI 53227 ایالات متحده
+ 1-800-525-3915

SOURCE آرمسترانگ و همکاران ، شرکت

پاسخی بگذارید