سرلشکر Tim Byers رهبری کسب و کار راه حل های فدرال و زیست محیطی جیکوبز

دالاس، 30 آوریل 2020 / PRNewswire / – جیکوبز (NYSE: J) خوشحال است که ژنرال را اعلام می کند تیم خریداران جهت رهبری مشاغل فدرال و محیط زیست شرکت راه حل های (F&ES) شرکت ، از جمله پشتیبانی از آژانس های دولتی ایالات متحده و مشتریان تجاری که به شیوع COVID-19 پاسخ می دهند ، ارتقا یافته است.

F&ES یک تجارت جهانی است که ساختمان ها ، زیرساخت ها و راه حل های زیست محیطی با محوریت ماموریت را به پیمانکاران آمریکایی فدرال ، بخش دولتی ، بخش خصوصی و دفاعی ارائه می دهد. مشتریانی که جیکوبز در آن خدمت می کند شامل کلیه آژانس های وزارت دفاع ایالات متحده و مهندسین ارتش است. جامعه اطلاعاتی؛ و سایر آژانسهای غیرنظامی مانند اداره هواپیمایی هوانوردی فدرال ، مدیریت خدمات عمومی ، وزارت امور ایثارگران ، وزارت کشور ، دفتر اداری دادگاههای ایالات متحده ، آژانس مدیریت اضطراری فدرال ، آژانس حفاظت از محیط زیست ، بنیاد ملی علوم و اداره ملی اقیانوس و اتمسفر ؛ و پیمانکاران پیشرو دفاعی مانند Lockheed Martin ، General Dynamics ، کشتی سازی Newport News و BAE Systems.

به عنوان معاون رئيس جمهور ارشد و مدیر کل F&ES ، بیایر تقریباً چهار دهه از رهبری مهندسی و عملیات را بر عهده دارد. سرلشکر Byers چهار سال پیش به جیكوبز پیوست تا پس از بازنشستگی از نیروی هوایی آمریكا به عنوان مهندس عمران نیروی هوایی ، 32 سال خدمت خود را به عنوان مدیر مهندسی عمران نیروی هوایی ایالات متحده هدایت كند و این با رهبری وی در نیروی انسانی مهندسی 54000 نفر به اوج رسید. در این مدت ، وی مدیریت کرد 18 میلیارد تأسیسات ، زیرساختها و نمونه کارهای املاک جهانی

رئیس جمهور و مدیر عامل جیکوبز گفت: “ما مفتخریم که تیم را در این زمینه با مشتریان خود همکاری کنیم و تیم ما را در زمینه راه حلهای فدرال و محیط زیست رهبری کنیم.” باب پراگادا. “عمق تجربه رهبری و اخلاق” مردم در ابتدا ، ماموریت همیشه “برای کمک به دولت و بخش خصوصی در ارائه راه حل های مهم پیشبرد ابتکارات استراتژیک و پشتیبانی از تعالی عملیاتی و زیست محیطی ، مهم است.”

باایرز یک رهبر هدف محور معتقد است که استرداد می کند. وی در شبکه های کارمندان VETNET و ACE کارکنان Jacobs فعال است و در شورای مشورتی Wounded Warrior ، هیئت ملی NDIA ، هیئت مدیره بنیاد SAME و هیئت مدیره آب و محیط زیست ACEC فعالیت می کند. وی دارای مدرک فوق لیسانس مدیریت مهندسی و لیسانس مهندسی عمران است. Byers همچنین رئیس جمهور ملی و عضو انجمن مهندسان ارتش آمریکا است و چندین جایزه رهبری برجسته از نیروی هوایی ایالات متحده را نیز در اختیار دارد.

در جیکوبز امروز به چالش کشیده ایم که با حل کردن بحرانی ترین مشکلات جهان برای شهرهای پررونق ، محیط های انعطاف پذیر ، نتایج مهم بحرانی ، پیشرفت عملیاتی ، کشف علمی و تولید برش ، تبدیل ایده های انتزاعی به واقعیت هایی که دنیا را تبدیل می کند ، دوباره اختراع کنیم. برای خوب با 13 میلیارد دلار در درآمد و نیروی استعدادی بیش از 55000 ، جاکوبز طیف کاملی از خدمات حرفه ای از جمله مشاوره ، فنی ، علمی و تحویل پروژه را برای دولت و بخش خصوصی ارائه می دهد. به jacobs.com مراجعه کرده و با جیکوبز در فیس بوک ، اینستاگرام ، لینکدین و توییتر.

برخی از اظهارات مندرج در این بیانیه مطبوعات ، اظهارات آینده نگر را تشکیل می دهند ، زیرا این اصطلاح در بخش 27A قانون اوراق بهادار مصوب 1933 ، اصلاح شده ، تعریف شده است و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار مصوب 1934 ، اصلاح شده ، و جمله هایی از این قرار است. توسط بندر امن ارائه شده توسط همان تحت پوشش قرار گیرد. اظهارات ارائه شده در این نسخه که مبتنی بر واقعیت تاریخی نیستند ، جملات آینده نگر هستند. ما این بیانیه های آینده نگر را بر اساس برآوردها و انتظارات فعلی مدیریت و همچنین داده های رقابتی ، مالی و اقتصادی موجود می گذاریم. با این حال ، اظهارات رو به جلو ، ذاتاً نامشخص است. عوامل مختلفی وجود دارد که می تواند باعث شود نتایج تجارت از نظر اقتصادی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشد ، از جمله ، اما محدود به آن ، تأثیر بیماری همه گیر COVID-19 و واکنش مرتبط دولتها بر شرایط بازار جهانی و منطقه ای و موارد دیگر نیست. تجارت شرکت برای توضیحات در مورد برخی عوامل اضافی که ممکن است باعث شود نتایج واقعی با اظهارات آینده نگر متفاوت باشند ، به گزارش سالانه ما در فرم 10-K برای سال منتهی مراجعه کنید. 27 سپتامبر 2019، و به ویژه مباحث موجود در مورد 1 – تجارت؛ مورد 1A – عوامل خطر؛ مورد 3 – مراحل قانونی؛ و مورد 7 – بحث و تحلیل مدیریت و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات و همچنین پرونده های دیگر شرکت در کمیسیون اوراق بهادار و بورس. شرکت وظیفه ندارد تا پس از تاریخ انتشار این مطبوعات ، مطابق با نتایج واقعی ، هیچ یک از اظهارات آینده نگر را به روز کند ، مگر اینکه طبق قانون قابل اجرا باشد.

برای سوالات مربوط به مطبوعات / رسانه ها:
جرقه کری
214.583.8433

منبع Jacobs

لینک های مربوطه

http://www.jacobs.com


پاسخی بگذارید