سرمایه گذاری ، St Kitts و Nevis CIU مدیر عامل می گوید: بهره وری از نظر شهروندی مهم است

لندن، 15 آوریل 2020 / PRNewswire / – پردازش سریع مسیر ، تجربه و دقت کافی از ویژگی های تعیین کننده این موقعیت است سنت کیتس و نوویس به عنوان “استاندارد پلاتین” شهروندی توسط سرمایه گذاری (CBI). این طبق گفته آقای است لس خانمدیر عامل شرکت کارائیب تابعیت کشور توسط واحد سرمایه گذاری (CIU) ، در مصاحبه ای اخیر با لندنمشارکتی دولت جهانی با محوریت مشارکت جهانی CS.

برنامه CBI سنت کیتس و نوویس که در سال 1984 تأسیس شده است ، به افراد و خانواده های آنها كه حق دریافت تابعیت خود را در ازای یك مشاركت اقتصادی می دهند ، می دهد. دو سال پیش ، نخست وزیر تیموتی هریس صندوق رشد پایدار (SGF) را به عنوان سریعترین ، امن ترین و کارآمدترین مسیر رسیدن به آن معرفی کرد سنت کیتز و نوویس تابعیت همراه با فرآیند درخواست شتاب (AAP) ، تضمین می کند که متقاضیان تأیید شده تابعیت خود را دریافت می کنند و گذرنامه های همراهشان – یک پروسه جداگانه – را ظرف مدت 60 روز دریافت می کنند.

“ضریب بهره وری برای مشتریان بسیار مهم است و ما تنها هستیم [CBI] آقای خان با اشاره به ویژگی AAP می گوید: واحدی که خدمات سریع السیر را ارائه می دهد ، توضیح می دهد که چگونه ردیابی سریع ، استانداردهای دقت کافی را که تعریف می کند ، حفظ می کند. سنت کیتز و نوویس برنامه CBI: “[For] HNWI که می خواهند درخواست آنها به مصلحت برسد ، ما می توانیم آن تسهیلات را با قیمت بالاتر تحویل دهیم ، اما ما ساز و کاری داریم که با ارائه دهندگان مراقبت دقیق خود مذاکره کنیم. ”

آقای خان بینشی در مورد عملکردهای داخلی CIU و چگونگی مدیریت آنها برای سرعت بخشیدن به فرایندهای خود برای حداکثر سرعت و کیفیت ارائه می دهد. “همه کارکنان ما تنظیم کرده اند که یک برنامه سریع چیست؟ از دقیقه ای که وارد درب می شود در هنگام تصویب نهایی اولویت دارد.”

روشی که متقاضیان از طریق صندوق رشد پایدار سرمایه گذاری CBI خود را دریافت می کنند صریح و مطمئن است. هنگامی که همه چک های دقیق را پشت سر بگذارند و در اصل تصویب شوند ، سرمایه گذاران یکبار کمک مستقیم به دولت می کنند. سرمایه گذاری از آغاز می شود 150،000 دلار آمریکابسته به تعداد اعضای خانواده آنها در برنامه گنجانده شده است. هیچ واسطه دیگری به جز افراد مجاز که در وب سایت CIU تأیید شده اند ، وجود ندارد.

متقاضیان می توانند شهروندی خود را از کشور خود دریافت کنند زیرا سنت کیتس و نوویس آنها را به بازدید از جزایر الزامی نمی کند. علاوه بر این ، فرایند برنامه به دلایل ایمنی با توجه به COVID-19 به طور موقت دیجیتالی شده است.

مخاطب:

[email protected]

www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com

پاسخی بگذارید