شاخص تناژ کامیون ATA در ماه مارس 1.2 درصد افزایش یافت

آرلینگتون ، وا، 21 آوریل 2020 / PRNewswire / – شاخص تنشی پیشرفته استخدام کامیون های پیشرفته (SA) پیشرفته انجمن های کامیون سازی آمریکا در مارس پس از افزایش 1.8٪ در ماه فوریه ، 1.2٪ در ماه مارس افزایش یافت. در ماه مارس ، این شاخص در مقایسه با 119 در ماه فوریه برابر با 120.4 (2015 = 100) بود.

وی گفت: “مارس طوفان قبل از آرامش بود ، به خصوص برای حاملانی که کالاهای اساسی را برای مصرف کننده حمل می کردند ، که میزان باربری خوبی را تجربه کردند.” اقتصاددان ارشد ATA باب کاستلو. وی ادامه داد: اما تفاوت زیادی در بین انواع بار وجود دارد. در حالی که حمل و نقل به فروشگاه های مواد غذایی و خرده فروش های جعبه بزرگ در ماه مارس قوی بود ، خصوصاً اواخر ماه مارس ، به دلیل خرید زیاد توسط خانوارها ، باربری در سایر زنجیره های عرضه مانند آن برای بنزین ، رستوران ها کم خونی بود. ، و کارخانه های خودرو

وی گفت: “به همین دلیل و ادامه شكستن بسیاری از بخش های اقتصاد ، انتظار دارم كه تناژ ماه آوریل بسیار نرم باشد.”

در مقایسه با مارس 2019، شاخص SA 4.3٪ افزایش یافته است ، که در مقایسه با سال گذشته 2.6٪ نسبت به سال گذشته در فوریه رخ داده است. در سه ماهه اول ، این شاخص در مقایسه با سه ماهه چهارم سال گذشته 1.5 درصد و نسبت به سال قبل 2.4 درصد رشد داشته است.

شاخص تنظیم نشده فصلی ، که نشان دهنده تغییر در تناژ موجود در قبل از هرگونه تنظیم فصلی توسط ناوگان است ، در مارس برابر با 120.9 در مارس ، 11.8٪ بالاتر از سطح فوریه (108.2) بود. در محاسبه این شاخص ، 100 نمایانگر 2015 است.

کامیونداری به عنوان فشارسنج اقتصاد ایالات متحده است و 71.4 درصد از تناژ حمل شده توسط کلیه انواع حمل و نقل داخلی داخلی ، از جمله کالاهای تولیدی و خرده فروشی را به خود اختصاص می دهد. کامیون ها در سال 2018 11.49 میلیارد تن بار حمل و نقل کردند. حامل های موتور جمع آوری شدند 796.7 میلیارد دلاریا 80.3٪ از کل درآمد حاصل از همه حالتهای حمل و نقل.

ATA شاخص تناژ را براساس نظرسنجی ها از عضویت خود محاسبه می کند و از دهه 1970 این کار را انجام داده است. این یک رقم اولیه است و ممکن است در گزارش نهایی که در حدود 5 روز هرماه صادر شده است ، تغییر کند. این گزارش شامل نتایج ماه به ماه و سال گذشته ، مقایسه اقتصادی مربوطه و شاخص های کلیدی مالی است.

انجمن های حمل و نقل بار آمریکا بزرگترین اتحادیه تجارت ملی برای صنعت حمل و نقل است. از طریق یک فدراسیون از 50 انجمن وابسته به حمل و نقل کشور و همایش ها و شوراها در رابطه با صنعت ، ATA صدای صنعتی است که آمریکا بیشترین میزان به آن وابسته است. حمل و نقل ملت ما. ATA را دنبال کنید توییتر یا در فیس بوک کامیونداری ، آمریکا را به جلو سوق می دهد.

منابع انجمن حمل و نقل آمریکا

لینک های مربوطه

www.trucking.org


پاسخی بگذارید