شركت محصولات دريايي حمايت اجتماعي را در طول همه گيري اعلام كرد

اتلانتا، 17 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت محصولات دریایی (NYSE: MPX) امروز اعلام کرد که بنیادی که توسط سهامدار اکثریت این شرکت کنترل و تأمین می شود ، حمایت قابل توجهی از جامعه را در شهرستان برین ، GA، جامعه ای که شرکت تابعه Chaparral Boats در آن قرار دارد.

بنیاد O. Wayne Rollins در حال اهدای عضو است 100000 دلار به Caring Place ، یک سازمان غیر انتفاعی محلی است که دسترسی به منابع اصلی را برای جامعه اطراف فراهم می کند. این مشارکت Caring Place را قادر می سازد تا فراوانی برنامه توزیع مواد غذایی خود را که در آن قرار دارد افزایش دهد نشویل، صندلی شهرستان از شهرستان برین.

“Chaparral Boats در این کشور فعالیت داشته است نشویل از سال 1976 ، “اظهار داشت ریچارد آ. هابلمدیر ارشد اجرایی وی گفت: “این جامعه و حمایت از آن برای ما بسیار مهم است. به نوبه خود ، ما همیشه از دخالت ما در اقتصاد محلی افتخار کرده ایم و خوشحالیم که در یک راه معنی دار برای حمایت از کارمندان ، خانواده های آنها و گسترده تر شرکت می کنیم. جامعه در نشویل و شهرستان برین“”

مؤسس Chaparral باک پگ ادامه داد: ما به نمایندگی از جامعه و کارمندان ما بسیار خوشبخت هستیم که از بنیاد O. Wayne Rollins پشتیبانی می کنیم. خانواده Rollins در طول چندین دهه قهرمان بزرگی برای شرکت ما بوده اند وفاداری و فداکاری ما به کارمندان و ما جامعه همیشه برای اطمینان از تصمیمات و تعهدات ما به نفع کسانی که با افتخار به آنها خدمت می کنیم ، اولویت اصلی است. “

بنیاد O. Wayne Rollins برای بنیانگذار تعدادی از شرکتهای دولتی و خصوصی از جمله شرکت محصولات دریایی نامگذاری شده است. تلاش های این بنیاد از لحاظ تاریخی بر حمایت از کالج ها و دانشگاه های ایالات متحده با تمرکز بر تحقیقات پزشکی و موضوعات بهداشت عمومی تأکید کرده اند.

شرکت محصولات دریایی (NYSE: MPX) تولید کننده پیشرو قایق های فایبرگلاس تحت سه نام تجاری: Chaparral ، Robalo و Vortex است. مدلهای استریل Chaparral شامل SSi و SSX به همراه سری Surv سری Chaparral هستند. Chaparral از مدلهای خارجی شامل مدلهای مختلفی همچون OSX Luxury Sportboats ، 257 SSX و SunCoast Sportdecks است. رووبالو مجموعه ای از قایق های ماهیگیری ورزشی خارج از کشور ، که شامل کنسول های مرکزی ، کنسول های دوتایی و مدل های Cayman Bay Boat است ، می سازد. Chaparral همچنین قایق های جت با نام تجاری Vortex را ارائه می دهد. این شرکت همچنان به تنوع خطوط تولید خود از طریق نوآوری محصول ادامه می دهد. با مارک های پریمیوم ، یک ساختار سرمایه ای محکم و یک شبکه فروشنده مستقل قوی ، شرکت محصولات دریایی آماده است تا از فرصت هایی برای افزایش سهم بازار خود استفاده کند و عملکرد مالی برتر را برای ساختن ارزش سهامدار بلند مدت ایجاد کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت محصولات دریایی به وب سایت ما در MarineProductsCorp.com مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات در مورد شرکت محصولات دریایی یا این رویداد ، لطفا با ما تماس بگیرید:

بن پالمر
مدیر ارشد مالی
(404) 321-7910
[email protected]

جیم لندرس
معاون رئیس جمهور ، امور مالی شرکت
(404) 321-2162
[email protected]

شرکت محصولات دریایی SOURCE

لینک های مربوطه

http://www.marineproductscorp.com

پاسخی بگذارید