شرکت قطعات اصلی از تغییرات هیئت مدیره خبر می دهد

اتلانتا، 27 آوریل 2020 / PRNewswire / – شرکت قطعات اصلی (NYSE: GPC) امروز اعلام کرد که سهامداران آن ، در جلسه مجمع سالیانه سهامداران امروز ، صبح امروز ژان ژاک لافونت به عنوان مدیر جدید شرکت علاوه بر این ، توماس سی “تام” گالاگر به عنوان کارگردان بازنشسته شده است.

ژان ژاک لافونت بنیانگذار و رئیس اجرایی اتحادیه اتومبیل گروه (AAG) ، توزیع کننده برجسته اروپایی پس از فروش خودرو و شرکت تابعه کاملاً متعلق به این شرکت است. آقای لافونت قبل از نقش فعلی خود به عنوان رئیس اجرایی ، مدیر اجرایی AAG بود که او در سال 1989 بنیانگذاری کرد و 30 سال به رهبری خود ادامه داد. آقای لافونت همچنین رئیس غیر اجرایی هیئت نظارت یک توزیع کننده اروپایی مصالح ساختمانی و تجهیزات بهداشتی تحت مالکیت سهام خصوصی است.

پل دوناهو، رئیس و مدیر اجرایی شرکت قطعات اصلی ، تصریح کرد: “ما خوشحالیم که از ژان ژاک به عنوان جدیدترین مدیر خود استقبال کردیم. ژان ژاک یک مجری با استعداد و دارای تجربه قابل توجهی در صنعت پس زمینه فروش خودرو است که درک عمیق او از فروش را دارد. عملیات ، امور مالی ، برنامه ریزی استراتژیک و جنبه های منابع جهانی از منظر بازار پس زمینه خودرو در اروپا برای عملکرد برنامه ریزی استراتژیک هیئت مدیره بسیار سودمند خواهد بود ، خصوصاً که مربوط به تجارت جهانی خودرو است. “

علاوه بر این، تام گالاگر، که به سن بازنشستگی اجباری شرکت برای مدیران خود رسیده است ، در انتخابات مجدد ایستاد و به عنوان مدیر بازنشسته شد. آقای گالاگر به مدت 50 سال از جمله نقش وی به عنوان مدیرعامل به مدت 12 سال به شرکت خدمت کرد. وی همچنین بیش از 30 سال مدیر بود و از سال به عنوان رئیس فعالیت داشت فوریه 2005 تا آوریل 2019

آقای دوناهو اظهار داشت: “تأثیر تام در این شرکت بسیار غیرقابل توصیف بوده است و او با کمال میل همه ما در خانواده GPC از دست می رود .ما می خواهیم از تام بخاطر رهبری مثال زدنی و سهم های فراوانش در رشد و موفقیت اصیل تشکر کنیم. شرکت قطعات. ما در تلاشهای آینده او بهترین آرزوها را داریم. ”

انتشار سود و تماس کنفرانسی

این شرکت قصد دارد درآمدهای سه ماهه اول را از این پس منتشر کند 6 مه 2020. مدیریت همچنین در این تاریخ ساعت 11:00 بامداد به وقت شرقی ، یک کنفرانس تلفنی برگزار خواهد کرد. ممکن است عموم مردم با کلیک روی “سرمایه گذاران” یا با شماره گیری 877-407-0789 به تماس در وب سایت شرکت ، www.genpt.com دسترسی پیدا کنند. شناسه کنفرانس 13701533 است. در صورت عدم امکان شرکت در تماس ، پخش مجدد تماس در وب سایت شرکت یا به صورت رایگان از شماره 844-512-2921 ، ID 13701533 ، دو ساعت پس از اتمام کنفرانس در دسترس خواهد بود. تا ساعت 12:00 بامداد شرقی در 20 مه 2020 تماس بگیرید.

درباره شرکت قطعات اصلی

شرکت قطعات اصلی توزیع کننده قطعات جایگزینی خودرو در ایالات متحده است ، کانادا، مکزیک، استرالیا ، فرانسه، انگلستان.، آلمان، لهستان، هلند و بلژیک. این شرکت همچنین قطعات جایگزینی صنعتی را در ایالات متحده توزیع می کند ، کانادا، مکزیک و استرالیا از طریق گروه قطعات صنعتی خود. شرکت S.P. ریچاردز ، گروه محصولات تجاری ، انواع محصولات تجاری را در شرکت قطعات اصلی ایالات متحده توزیع می کند که درآمد سال 2019 را داشته است 19.4 میلیارد دلار. اطلاعات بیشتر در www.genpt.com در دسترس است.

SOURCE شرکت قطعات اصلی

لینک های مربوطه

http://www.genpt.com

پاسخی بگذارید