شرکت لندن پادکست “برنامه B” را برای راه حل های شهروندی هوشمند راه اندازی می کند

میزبانی شده توسط عایشه محمد، یک افسر روابط عمومی و ارتباطات در CS Global Partners ، قسمت اول توضیح مقدماتی درباره آنچه CBI است. بیتریس گاتی، رئیس برنامه مشاوره دولت در CS Global Partners لندن به عنوان میهمان ویژه ظاهر می شود.

خانم گتی توضیح می دهد: “شهروندی با سرمایه گذاری یک فرایند قانونی است که به موجب آن یک سرمایه گذار خارجی می تواند در ازای سرمایه گذاری قابل توجه در آن کشور ، شهروند یک کشور شود.” وی می افزاید: “این اشکال و اشکال مختلف به وجود می آید ، گرچه رایج ترین آنها یا از طریق کمک به یک صندوق دولتی یا از طریق خرید املاک است.” “این فرمی است که بیشتر در آن مشاهده می کنیم کارائیببه عنوان مثال در سنت کیتس و نوویس و دومینیکا“”

CBI بومی است کارائیب، جایی که فدراسیون سنت کیتس و نوویس اولین برنامه تا کنون را در سال 1984 تاسیس کرد. بعداً در سال 1993 ، مشترک المنافع دومینیکا تصویب قانون برای فعال کردن شهروندی با سرمایه گذاری. با این حال ، CBI بعد از سال 2005 شروع به ایفای نقش بسیار مهمتری در اقتصاد این كشورها كرد. در این زمان است سنت کیتس و نوویس صنعت قند خود را فرو ریخت و دومینیکا – صنعت موز خود ، به دلیل شوک های خارجی پس از خاتمه اتحادیه اروپا توافقنامه صادراتی ترجیحی خود را با آفریقا فسخ کرد ، کارائیب و کشورهای اقیانوس آرام

اظهار نظر در مورد آنچه آقای لس خانمدیر عامل شرکت سنت کیتز و نوویس تابعیت توسط واحد سرمایه گذاری ، گفت: در اوایل این ماه در یک وبینار CS Global Partners ، خانم گتی موافق است که برخی ممکن است شهروندی دوم را یک برنامه ب در نظر بگیرند. “خانم گاتی توضیح می دهد. چنین خطرات ممکن است شامل آشفتگی اجتماعی و بی ثباتی سیاسی ، عدم وجود برخی از آزادی ها ، عدم اطمینان اقتصادی و رکود ، ارزهای ناپایدار یا ضعف قانون باشد.

در مقابل ، بسیاری از خانواده ها به دلیل داشتن کیفیت مناسب زندگی ، با داشتن آموزش بهتر و دسترسی به مراقبت های بهداشتی ، تابعیت را با سرمایه گذاری ترجیح می دهند. متقاضیان متمایل به تجارت ، پس از موفقیت ، می توانند از فرصت های سرمایه گذاری جدید در بازارهای پر سود بهره مند شوند. دستیابی به تحرک بیشتر جهانی دلیل خوب دیگری برای کسب تابعیت از طریق سرمایه گذاری ، چه برای تجارت ، اوقات فراغت و چه برای والدین است که بتوانند فرزند خود را که در خارج از کشور تحصیل می کند ، بازدید کنند.

پادکست “Plan B” در وب سایت iTunes ، Spotify و منابع در وب سایت CS Global Partners به ​​صورت رایگان در دسترس است. برای گوش دادن به قسمت اول اینجا کلیک کنید – “CBI چیست؟” – اکنون.

مخاطب:
[email protected]
www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

https://csglobalpartners.com

پاسخی بگذارید