شرکت های صاحب حمل و نقل ویکتور Restis پس از انتشار مجله علاقه آمریکایی به داستان اصلاح شد

واشنگتن، 13 آوریل 2020 / PRNewswire / – تاجر میلیاردر و صاحب شرکت های حمل و نقل ، ویکتور Restis، اعلام كرد كه با انتشار مطالب آمريكايي با علاقه آمريكا ، كه در آن مستقر است ، از دادگاه خارج شده است ایالت واشنگتن.وی پس از طرح دعوی در دادگاه عالی کلمبیا به استناد ادعاهای توهین آمیز.

American interes، انتشار آنلاین مستقر در ایالت واشنگتن.، با تاجر میلیاردر و صاحب شرکت های حمل و نقل ، از دادگاه حل و فصل شد ، ویکتور Restisچون دومی در زمینه دادگاه عالی کلمبیا به استناد ادعاهای توهین آمیز و چراغ دروغ ، دادخواستی در دادگاه ارائه داده بود ، که در مقاله “یاتاقان یونانی تغییر می کند” توسط الكساندر كلاپ.

بر 8 آوریل 2020، منافع آمریکایی پاراگراف نادرست را از مقاله خود حذف و موارد زیر را بیان کرد:

“آمریکایی علاقه ، انتشارات واشنگتن دی سی در مقاله منتشر شده خود که توسط آن نوشته شده است الكساندر كلاپبا عنوان “خرس های یونانی یونایتد” به طور نادرست نتیجه تحقیقات دولت یونان درباره اتهامات مربوط به آن را گزارش داد ویکتور Restis و بانک خانوادگی او ، اولین بانک تجارت. با اينكه ویکتور Restis در ابتدا به مدت چندین ماه در سال 2013 به ظن پولشویی و سایر جرائم مربوط به FBB ، دادستان قضایی در بازداشت شد. آتن دادگاه تجدیدنظر به دلیل عدم وجود معاملات غیرقانونی ، پرونده را در مرحله مقدماتی رد کرد. هیچ اتهامی علیه وی صادر نشده است ویکتور Restis یا خانواده اش ، و آتن دادگاه تجدید نظر تصمیم گرفت که معاملات به چالش کشیده مربوط به آقای رستیس و بانک خانوادگی وی در واقع قانونی بوده است. “منافع آمریكا از خطای واقعیت پشیمان است.”

https://www.the-american-interest.com/2018/07/19/a-greek-bearing-grift.

هنگامی که ، منافع آمریکایی خطای واقعیت را تشخیص داد و محتوای نادرست این بند را حذف کرد ، طرفین توافق کردند که با هم دوستانه و خارج از دادگاه حل و فصل شوند.

ویکتور Restis توسط دفاتر حقوقی Coburn & Greenbaum ، a ایالت واشنگتن.، شرکت حقوقی و گروه حقوقی NCI ، SA ، یک شرکت حقوقی سوئیس.

شرکت حمل و نقل و بازرگانی SA ، خیابان 11 Posidonos ، Elliniko، آتن، یونان

تماس با مطبوعات:
ماریا وگیاتیزی
[email protected]

تصاویر مرتبط

Victor-restis.jpg
ویکتور Restis
ویکتور Restis رئیس گروه رستیس ، شرکت حمل و نقل و بازرگانی SA و گلدن انرژی حمل و نقل SA.

SOURCE شرکت حمل و نقل و بازرگانی SA

پاسخی بگذارید